هزینه بازسازی

حتماً قبل از شروع بازسازی، باید بدانیم که هزینه بازسازی مورد نظرمان چقدر است. باید برای پرداخت هزینه ها، از قبل آمادگی و برنامه ریزی داشته باشیم. به زبان ساده تر، بدانیم که بصورت سرانگشتی در طول بازسازی مورد نظرمان قرار است چه مبالغی را پرداخت کنیم.

اگر خود شما تجربه و اطلاعات کافی برای بدست آوردن قیمت بازسازی پروژه مورد نظرتان را ندارید، سه راه برای بدست آوردن آن به شما پیشنهاد میکنیم:
راه اول – با همکاران ما تماس بگیرید:
ساده ترین راه برای اینکه مخارج بازسازی مورد نظرتان را بدست بیاورید، این است که با همکاران ما در شرکت بازسازی ساختمان آیریا تماس گرفته، اطلاعات پروژه بازسازی خود را اعلام نمایید تا کارشناسان ما پیشبینی تقریبی از قیمت و مبلغ مورد نیاز برای بازسازی شما را محاسبه کرده و به شما اعلام نمایند. اینکار بصورت کاملاً رایگان انجام خواهد شد.

برای تماس با همکاران ما می توانید از طریق شماره تلفن 88851643-021 یا شماره واتس اپ و تلگرام 09352441137 اقدام نمایید.

راه دوم – خود شما “متوسط هزینه بازسازی” را بدست بیاورید:
یک راه ساده دیگر برای بدست آوردن هزینه انجام بازسازی، محاسبه سرانگشتی و حدودی متوسط هزینه پروژه مورد نظر می باشد. برای این منظور، میبایست به ترتیب زیر عمل کنیم:

چند نمونه پروژه بازسازی مشابه پروژه مورد نظر خودمان را که قبلاً هزینه آن محاسبه شده است را بیابیم.
سپس هزینه انجام آن پروژه ها را براساس افزایش قیمتهای هر ساله در کشورمان به قیمت امروزی تبدیل کنیم.
در نهایت نیز با جمع هزینه های این پروژه ها و محاسبه میانگین آنها، به متوسط هزینه پروژه های مشابه پروژه مورد نظرمان برسیم.

به این ترتیب با تقریب بسیار قابل قبولی، توانسته ایم یک برآورد حدودی از هزینه ای که قرار است پرداخت نماییم بدست بیاوریم.

نکته قابل توجه در این روش، انتخاب درست پروژه های مشابه پروژه بازسازی ما است. در رابطه با استفاده صحیح از این روش و هزینه چند نمونه از پروژه های بازسازی مجموعه آیریا، در مقاله “متوسط هزینه بازسازی” توضیحات کاملی را ارائه کرده ایم. پیشنهاد میکنیم درصورتی که قصد محاسبه هزینه پروژه خود را با استفاده از این روش دارید حتماً این مقاله را مطالعه بفرمایید.

راه سوم – “محاسبه هزینه بازسازی” را بشکلی دقیق انجام دهید:
در این روش نیاز است تا شما تجربه و آشنایی کافی با روند و شیوه انجام بازسازی داشته باشید. به این ترتیب با آگاهی از مراحل بازسازی و شیوه اجرای آنها، میتوانید در 11 گام، قیمت بخشهای مختلف بازسازی مورد نظرتان را با دقت بسیار زیادی محاسبه نمایید.

لازم به ذکر است که این روش کمی پیچیده و بسیار زمان بر است. اما همین پیچیدگی و زمان بر بودن باعث می شود تا هزینه محاسبه شده بوسیله آن، بسیار دقیق تر و قابل اعتمادتر باشد.

در نهایت توصیه می کنیم اگر قصد محاسبه دقیق مبالغ پروژه مورد نظرتان را دارید، مقاله “محاسبه هزینه بازسازی در 11 گام” را مطالعه نموده و مرحله به مرحله با آن پیش بروید.

سایر مقالات مرتبط با مبالغ و مخارج پروژه های بازسازی:
در بخش بعدی مطالب این صفحه میتوانید دسته مقالاتی که توسط مجموعه آیریا در رابطه با هزینه ها و مخارج پروژه های بازسازی تهیه و منتشر شده است را بررسی بفرمایید.

تصویر شروع و پایان ساخت آلاچیق فرشته
بازسازی با قیمت مناسب
جدول قیمت آیتمهای بازسازی
بررسی هزینه بازسازی خانه در منطقه فلاح تهران
هزینه بازسازی و اجرای دکوراسیون داخلی خانه در خیابان توحید تهران
بررسی هزینه بازسازی ساختمان در منطقه پارکوی تهران
بررسی هزینه بازسازی خانه در خیابان سیمرغ تهران
چک لیست هزینه بازسازی
متوسط هزینه بازسازی
هزینه بازسازی خانه ، ساختمان ، فروشگاه یا هر فضای دیگری چقدر است؟