نمونه های بازسازی و طراحی داخلی منزل
در این صفحه، انواع پروژه های نمونه های بازسازی و طراحی داخلی منزل مسکونی و آپارتمانی که توسط تیم طراحی و اجرایی شرکت آیریا انجام شده است را مشاهده می فرمایید. این نمونه کارهای طراحی و اجرا شده که شامل بازسازی کل یا بخشی از یک خانه و طراحی معماری و دکوراسیون داخلی آن میباشد، همراه با تصاویر قبل و بعد از طراحی ارائه شده است.

در پروژه های اجرایی این بخش، طرح های سه بعدی اجرا شده توسط شرکت آیریا نیز بهمراه تصاویر مراحل اجرای آنها قابل مشاهده و بررسی می باشد. با انتخاب هر یک از پروژه های طراحی داخلی زیر، وارد صفحه توضیحات و عکسهای آن پروژه خواهید شد.

همچنین هزینه ساخت و اجرای طرح سه بعدی برخی از نمونه کارهای طراحی داخلی و بازسازی مسکونی ما نیز در مقالات جداگانه ای همراه با توضیحات کامل بررسی شده است. برای دسترسی به این مقاله های برآورد قیمت اجرای طرح ها، داخل صفحه همان طرح، لینک ورود به مقاله مورد نظر قرار داده شده است.

بررسی این نمونه پروژه های طراحی دکوراسیون داخلی و بازسازی شده خانه و منازل مسکونی توسط شرکت آیریا، کمک خواهد کرد تا کیفیت طراحی و اجرایی مجموعه ما برای شما مشخص شود. به این ترتیب می توانید با مقایسه شرایط و تخصص ما با سایر گزینه های مورد نظرتان، به این نتیجه برسید که آیا مجموعه آیریا برای طراحی و اجرای پروژه مورد نظر شما مناسب است یا خیر.

در هر صورت چنانچه در رابطه با هر یک از نمونه کارهای طراحی و اجرا شده مسکونی ما در این صفحه، سؤال و یا توضیحی لازم باشد و یا حتی چنانچه شما نیاز به دریافت مشاوره برای پروژه مورد نظر خودتان داشته باشید، میتوانید از طریق تماس با شماره تلفن 88851643-021 یا شماره واتس اپ و تلگرام 09352441137 با همکاران ما در شرکت آیریا تماس گرفته و توضیحات یا مشاوره مورد نظرتان را از کارشناسان متخصص دریافت نمایید.