نمونه های بازسازی و طراحی داخلی فروشگاه
در این صفحه دسته نمونه های بازسازی و طراحی داخلی فروشگاه یا مغازه که توسط تیمهای طراحی و اجرایی شرکت آیریا انجام شده اند را مشاهده می فرمایید.

با انتخاب هر یک از این نمونه پروژه های طراحی و بازسازی تجاری، وارد صفحه مربوط به آن پروژه خواهید شد. در این صفحات، توضیحات کاملی در مورد پروژه مورد نظر همراه با تصاویر مراحل اجرا و ساخت طرح دکوراسیون و بازسازی مغازه یا فروشگاه مورد نظر وجود خواهد داشت.

همچنین در صفحات اختصاصی مربوط به این نمونه کارهای طراحی دکوراسیون و بازسازی مغازه یا فروشگاه تجاری، تصاویر قبل و بعد از بازسازی و اجرای دکوراسیون قابل مشاهده خواهد بود.

همچنین برای برخی از نمونه پروژه های تجاری طراحی و اجرا شده در شرکت آیریا، هزینه بازسازی یا اجرای پروژه بصورت یک مقاله اختصاصی درآمده است که لینک ورود به مقاله هزینه آن پروژه در داخل صفحه برخی از نمونه کارها قرار داده شده است.

چنانچه در رابطه با هر یک از این نمونه کارها سؤالی داشته باشید و یا در رابطه با پروژه تجاری فروشگاهی یا مغازه خود نیاز به مشاوره رایگان داشته باشید، میتوانید از طریق شماره تلفن 88851643-021 یا شماره واتس اپ و تلگرام 09352441137 با همکاران ما در شرکت آیریا تماس گرفته و درخواست خود را ثبت نمایید.