بازسازی ویلا

اگر قصد بازسازی ویلا یا خانه ویلایی خود را دارید، تیم اجرایی متخصص و باتجربه ما می تواند با بهترین کیفیت و با قیمت مناسب این بازسازی را برای شما انجام دهد.

تخصص شرکت آیریا در طراحی و اجرای پروژه های ساختمانی باعث شده است تا یکی از خدمات اصلی مجموعه ما طراحی، ساخت و بازسازی ویلا و همچنین خانه های ویلایی باشد.

مهمترین موضوع در بازسازی پروژه های ویلایی، تسلط بر شکل طراحی و نوع بازسازی و ساخت ویلاها در آب و هوا و شرایط منطقه ای متفاوت است. نتیجه تجربه و دانش فنی کارشناسان ما، تسلط کامل به این موضوعات مهم است.

همچنین، چنانچه در روند ارائه خدمات بازسازی برای ویلا شما، نیاز به هر نوع طراحی معماری یا داخلی باشد، کلیه این طراحیها برای خانه یا ویلا شما بصورت کاملاً رایگان توسط تیم طراحی متخصص آیریا انجام خواهد شد.

[ بازسازی ویلا ]

خدماتی که شرکت آیریا برای بازسازی و نوسازی ویلا شما ارائه می نماید

در این بخش توضیح مختصری در رابطه با خدمات شرکت آیریا به شما برای بازسازی پروژه های ویلایی شما ارائه شده است.

چنانچه شما با بازدید حضوری کارشناسان ما از ویلا، خانه ویلایی و یا زمین مورد نظرتان موافق باشید، همکاران ما این خدمات تخصصی را به شما ارائه خواهند داد. توجه داشته باشید که، در مورد پروژه های ساخت یا بازسازی ویلا، بازدید حضوری از محل ویلا بسیار اهمیت دارد.
به این ترتیب اگر محل پروژه ویلایی شما در استانهای تهران، البرز و شهرهای نزدیک به آنها یا در استانهای شمال کشور باشد، بازدید همکاران ما از محل پروژه شما بصورت کاملاً رایگان انجام می شود. به این ترتیب پس از تماس شما با مجموعه ما، همکاران ما راهنمایی ها و هماهنگیهای لازم را جهت بازدید کارشناسان ما از زمین یا ملک ویلا شما انجام خواهند داد.
در مورد ویلاها یا زمینهایی که در سایر مناطق قرار دارند نیز ممکن است بسته به شرایط پروژه شما، این بازدید کارشناسی، بصورت رایگان انجام شود. پس از تماس شما با مجموعه ما، و بررسی اطلاعات، مکان و شرایط پروژه شما، همکاران ما به شما اعلام خواهند کرد که آیا بازدید حضوری پروژه شما رایگان است و یا در غیر اینصورت، هزینه بازدید و کارشناسی محل ویلا یا زمین شما چقدر خواهد بود.

پس از بازدید از محل ویلا شما یا بررسی اطلاعاتی که از شرایط پروژه مورد نظر خود در اختیار تیم کارشناسی ما قرار داده اید، زمان آن است که نتیجه بررسی های کارشناسانمان را بصورت مشاوره کاملاً رایگان در اختیار شما قرار دهیم.
در این جلسات مشاوره رایگان، هر موضوعی در رابطه با ویلا شما که بتوان بصورت قطعی در مورد آن نتیجه گیری نمود را به شما اعلام خواهیم کرد. محدودیتها و شرایط خاص زمین یا ویلا شما را برای شما تشریح خواهیم کرد. از طرف دیگر براساس تجربه خودمان در پروژه های مشابه پروژه شما، موضوعات و نکات مهمی که لازم است در زمان تصمیم گیری در مورد ویلا مورد نظرتان به آنها توجه داشته باشید را نیز برای شما بیان خواهیم کرد.
فایده دیگر این جلسات مشاوره رایگان بازسازی برای ویلا شما، این است که می توانید در این بازدیدها و جلسات، تخصص، دانش فنی و توانایی مجموعه و همکاران ما را نیز تز نزدیک بررسی فرمایید. به این ترتیب در زمان تصمیم گیری نهایی شما درمورد گزینه مناسب برای پیمانکاری بازسازی ویلا خود، می توانید تواناییهای مجموعه ما را با سایر شرکتها یا افراد متخصص مورد نظرتان مقایسه کرده و در نهایت بهترین گزینه از نظر خودتان را انتخاب نمایید.

برای اینکه از همان ابتدا متوجه شوید که آیا تصمیم به بازسازی برای ویلا شما با توجه به شرایط مالی و زمانی شما، انتخاب درستی است یا نه، باید یک تخمین حدودی از هزینه بازسازی مورد نظر شما برای ویلا شما با شرایطی که مدنظرتان است بدست بیاوریم. همکاران ما پس از بررسی شرایط ویلا شما و نظرات و خواسته های شما از پروژه، یک برآورد حدودی از هزینه بازسازی مورد نظر، در اختیار شما قرار خواهند داد.
البته لازم به ذکر است که این تخمین حدودی، تنها برای تصمیمات اولیه شما مناسب خواهد بود. اما در مراحل پیش از تصمیم گیری نهایی، باید رقم دقیقتر مبلغ بازسازی برای ویلا شما محاسبه شود.

با توجه به سیستم کاری شرکت آیریا، در تمام پروژه های اجرایی مجموعه ما، طراحی های مورد نیاز این پروژه ها بصورت کاملاً رایگان توسط تیم طراحی ما انجام می شود. به این ترتیب، در مورد بازسازی یا نوسازی ویلا شما نیز، اگر در این پروژه نیاز به طراحی ویلا شما باشد، این طراحی ها با بهترین کیفیت و بدون دریافت هیچ مبلغی برای شما انجام خواهد شد. این طراحی های میتواند شامل انواع طرح ها و نقشه های زیر باشد:
o طراحی معماری و پلان ویلا
o طراحی داخلی سه بعدی ویلا
o طراحی نما ویلا
o طراحی نقشه های تأسیساتی ویلا
o طراحی سازه ویلا
o طراحی نقشه های اجرایی ویلا
o و ... .

یک از مهمترین اطلاعاتی که در زمان تصمیم گیری نهایی برای بازسازی و پس از آن شروع بازسازی باید در اختیار شما باشد، برنامه ریزی کاملی از روند پروژه بازسازی است.
این برنامه ریزی شامل تمام آیتمهای ساختمانی است که در پروژه بازسازی ویلا شما قرار است انجام شود. شیوه کار و مدت زمان هر کدام نیز باید مشخص شود.
به این ترتیب با در اختیار داشتن چنین برنامه ریزی دقیقی، هم در زمان تصمیم گیری نهایی و هم پس از شروع بازسازی، می توانید کنترل بهتری نسبت به پروژه خود داشته باشید.
همکاران ما این برنامه ریزی دقیق را برای پروژه شما به بهترین شکل ممکن انجام خواهند داد. تجربه و تخصص کارشناسان ما در شرکت آیریا، ضامن دقت و قابل اعتماد بودن برنامه ریزی است که به شما ارائه داده ایم.

در زمان تصمیم گیری نهایی در مورد پروژه بازسازی و نوسازی ویلا خود، باید حتماً یک برآورد و پیش بینی دقیق از هزینه و مدت زمان پروژه بازسازی مورد نظرتان در اختیار داشته باشید. تنها با اطلاع از این مبالغ محاسبه شده می توانید تصمیم درستی در رابطه با پروژه بازسازی خود اتخاذ نمایید. همچنین انتخاب پیمان مناسب و عقد قرارداد استاندارد با ایشان، حتماً باید باتوجه به مبلغ و مدت زمان پروژه انجام شود.
به این ترتیب، همکاران ما پس از مشخص شدن تمام شرایط و مشخصات پروژه نوسازی ویلا شما، براساس تجربه و تخصصشان، مراحل کار و عملیات ساختمانی مختلف را برای پروژه شما پیش بینی کرده و مدت زمان اجرا و هزینه اجرای هر کدام را مشخص می نمایند. در نهایت هم با جمع بندی و آنالیز این محاسبات، یک مبلغ حدودی و یک مدت زمان تقریبی را برای پروژه بازسازی شما مشخص کرده و به شما اعلام می نمایند.
براساس این مبالغ و مدت زمان محاسبه شده، می تواند تصمیمات درستتری را در رابطه با نوسازی ویلای خود بگیرید.

پس از مشخص شدن شرایط پروژه شما، مهمترین کار قبل از شروع بازسازی، بستن یک قرارداد کامل، استاندارد و متناسب با شرایط پروژه شما است.
همکاران ما پس از بررسی شرایط ویلا شما در چهارچوب هدف شما از بازسازی موردنظرتان، مناسب ترین قرارداد را از بین انواع قراردادهای پیمانکاری بازسازی برای ویلا شما انتخاب می نمایند. سپس قرارداد مورد نظر را با رعایت تمام اصول حقوقی و با توجه به تجربه اجرایی شرکت آیریا از پروژه های مشابه قبلی، تنظیم کرده و در اختیار شما قرار خواهند داد.

انواع قراردادهایی که می تواند برای پیمانکاری پروژه ویلا شما مناسب باشد عبارت است از:

  • قرارداد پیمانکاری با مصالح
  • قرارداد پیمانکاری بدون مصالح
  • قرارداد مدیریت پیمان درصدی
  • قرارداد مدیریت پیمان دستمزدی

توضیحات کامل در مورد هریک از این نوع قراردادها را می توانید در بخش مقالات سایت ما مطالعه فرمایید. در بخش مقالات، نام قرارداد مورد نظر را جستجو نمایید تا تمام مطالب و مقاله هایی که در رابطه با آن آماده شده و در سایت آیریا قرار داده ایم، به شما نمایش داده شود. همچنین نمونه خام و ساده ای از انواع این قراردادها نیز در بخش مقالات وجود دارد.

 

با توجه به منطقه ای که ویلا شما در آن قرار دارد، باید از سازمان، ارگان و یا هر مجموعه دولتی ذیصلاح دیگری نظیر شهرداری، بخشداری، دهداری و یا ...، برای انجام بازسازی خانه ویلایی یا ویلا خود مجوز اخذ نمایید.
انجام بازسازی با داشتن مجوز بازسازی برای ویلا شما می تواند جلوی بسیاری از مشکلات و موانعی که در زمان بازسازی ممکن است پیش بیاید را بگیرد.
به این ترتیب چنانچه خود شما قصد پیگیری و اخذ این مجوز ها را داشته باشید، همکاران ما بطور کامل شما را در مورد شرایط، مدارک مورد نیاز و شیوه اخذ مجوز راهنمایی خواهند کرد. اما در شرایطی که خود شما نخواهید برای این پیگیریها، زمان و انرژی صرف نمایید، می توانید این کار را به همکاران ما بسپارید.
همکاران ما باتوجه به منافع شما در مورد ویلای شما و با داشتن تسلط کافی در مورد مجوزهای بازسازی، تمامی مدارک و پروانه های مورد نیاز برای انجام پروژه ویلایی شما را پیگیری و اخذ خواهند نمود.

پس از آماده بودن همه شرایط برای بازسازی، پروژه شما را با آمادگی کامل شروع کرده و به بهترین شکل ممکن انجام خواهیم داد. در تمام روند اجرای بازسازی، حداقل یکی از مهندسین و کارشناسان مجموعه ما دائماً بر روی بخشهای مختلف عملیاتهای ساختمانی در محل ویلا شما نظارت خواهند داشت.
به زبان ساده تر، همواره یک مهندس ناظر دائمی در محل پروژه بازسازی و اجرایی ویلا شما حاضر خواهد بود و هیچگاه پروژه بازسازی شما بدون نظارت مستقیم و دائمی همکاران ما انجام نخواهد شد.
در نهایت هم، ویلا بازسازی شده شما را دقیقاً همانطور که انتظار داشته اید، با هزینه و در مدت زمان مورد نظر شما و با کیفیت عالی، به شما تحویل خواهیم داد.

تجربه ما در شرکت آیریا از چندین پروژه بازسازی مختلف، نشان می دهد که همواره پس از تحویل هر پروژه بازسازی و استفاده از امکانات آن توسط کارفرما و مالک آن، ممکن است یکسری ایرادات از نظر کارفرما وجود داشته باشد. یا حتی در شرایطی، کارفرما پس از استفاده از ویلا، ایده جدیدی برای بخشی از ویلا خود داشته باشد که انجام آن چندان زمان بر و هزینه بر نیست.
در تمام این شرایط، چه موضوع پیش آمده، ایراد یا نقصی در انجام بازسازی توسط تیم اجرایی ما باشد و چه شما ایده یا طرح جدیدی برای بخشی از ویلا خود مدنظر داشته باشید، به شما تعهد می دهیم که پس از تحویل ویلا به شما نیز درصورت تماس شما با همکاران ما، در اولین فرصت ممکن جهت رفع ایراد یا اجرای طرح جدید ویلا شما اقدام نماییم.

[ بازسازی ویلا ]

چه زمانی تصمیم به بازسازی برای ویلا شما تصمیم اشتباهی است؟

تصمیم به بازسازی هر ویلایی، ممکن است انتخاب درستی نباشد. بنابراین توصیه می کنیم قبل از اینکه تصمیم نهایی در مورد پروژه ویلایی خود اتخاذ نمایید، درست بودن بازسازی را برای شرایط ویلا خود بررسی نمایید. یا از یک متخصص برای این بررسی های کمک بگیرید.
همکاران و کارشناسان ما در شرکت بازسازی آیریا، این بررسی ها را بصورت رایگان برای شما انجام خواهند داد. بررسی شرایط ویلا شما برای فهمیدن اینکه آیا این شرایط برای بازسازی یا تغییر دکوراسیون داخلی مورد نظر شما مناسب است یا نه، قطعاً نیاز به تخصص و تجربه کافی در پروژه های بازسازی دارد.

به چه دلیل ممکن است بازسازی یا نوسازی ویلا شما اشتباه باشد؟

اینکه به چه دلیلی ممکن است بازسازی مورد نظر شما اشتباه باشد، چند نمونه از دلایلی که باعث این موضوع می شود را بیان می کنیم:
– ساختمان ویلا شما مقاومت سازه ای و بنایی کافی نداشته باشد. به این ترتیب یا کلاً باید ساختمان ویلا تخریب شده و ویلای جدیدی ساخته شود و یا بنای ویلا، مقاوم سازی شود.
– در شرایطی که ساختمان ویلا شما نیاز به مقاوم سازی داشته باشد ولی هزینه مقاوم سازی بیشتر از آن باشد که بازسازی آن را توجیه کند.
– در شرایطی که هزینه پیش بینی شده برای بازسازی ویلا شما با هزینه تخریب و ساخت دوباره آن، برابر باشد یا رقم آنها بسیار نزدیک بهم باشد. در این شرایط قطعاً تخریب و ساخت ویلا از نو، بسیار منطقی تر از بازسازی آن است.
– در شرایطی که براساس تجربه ما، انتظار شما از بازسازی پروژه ویلایی خود، بسیار بیشتر از آن چیزی باشد که در واقعیت و نهایتاً از بازسازی مورد نظرتان بدست خواهید آورد. به زبان ساده تر، توقع شما از بازسازی، آنچیزی نباشد که در واقعیت و پس از بازسازی بدست خواهید آورد.
– سقف بودجه مالی شما برای بازسازی یا مدت زمانی که برای انجام آن در نظر گرفته اید، چندان قابل اتکا نباشد. یعنی یا شما از موجودی مالی خود برای بازسازی اطمینان نداشته باشید و یا شرایط ویلا بگونه ای باشد که احتمال داشته باشد، هزینه بازسازی آن، بیشتر از موجودی مالی یا مدت زمانی که شما در اختیار دارید بشود.
– اخذ مجوز بازسازی یا رضایت و هماهنگی سایر افراد ذینفع یا ذیصلاح مانند شرکای ویلا، با اما و اگر روبرو باشد. در این شرایط نیز تا زمانی که بطور قطع تکلیف مشخص نشده است نباید بازسازی شروع شود.

بازسازی ویلا شمال کشور
[ بازسازی ویلا ]

شرایط بازسازی پروژه ویلایی شما به منطقه ای که زمین ویلا در آن قرار دارد بستگی دارد

معمولاً ویلا ها در مناطق خارج از شهرها یا در شهرهای با شرایط آب و هوایی خاص ساخته شده اند. به همین دلیل، ساخت و یا بازسازی آنها بطور کامل با ساخت و بازسازی خانه در شهرها متفاوت است. بنابراین اگر ویلا شما در مناطقی قرارداد که شرایط آب و هوایی آن شدید است، باید بازسازی ویلا شما با توجه به آن شرایط منطقه ای شدید انجام شود.
شرایط آب و هوایی شدید می تواند، رطوبت بسیار زیاد یا بارش های شدید مانند شمال یا جنوب کشور باشد. میتواند گرمای شدید مانند مناطق کویری کشورمان باشد. یا ممکن است این شرایط آب و هوایی شدید، سرمای بسیار زیاد یا بارش برف سنگین در مناطقی مانند لواسان تهران باشد.
همکاران ما در تیم اجرایی شرکت بازسازی ساختمان آیریا، تخصص و تجربه مدیریت و اجرای پروژه های ساختمانی و ویلایی را در مناطق با شرایط شدید آب و هوایی دارا می باشند. بنابراین اگر ویلا شما در مناطق با شرایط آب و هوایی شدید قرار دارد، پیشنهاد می کنیم، با تماس با مجموعه ما، از مشاوره و راهنمایی رایگان کارشناسان ما در مورد بازسازی و نوسازی ویلا خود استفاده نمایید.

بازسازی ویلا در شمال کشور اصول خاص خود را دارد

برای بازسازی یک ویلا در شمال کشور، که رطوبت، میزان بارشها، گرما یا سرمای هوا و … بسیار شدیدتر از شرایط معمولی شهرهایی مانند تهران است، بازسازی ساختمان و عملیات ساختمانی در این مناطق، اصول خاص خود را دارد.
بطور مثال، بدلیل رطوبت زیاد هوا، نوع متریالی که برای بخشهای مختلف ویلا انتخاب می شود، باید سازگاری خوبی با رطوبت داشته باشد. مثلاً استفاده از سازه و پوشش سطوح چوبی ترمال یا بتنی، بسیار انتخاب درست تری نسبت به سازه ها یا پوششهای فلزی می باشد. اگر هم از فلزات استفاده می شود، یا باید از نوع گالوانایزد شده آنها استفاده شود و یا بر روی سطح آنها با ضخامت و کیفیت مناسب، ضدزنگ اجرا شود.
همچنین، اجرای عایق رطوبتی در زمان بازسازی این ویلا ها، بسیار اهمیت دارد. باید باتوجه به اصول عایق کاری، شرایطی فراهم آورد که، میزان رطوبتی که به داخل ویلا سرایت می کند، آسیب زننده یا آزاردهنده نباشد. در کنار آن نیز، این عایق کاری، باعث خفگی هوای داخل ویلا نیز نشود.
انتخاب لوازم یا مصالح اشتباه، می تواند باعث بدتر شدن شرایط ویلا پس از بازسازی شود. مثلاً گاهی اوقات دیده می شود که برای زودتر خشک شدن نازک کاری دیوارهای ویلا، در شمال یا جنوب کشور با توجه به رطوبت بالا، از سیمان بجای گچ استفاده می شود.
این انتخاب اشتباه به بهانه رطوبت بالا و دیر خشک شدن گچ و استفاده از سیمان بجای آن، باعث می شود تا فضای ویلا خفه شده، رطوبت داخل فضا بیشتر شود و افراد با چند دقیقه حضور داخل ویلا براثر رطوبت، بطور کامل خیس شوند.
بسیاری موارد دیگر نیز وجود دارد که باید در مورد بازسازی ویلاها در این مناطق مورد توجه باشد.

بازسازی ویلا شمال کشور

بازسازی یک ویلا در مناطق سرد مانند منطقه لواسان تهران اصول خاص خود را دارد

بازسازی هر ویلا یا بنایی، به معنی بهبود شرایط استفاده از آن است. به این ترتیب اگر ویلا شما در مناطق بسیار سردی مانند، آبعلی، لواسان، در مناطق کوهستانی آذربایجان و یا سایر مناطق مشابه قرار دارد، با بازسازی آن، باید سیستم گرمایش و عایق حرارتی بهتری برای ویلای شما انتخاب و اجرا شود. این سیستم های گرمایشی همواره در حال پیشرفت و کاملتر شدن هستند.
از طرف دیگر، بازسازی در محیط بسیار سرد، کاملاً با بازسازی در آب و هوای معمولی مانند شهر تهران متفاوت است. اگر ویلای شما در چنین مناطق سردی واقع است، باید بازه زمانی بازسازی ویلای شما به ماههای گرم سال محدود شود. چرا که در فصل سرما در این مناطق نه نیروهای کار می توانند بخوبی وظایف خود را انجام دهند و نه بازسازی که انجام می شود کیفیت قابل قبولی خواهد داشت.
از طرف دیگر هزینه بازسازی و مدت زمان انجام آن در شرایط سرما و یخبندان، بسیار بیشتر از پیش بینی شما خواهد بود.
انتخاب و اجرای درست عایق های حرارتی، یک نکته بسیار مهم و ضروری در مورد ویلای شما است اگر در مناطق سرد واقع باشد. افزایش کیفیت بهره وری یا استفاده از ویلای شما در منطقه سرد، به این موضوع بستگی دارد که تا چه حد بتوان گرمای داخل ویلا را تأمین نمود و آنرا حفظ کرد. این تولید گرما و حفظ آن باید در شرایطی انجام شود که، هوای داخل ویلا تازه باقی بماند.
انتخاب و اجرای درست سیستم تهویه ویلا در کنار سیستم گرمایش آن، کمک می کند تا هوای ویلای شما علاوه بر گرم و مطلوب بودن، همواره تازه و دلچسب باقی بماند.

از مشاوره رایگان کارشناسان شرکت آیریا، برای بازسازی یا نوسازی ویلا خود استفاده نمایید

توصیه ای که همواره به همه مراجعین و مشتریان خود کنیم، این است که پیش از تصمیم گیری نهایی درمورد پروژه خود با بیش از یک فرد یا شرکت متخصص مشورت نمایند.
پس از دریافت مشاوره از چندین منبع، می توانید، نکات و اصول مهم و درست را بخوبی تشخیص دهید. از طرف دیگر با مقایسه اطلاعاتی که در مورد هزینه و مدت زمان پروژه ویلا یی شما ارائه می شود، می توانید مبلغ و مدت زمان دقیق تر را تعیین نمایید.
در نهایت هم با بررسی کامل تخصص و تجربه پیمانکارانی که از آنها مشاوره دریافت نموده اید، میتوانید مناسب ترین گزینه از بین آنها را بعنوان مجری پروژه بازسازی خانه ویلایی یا ویلا خود انتخاب نمایید.
پیشنهاد می کنیم، شرکت بازسازی آیریا را نیز بعنوان یکی از گزینه های دریافت مشاوره بازسازی رایگان برای ویلا خود در نظر بگیرید. تجربه و تخصص تیم اجرایی ما می تواند راهنمای بسیار مفیدی برای بازسازی پروژه ویلایی شما، باشد.
برای این منظور، بوسیله یکی از روشهای اعلام شده در بخش تماس با ما، با همکاران ما در شرکت آیریا، تماس گرفته و درخواست مشاوره رایگان خود را ثبت نمایید. همکاران ما تمام هماهنگیهای مورد نیاز را انجام داده و راهنمایی های لازم را در اختیار شما قرار خواهند داد.

اگر محتوای این صفحه برای شما مفید بوده است، لطفاً آنرا در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید:

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.