طراحی ویلا

اگر قصد طراحی ویلا خود را بمنظور ساخت، بازسازی یا تغییر دکوراسیون آن دارید، پیشنهاد می کنیم با مجموعه آیریا در این مورد تماس گرفته و از مشاوره کاملاً رایگان ما استفاده نمایید.

همچنین درصورتی که ساخت و اجرای پروژه ویلای خود را نیز به تیم اجرایی متخصص و باتجربه ما بسپارید، هزینه طراحی و آماده سازی تمام نقشه های مورد نیاز ویلا شما کاملاً رایگان خواهد بود.

[ طراحی ویلا ]

هزینه طراحی ویلا شما می تواند کاملاً رایگان باشد!

طراحی ویلا شما کاملاً رایگان خواهد بود اگر به مجموعه ما اجازه دهید تا طرح ها و نقشه هایی که توسط تیم طراحی ما آماده شده است را خود ما به بهترین شکل ممکن برای شما اجرا نماییم.

این شرایط، درمورد تمام پروژه های اجرایی مجموعه ما اعم از طراحی های مسکونی مانند طراحی داخلی منزل و ویلا یا پروژه های تجاری مانند طراحی فروشگاه یا مجتمع تجاری میباشد.
به این ترتیب یک قرارداد مدیریت پیمان درصدی برای ساخت و یا اجرای طرح های ویلا شما بین شما بعنوان کارفرما و مجموعه آیریا بعنوان طراح و پیمانکار بسته میشود. در این قرارداد یک درصد ثابت بین ۷ تا ۳۰ درصد کل هزینه ساخت و اجرا ویلا شما بعنوان دستمزد پیمانکاری مجموعه ما تعیین می شود.
هر مقدار هزینه پروژه ویلای شما بیشتر باشد، این درصد ثابت کمتر در نظر گرفته می شود. و هر مقدار حجم پروژه ویلای شما کمتر باشد، درصد ثابتی که در قرارداد تعیین می شود، بیشتر تعیین می شود.
به این ترتیب شما مطمئن خواهید بود که طرح و نقشه ویلا شما به هر شکل و مشخصاتی که در نهایت شما تأیید می نمایید طراحی شود، مجموعه ما بصورت مدیریت پیمان آنرا برای شما اجرا خواهد کرد.
در این قرارداد ذکر خواهد شد که طراحی تمام نقشه های مورد نیاز ویلا شما بصورت کاملاً رایگان برای شما انجام خواهد شد. به این ترتیب، شما با خیال راحت و بدون توجه به هزینه طراحی، تنها بر روی کیفیت و نظر خود در مورد طرح ویلا تمرکز خواهید داشت تا در نهایت طرح مورد پسند و نظر شما برای پروژه ویلا شما به نتیجه برسد.

[ طراحی ویلا ]

هدف ما از طراحی رایگان ویلای شما:

در کنار سود مالی که ساخت و اجرای ویلا شما برای مجموعه آیریا دارد، یک انگیزه کاملاً حرفه ای برای طراحی رایگان پروژه شما وجود دارد. اینکه میتوانیم طراحی که برای ویلا شما انجام داده ایم را، خودمان با اجرای استاندارد و درست، به نتیجه نهایی برسانیم که همسطح طراحی با کیفیت آن باشد.
متأسفانه در بسیاری از پروژه هایی که فقط طراحی آنها بوسیله تیم طراحی آیریا انجام شده است، اجرا و ساخت طرح ها بسیار بی کیفیت بوده است. اینکه نتیجه تخصص و طراحی باکیفیت ما، تا این حد بی کیفیت و نامناسب باشد، از لحاظ حرفه ای و شخصی برای اعضای مجموعه آیریا غیر قابل قبول است.
به همین دلیل تصمیم مدیران مجموعه آیریا بر این شده است تا اگر شما ساخت و اجرای طرح های ویلا خود را به مجموعه ما بسپارید، هیچ هزینه ای بابت طراحی و آماده سازی نقشه های ویلا از شما دریافت نمیشود. به این ترتیب می توانیم طرح ها و نقشه هایی که توسط مجموعه ما طراحی شده است را با همان کیفیت عالی طرح ها، اجرا نموده و به نتیجه برسانیم.

تخصص تیم اجرایی ما ضامن کیفیت ساخت یا بازسازی ویلا شما است:

در کنار تخصص تیم طراحی شرکت آیریا، تیم اجرایی مجموعه ما نیز شامل متخصصین باتجربه ای است که همگی دارای پروانه رسمی و قانونی اشتغال به کار اجرا و نظارت پروژه های ساختمانی از سازمان نظام مهندسی ساختمان و وزارت راه و شهرسازی می باشند. این تخصص و مجوزهای رسمی در کنار چندین سال تجربه اجرای پروژه های ساختمانی، ضامن کیفیت ساخت، اجرا یا بازسازی ویلا شما است.

طراحی رایگان ویلا
هزینه طراحی داخلی ویلا

محاسبه هزینه طراحی ویلا شما اگر این طراحی ها رایگان نباشد:

چنانچه به هردلیلی پیشنهاد ما برای اجرا و ساخت پروژه خود را بهمراه طراحی رایگان تمام نقشه ها و طرح های آن نپذیرفتید، می توانیم طراحی های مورد نظر شما را با قیمت بسیار مناسبی برای شما آماده نماییم.
در مورد پروژه های ویلایی، بدلیل آنکه جزئیات و مشخصات ویلا ها چندان مشخص نیست نمی توان مبلغ مشخصی را برای هزینه طراحی تعیین نمود. تنها پس از آنکه پروژه طراحی شما برای ما مشخص شود می توانیم با محاسبه حجم کار طراحی، هزینه آن را برای شما محاسبه نموده و به شما اعلام کنیم.
بطور مثال می توانیم درمورد هزینه طراحی معماری ویلا شما مبلغی در حدود متر مربعی ۱۰ تا ۳۰ هزار تومان و یا برای هزینه طراحی داخلی ویلا شما بصورت سه بعدی، مبلغ ۲۵ تا ۷۰ هزار تومان را برای هر متر مربع طراحی ویلا شما در سال ۹۸ اعلام نماییم. اما این مبالغ کاملاً حدودی است و نباید براساس آن تصمیم گیری نمایید. بلکه باید مبلغ دقیق هزینه طراحی را پس از اعلام شرایط ویلا خود به همکاران ما و بررسی و محاسبه آنها دریافت نمایید.

[ طراحی ویلا ]

بازدید کاملاً رایگان از محل ویلا شما:

برای آنکه طراحی ویلا شما به بهترین شکل ممکن آن انجام شود، نیاز است تا کارشناسان مجموعه ما از محل پروژه بازدید نمایند. بازدید از محل پروژه ویلا شما در استان تهران، استان البرز و استانهای شمالی کشور، کاملاً رایگان خواهد بود. در مورد سایر مناطق، پس از تماس شما با مجموعه ما، همکاران ما پس از بررسی شرایط و محل پروژه ویلا شما، درمورد اینکه بازدید پروژه شما بصورت رایگان انجام می شود یا خیر، شما را راهنمایی خواهند کرد.
پس از بازدید از محل ویلا یا ملکی که قرار است ویلای شما در آن ساخته شود، می توانیم پیشنهادات و راهنمایی های مورد نیازتان را بر پایه اطلاعات درست و واقعی به شما ارائه نماییم.
البته در شرایطی که به هر دلیلی شما با بازدید حضوری موافقت نفرمایید، می توانیم بررسی های مورد نیاز را از طریق عکس و ویدئو برای شما انجام دهیم. اما در هرصورت نتیجه بررسی حضوری قطعاً بهتر و قابل اعتمادتر خواهد بود.

طراحی داخلی مغازه

مشاوره رایگان در مورد پروژه شما:

در مورد تمام پروژه هایی که شرکت آیریا انجام آنها را قبول می کند، قبل از هر تصمیم گیری، مشاوره رایگان به مالک یا کارفرمای آن پروژه ها ارائه می دهیم. این مشاوره رایگان کمک می کند تا هم ما بتوانیم شناخت حدودی خوبی از پروژه مورد نظر کارفرما بدست بیاوریم و هم کارفرما و مالک پروژه شناخت نسبی از تخصص و تجربه ما بدست بیاورد.
به این ترتیب مشاوره ای که در مورد ساخت یا بازسازی ویلا شما ارائه خواهیم کرد، کاملاً رایگان است. تمام اطلاعاتی را که بتوانیم با بازدید و بررسی اولیه پروژه ویلا شما بدست بیاوریم را بطور کامل در اختیار شما قرار خواهیم داد. به شما پیشنهاد می کنیم حتماً پیش از تصمیم گیری نهایی درمورد ویلا خود، از این جلسات مشاوره رایگان با کارشناسان مجموعه ما استفاده نمایید.

هزینه ساخت ویلا شما را برای شما محاسبه می کنیم:

برای اینکه بتوانید تصمیم دقیق و حساب شده ای در مورد ساخت یا بازسازی ویلا خود بگیرید، مهم است تا از هزینه اجرا و ساخت طرح هایی که برای ویلا شما اماده شده است مطلع باشید. به این ترتیب، بعد از آنکه طراحی ویلا شما بطور کامل انجام شد و به طرح های نهایی مورد نظر شما رسیدیم، می توانیم هزینه ساخت یا اجرای این طرح ها را برای ویلا شما محاسبه کنیم.
با دانستن هزینه ای که قرار است برای اجرای طرح ویلای خود پرداخت نمایید، قطعاً می توانید تصمیمات درست تری درمورد طرح ویلای خود و نحوه اجرای آن اتخاذ نمایید.

محاسبه هزینه طراحی ویلا
[ طراحی ویلا ]

چه طرح ها و نقشه هایی برای ویلا شما نیاز است؟

تیم طراحی و معماری شرکت آیریا، تمام خدمات مربوط به طراحی و آماده سازی طرح ها و نقشه های مورد نیاز ویلا شما را با کیفیت بسیار عالی به شما ارائه می نماید. اینکه چه نوع نقشه ها و طرح هایی در طراحی ویلا شما مورد نیاز است، بستگی به این دارد که قصد شما ساخت ویلا باشد یا بازسازی و تغییر دکوراسیون داخلی آن.
در هر صورت، در هر دو حالت بسته به شرایط و هدف شما از طراحی، ممکن است چند مورد از طرح ها یا نقشه های ساختمانی مختلف، برای پروژه ویلای شما مورد نیاز باشد. در ادامه مطالب این صفحه، انواع نقشه ها و طرح هایی را که ممکن است برای پروژه ویلا شما مورد نیاز باشد را نام برده و توضیح می دهیم.

طراحی معماری ویلا:

که شامل نقشه و پلان معماری فاز یک می باشد. در این نقشه ها، ابعاد و اندازه و نقشه کلی فضاها و بخشهای مختلف ویلا شما مشخص خواهد شد. با استفاده از این نقشه ها، می توانیم مشخص نماییم که هر یک از فضاها، اتاقها، سالنها و بخشهای مختلف دیگر ویلا چه ابعادی داشته باشند و در کدام قسمت ساختمان ویلا شما قرار بگیرند.
تهیه این نقشه ها برای ساخت یا بازسازی ویلا شما ضروری است. چهارچوب طراحی معماری ویلا شما بوسیله این نقشه ها مشخص می شود.

طراحی داخلی ویلا بصورت سه بعدی:

در این نوع طراحی، دکوراسیون داخلی و طراحی داخلی ویلا شما براساس سلیقه و نظر شما طراحی و مشخص می شود. نتیجه این طراحی ها بصورت عکسها و تصاویر سه بعدی میباشد که توسط نرم افزارهای تخصصی آماده شده و در اختیار شما قرار می گیرد.
با استفاده از این تصاویر سه بعدی، قبل از ساخت یا تغییر نقشه ویلا خود، می توانید بطور کامل نتیجه نهایی کار بر روی ویلا خود را مشاهده نمایید. و اگر نیاز باشد تغییراتی در طرح ها و نقشه ها ایجاد نمایید.
برای ساخت یا بازسازی ساده ویلا شما ضرورتی برای تهیه این طرح ها نمی باشد. اما درصورتی که قصد شما از بازسازی یا ساخت، طراحی و اجرای یک طرح دکوراسیون داخلی خاص و لوکس باشد، قطعاً نیاز خواهید داشت تا این نوع طراحی برای شما انجام شود. چرا که نقشه های معماری به تنهایی نمی توانند مشخص کننده طرح و دکور خاصی باشند که شما برای ویلا خود در نظر دارید.
هزینه طراحی داخلی ویلا شما میتواند بسیار زیاد باشد. دلیل بالا بودن قیمت آن نیز، تخصصی بودن و زمان بر بودن انواع پروژه های طراحی داخلی ساختمان است. اما با توجه به اینکه، اگر طراحی و اجرای پروژه خود را به مجموعه آیریا بسپارید، هزینه طراحی ها برای شما کاملاً رایگان خواهد بود، جای نگرانی برای این موضوع نخواهید داشت.

طراحی داخلی نشیمن
طراحی نمای ویلا لواسان

طراحی نما ویلا:

از آنجایی که معمولاً ویلاها برای استفاده در تعطیلات یا در زمانهای خاص بعنوان فضایی برای استراحت، تفریح و آرامش استفاده می شوند، یک بنای کاملاً خاص برای مالک ویلا بحساب می آیند. با این شرایط طراحی نما ویلا یک انتخاب کاملاً منطقی و قابل توجیه برای مالک آن است.
طراحی نمای ویلا شما را می توانیم هم بصورت دو بعدی و نقشه انجام داده و به شما ارائه دهیم و هم بصورت تصاویر سه بعدی طراحی و مدل شده. بسته به خواست و حساسیت شما بر روی طرحی که می خواهید برای نمای ویلا خود انتخاب نمایید، می توانید نوع این طراحی ها را مشخص نمایید.
هزینه طراحی نما هم با توجه به اینکه می توانید این کار را به سازنده یا پیمانکاری بسپارید که در ازای اجرای پروژه شما آنرا برای شما بصورت رایگان طراحی نماید، چندان موضوع مشکل سازی نخواهد بود. علاوه بر مجموعه ما، افراد یا شرکتهای دیگری هم هستند که به این شکل، خدمات رایگان طراحی به شما ارائه می نمایند.

[ طراحی ویلا ]

طراحی محوطه ویلا:

معمولاً در ویلاها، به همان میزانی که فضاهای داخلی ویلا برای مالکین و استفاده کنندگان جذاب و کاربردی است، محوطه و فضای بیرونی ویلا نیز اهمیت و استفاده دارد. به این ترتیب به همان میزان که طراحی داخلی ویلا شما مهم است، طراحی محوطه آن نیز ضروری خواهد بود.

بسته به اینکه برای استفاده از محوطه ویلای خود چه مواردی را در نظر دارید، می توانیم به شما پیشنهادات متفاوتی برای طراحی آن ارائه نماییم. در نهایت با مشخص شدن، چهارچوب و بخش های مختلفی که برای ویلا شما تعیین می شود، طراحی فضای محوطه را انجام خواهیم داد.

طراحی فضای سبز ویلا شامل شکل ظاهری آن و گیاهان و درختانی است که باید بادقت با توجه به شرایط آب و هوایی محل ویلا شما انتخاب شود. تمام این انتخابها براساس تجربه و تخصص تیم طراحی و اجرایی شرکت آیریا به بهترین شکل ممکن برای محوطه ویلا شما انجام خواهد شد.

طراحی نمای ویلا لواسان

طراحی نقشه های تأسیساتی ویلا:

معمولاً شرایط تأسیساتی ویلاها متفاوت از ساختمانها و منازل داخل شهرها است. همچنین شرایط آب و هوایی آنها نیز بسیار شدید و خاص است. از طرف دیگر، بدلیل کاربرد خاص ویلاها، معمولاً تأسیسات ویژه ای مانند استخر، سونا و … نیز برای آنها طراحی می شود.
موضوع مهم دیگر این است که بدلیل متفاوت بودن طراحی ویلا از ساختمانهای مسکونی متعارف، نقشه ای که برای تأسیسات آنها آماده می شود کمی پیچیده تر و تخصصی تر خواهد بود.
به این ترتیب سیستم هایی که برای سرمایش و گرمایش ویلا، آب و فاضلاب ویلا و تجهیزات استخر و سونا و … انتخاب می شود، میبایست توسط افراد متخصص در حوزه تأسیسات مکانیکی طراحی شود.
اگر می خواهید در زمان استفاده از ویلا خود، با کمترین مشکلات ممکن در رابطه با آب و فاضلاب، تأسیسات سرمایش و گرمایش و برق ویلا خود مواجه شوید، قطعاً توصیه می کنیم طراحی و اجرای این بخش را به متخصصین باتجربه آن بسپارید.
همکاران ما با تخصص و تجربه ای که در مورد تأسیسات مختلف ساختمانی و بخصوص تأسیسات ویلا دارند، بهترین و بصرفه ترین نقشه ها و طرح های تأسیساتی مناسب ویلا شما را آماده کرده و به شما ارائه خواهند داد.

طراحی نقشه های سازه ویلا:

اگر قصد ساخت ویلا خود را داشته باشید و یا بازسازی ویلا شما نیاز به مقاوم سازی بنای آن داشته باشد، به نقشه های سازه ای یا بنایی ویلا نیاز خواهید داشت. مهندسین عمران محاسب سازه در مجموعه ما، نقشه سازه ویلا شما یا نقشه ساختمان ویلا شما را بصورت بهینه و استاندارد با توجه به شرایط ویلا شما آماده کرده و ارائه خواهند نمود.
اینکه مهندسین محاسب سازه یا بنای ویلا شما به اجرا و ساخت ساختمان مسلط باشند، بسیار اهمیت دارد. چرا که معمولاً شرایط اجرا و ساخت ویلا ها بدلیل موقعیت نامناسب برای عبور و مرور و دسترسی ماشین آلات ساختمانی به زمین ویلا، با مشکل روبرو است.
به این ترتیب، مهندسین محاسب شرکت ساختمانی آیریا براساس تجربه و تخصص خود به ترتیب زیر محاسبات و طراحی سازه و ساختمان ویلا شما را انجام خواهند داد:
– ابتدا محدودیتهای اجرا محل ویلا شما را بررسی نموده و تشخیص خواهیم داد.
– پس از آن براساس این محدودیتها و تجربه ما در اجرا و ساخت ساختمان، تعیین می شود که چه روشهایی برای ساخت ویلا شما امکان پذیر است. سپس مناسب ترین و اقتصادیترین آنها را انتخاب خواهیم کرد.
– پس از آن براساس شرایط معماری و طراحی ویلا شما که در نقشه ها و طرح های معماری که از قبل آماده شده، مشخص است، سازه و ساختمان ویلا شما را در چهارچوب استانداردهای ساختمانی، بصورت کاملاً بهینه و اقتصادی طراحی خواهیم نمود.
– در نهایت هم نتیجه طراحی های را بصورت مجموعه نقشه های سازه ای با جزئیات کامل به شما ارائه خواهیم داد.

طراحی پلان معماری ویلا
[ طراحی ویلا ]

طراحی نقشه های اجرایی ویلا:

اگر به هر دلیلی تصمیم شما این باشد که تنها طراحی ویلا خود را به شرکت آیریا بسپارید، پیشنهاد می کنیم نقشه های اجرایی را نیز در کنار سایر طرح ها و نقشه ها از مجموعه ما دریافت نمایید. برای اینکه ویلا شما دقیقاً همانگونه که در طرح های مورد پسند شما طراحی شده است، اجرا شود، نیاز است تا مجموعه ما بعنوان طراح ویلا شما، شیوه اجرای این طرح ها و نقشه ها را نیز بصورت نقشه های اجرایی در اختیار شما و سازنده ویلا شما قرار دهد.
نقشه های اجرایی برای هر بخشی از ویلا شما که نیاز به دقت و رعایت جزئیات در اجرا داشته باشد، آماده شده و به شما ارائه می شود. همچنین براساس تعهدات ما، در زمان اجرای طرح نیز، چنانچه باز نگری و اطلاعات تکمیلی دیگری در مورد نقشه های اجرایی مورد نیاز شما و تیم اجرایی شما باشد، آنها را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

از مشاوره کاملاً رایگان کارشناسان ما استفاده نمایید:

حتماً پیش از تصمیم گیری نهایی در مورد طراحی و اجرا ویلا خود با چند فرد یا شرکت متخصص در این حوزه مشورت نمایید. پس از دریافت مشاوره های کامل می توانید تصمیم درست در مورد پروژه ویلا خود را اتخاذ نمایید.

همچنین بررسی نظرات و تخصص افراد مختلف در جلسات مشاوره، کمک می کند تا بهترین گزینه ها را بعنوان شرکت دکوراسیون داخلی و ساختمانی مناسب برای طراحی، ساخت و بازسازی پروژه خود انتخاب نمایید.

به این ترتیب، از آنجایی که مشاوره های شرکت آیریا به شما کاملاً رایگان است، پیشنهاد می کنیم در کنار مشورت با سایر افراد و مجموعه های متخصص، از مشاوره کارشناسان با تجربه شرکت ما نیز استفاده نمایید.

قطعاً تصمیماتی که پس از دریافت این مشاوره ها اتخاذ خواهید نمود، بسیار دقیقتر و درست تر خواهد بود.

اگر محتوای این صفحه برای شما مفید بوده است، لطفاً آنرا در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.