بازسازی مغازه

بازسازی مغازه

یکی از انواع پروژه هایی که در شرکت آیریا خدمات کامل و تخصصی درمورد آن به شما ارائه می شود، بازسازی مغازه، فروشگاه یا هرنوع مجموعه تجاری شما است.

این پروژه ها شامل بازسازی در مغازه، فروشگاه، کارگاه و کارخانه های تولیدی، رستورانها، کافه ها، فست فودها، سالن های ورزشی و هر نوع فضای تجاری معمول دیگری می باشد.
اگر یک پروژه بازسازی تجاری در پیش دارید، پیشنهاد می کنیم با تماس با مجموعه آیریا، از مشاوره کاملاً رایگان در زمینه بازسازی فضای تجاری مورد نظرتان استفاده نمایید. به شما اطمینان می دهیم که اطلاعات مفید و کاربردی در این مشاوره رایگان در اختیار شما قرار داده می شود تا بتوانید تصمیم درست تری در مورد پروژه مورد نظرتان بگیرید.

[ بازسازی مغازه ]

لیست خدمات ما برای بازسازی مغازه یا فروشگاه شما

خلاصه ای از خدمات شرکت بازسازی آیریا برای بازسازی فضاهای تجاری شما

اگر واحد یا مجموعه تجاری شما در تهران، کرج یا شهرهای اطراف آنها باشد، هزینه بازدید و مشاوره اولیه برای پروژه شما کاملاً رایگان است.

اگر محل پروژه بازسازی مغازه یا فضای تجاری شما در سایر شهرها و مناطق باشد، با تماس با مجموعه آیریا، همکاران ما بعد از بررسی شرایط پروژه شما، رایگان بودن یا نبودن بازدید از محل پروژه را بررسی کرده و به شما اطلاع می دهند. ممکن است بخاطر کیفیت پروژه شما، حتی در شهرها و استانهای دیگر کشور نیز بازدید از پروژه شما رایگان باشد.

در مورد بازسازی مغازه، فروشگاه یا هر فضای تجاری دیگری، کلیه مشاوره های اولیه حضوری و غیر حضوری مجموعه ما برای شما، کاملاً رایگان خواهد بود. در این جلسات مشاوره، تمام اطلاعاتی که می توان در بررسی های مقدماتی به آنها دست پیدا کرد، بطور کامل در اختیار شما قرار داده می شود. هدف از این ارائه کامل اطلاعات و مشاوره رایگان، تسلط کامل شما بر اطلاعات پروژه بازسازی که قصد انجام آنرا دارید است.
نتیجه تسلط شما بر این اطلاعات اولیه، انتخاب درست تر شما در تمام بخشهای بازسازی از جمله انتخاب پیمانکار مناسب برای انجام پروژه شما می باشد.

برای تصمیم گیری در مورد بازسازی یک فضای تجاری، قطعا نیاز است تا همان ابتدا، یک هزینه و مدت زمان حدودی برای انجام بازسازی، مشخص شود. اگر برآورد اولیه از مدت زمان، مبلغ و قیمت بازسازی فروشگاه یا مغازه شما، اصلاً نزدیک به مبلغی که درنظر داشته اید نباشد، پس نیازی نیست زمان و انرژی خود را صرف بررسی بازسازی کنید. در این شرایط، بازسازی انتخاب درستی برای فروشگاه شما نیست.
اما اگر هزینه و مدت زمان تقریبی که برای بازسازی پیش بینی می شود، با شرایط شما سازگار است، پیگیری مراحل بعدی برای بازسازی، تصمیم درستی خواهد بود.
کارشناسان ما می توانند این برآوردهای اولیه را با اطلاعات دقیق، در اختیار شما قرار دهند.

اگر هدف شما از بازسازی، طراحی یا تغییر دکوراسیون مغازه، فروشگاه، رستوران، کافه یا هر فضای دیگری است، پس قطعاً لازم است تا برای پروژه شما، طراحی داخلی انجام شود. تیم طراحی داخلی شرکت آیریا، می تواند طرح فروشگاه، مغازه یا هر فضای دیگر مورد نظر شما را دقیقاً براساس سلیقه و نیاز شما، در اختیارتان قرار دهد. پیشنهاد می کنیم در بخش نمونه کارهای سایت ما، نمونه کارهای طراحی تیم ما را مشاهده و بررسی بفرمایید.

در بازسازی پروژه های تجاری، زمان و هزینه بسیار اهمیت دارد. مدت زمان بازسازی و هزینه آن باید دقیقاً در چهارچوبی باشد که در زمان عقد قرارداد و شروع بازسازی تغیین شده است. تنها راه برای این که در یک پروژه بازسازی، بتوانیم همه چیز را طبق پیش بینی های اولیه پیش ببریم، این است که یک برنامه ریزی دقیق برای پروژه انجام دهیم.
کارشناسان و متخصصین بازسازی در شرکت آیریا، برای اینکه تأخیر یا هزینه اضافی برای پروژه بازسازی فروشگاه یا مغازه شما بوجود نیاید، یک برنامه ریزی بسیار دقیق، با جزئیات و اطلاعات کامل، آماده خواهند کرد. این برنامه ربزی دقیق در اختیار شما قرار داده می شود تا شما بطور کامل بتوانید روند اجرای کار را مطابق نظر خود کنترل نمایید. انجام بازسازی با این روش، باعث می شود تا امکان بوجود آمدن تأخیر یا هزینه های مازاد در پروژه شما به حداقل ممکن برسد.

پس از اینکه تمام مشاوره های مورد نیاز خود را دریافت نمودید و براساس اطلاعات کاملی که از این مشاوره ها بدست آورده اید، نیاز است تا تصمیم نهایی خود را درمورد انجام بازسازی مورد نظرتان بگیرید. در این مرحله نیاز است تا برای آخرین بار قبل از عقد قرارداد، مدت زمان و هزینه دقیقتری برای بازسازی فروشگاه یا مغازه شما انجام شود. با توجه به این مدت زمان و هزینه دقیق پیش بینی شده، میتوانید در مورد اینکه آیا انتخاب نهایی شما، بازسازی است یا خیر تصمیم بگیرید.
نتیجه دیگر این مشاوره ها و اطلاعات، این است که میتوانید براساس بررسی های خود، پیمانکار مجری پروژه بازسازی مورد نظرتان را انتخاب نمایید.
این محاسبات و برآورد دقیق از زمان و قیمت بازسازی مغازه یا فروشگاه شما را نیز همکاران ما انجام داده و نتیجه آنرا در اختیار شما قرار خواهند داد.

در مورد فضاهای تجاری، اخذ مجوز بازسازی بسیار اهمیت بیشتری نسبت به فضاهای با کاربری های دیگر دارد. چراکه مجوزهای کسب و کار شما، در اکثر مواقع، کاملاً با شرایط فضای فروشگاه یا مغازه شما در ارتباط مستقیم است. یعنی ممکن است اگر با مجوز و رعایت اصول لازم، بازسازی مورد نظرتان را انجام ندهید، برای مجوز کسب شما نیز مشکلاتی ایجاد شود.
به این ترتیب بسیار مهم است که از تمام مراحل، شرایط، مدت زمان و هزینه های اخذ مجوز بازسازی مغازه یا فروشگاه خود آگاهی کامل داشته باشید. همکاران ما به دو صورت می توانند در مورد این موضوع به شما خدمات ارائه نمایند.
شما می توانید خودتان اقدام به دریافت این مجوزها نمایید که در این صورت کارشناسان ما تمام اطلاعات لازم و راهنمایی ها برای اخذ مجوز و پروانه بازسازی را در اختیار شما قرار خواهند داد.
در حالت دوم میتوانید اخذ مجوز یا پروانه بازسازی را به مجموعه ما محول نمایید. در این صورت کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن و مطابق منافع شما، اقدام به اخذ مجوز مورد نیاز برای بازسازی واحد تجاری شما می نمایند.

اجرای بازسازی با کیفیت در فضاها و واحد های تجاری، نیاز به تخصص و تجربه کار در پروژه های مشابه آن را دارد. از آنجایی که تیم اجرایی شرکت آیریا، تجربه کار و مدیریت چندین پروژه بازسازی تجاری را دارا هستند، نتیجه بازسازی فروشگاه یا مغازه شما دقیقاً همان چیزی خواهد بود که مورد نظر شما است.

با داشتن تجربه کار در پروژه های بازسازی تجاری، متخصصین مجموعه ما روند اجرا، هزینه ها و زمان بندی انجام بازسازی را برای پروژه شما، به بهترین و با کیفیت ترین شکل ممکن مدیریت خواهند کرد.

مهمترین نکته در مورد پروژه هایی که حساسیت زمان بندی و هزینه ای زیادی دارند، مانند پروژه های بازسازی تجاری، نظارت دائم و همیشگی پیمانکار بر روی روند کار است. مطمئن باشید همواره و در تمام مراحل اجرای پروژه شما حتماً یکی از متخصصین ما برروی پروژه شما نظارت حضوری و مستمر خواهد داشت.

پیشنهاد می کنیم نمونه کارهای مجموعه ما را در بخش نمونه کارهای سایت مشاهده فرمایید.

خدمات برنامه ریزی، محاسبات و برآوردهای دقیق، نظارت مستمر و همیشگی در طول انجام پروژه شما که در بخش های قبلی به آنها اشاره کردیم، ضامن این خواهد بود که پروژه بازسازی شما را با کیفیت بسیار عالی و در زمان مشخص شده، به شما تحویل خواهیم داد. اکثر تأخیرات و یا بی کیفیتی در اجرای بازسازی، بخاطر بی تجربگی، کنترل و نظارت نا مناسب و یا بی برنامگی در زمان انجام بازسازی است. هدف ما در مجموعه آیریا این است تا این موارد را به بطور کامل از پروژهایی که برعهده می گیریم، حذف نماییم.

تجربه چندین ساله ما در انواع پروژه های بازسازی، این موضوع را به ما ثابت کرده است که کار ما در مورد پروژه ها، در روز تحویل پروژه به کارفرما تمام نمی شود. همواره پس از تحویل و استفاده کارفرما از فضای بازسازی شده، یکسری ایرادات یا نیازهای جدید به چشم می آید که در روز تحویل قابل تشخیص نبوده است.
به این ترتیب همواره این تعهدات را به تمام مشتریان و کارفرمایان پروژه ها خود داده ایم که در اولین فرصت ممکن پس از اطلاع ایشان به ما، نسبت به رفع ایرادهای مورد نظر، اقدام خواهیم کرد.
در مورد مغازه یا فروشگاه یا هر فضای تجاری دیگری که قصد بازسازی آنرا دارید نیز، همین تعهد را خواهیم داشت. یعنی پس از تحویل پروژه به شما، درصورت بروز ایراد یا نقص احتمالی در کار ما، بلافاصله و با بهترین کیفیت ممکن، این ایرادات و نواقص را در پروژه شما اصلاح و برطرف خواهیم کرد.

[ بازسازی مغازه ]

هزینه بازسازی مغازه یا فضای تجاری فروشگاهی شما چقدر است؟

اگر قصد بازسازی مغازه، کارگاه، رستوران، فروشگاه یا هر فضای مشابه دیگر خود را داشته باشید، قطعاً بدون دانستن اینکه چقدر این بازسازی هزینه خواهد داشت نمیتوانید انتخاب درستی برای بازسازی داشته باشید. پیش بینی هزینه پروژه بازسازی ساده چندان مشکل نیست. اما در مورد پروژه های بازسازی که با طراحی دکوراسیون داخلی همراه است، این پیشبینی قیمت دکوراسیون و بازسازی بسیار سختتر و پیچیده تر خواهد شد.
به این ترتیب همکاران ما در دو مرحله هزینه بازسازی فروشگاه شما را برآورد کرده و به شما اعلام می نمایند.
اولین مرحله، پیشبینی حدودی هزینه است که در زمان تصمیم گیری اولیه بدرد شما خواهد خورد. با دانستن حدود هزینه ای که قرار است برای بازسازی مورد نظر خود پرداخت نمایید، از همان ابتدا مشخص می شود که شرایط مالی شما برای انجام بازسازی مناسب است یا نه.
اما دومین مرحله، زمانی است که میخواهید برای بازسازی مغازه خود برنامه ریزی دقیقی نمایید، پیمانکار بازسازی انتخاب کرده و با ایشان قرارداد بازسازی ببندید. در اینجا لازم است تا حد ممکن هزینه بازسازی که پیش بینی میشود دقیق باشد. به این ترتیب کارشناسان ما در شرکت بازسازی ساختمان آیریا، با توجه به تجربه و تخصص خود در مورد پروژه های بازسازی، تمام مراحل و شرایط پروژه شما را پیشبینی می نمایند. پس از آن هزینه های مربوط به هر یک را بادقت محاسبه می نمایند.
در نهایت هم نتیجه این محاسبات دقیق را بصورت یک مبلغ مشخص با 5 الی 15 درصد خطا به شما اعلام می نمایند. این درصد خطا بستگی به پیچیدگی طراحی داخلی فروشگاه شما دارد. هر مقدار طرح شما ساده تر باشد، این درصد خطا در پیشبینی هزینه کمتر خواهد بود.

هزینه بازسازی فروشگاه در تهران
[ بازسازی مغازه ]

بازسازی فروشگاه و یا مغازه چقدر طول می کشد؟

در مورد بازسازی ساختمان مسکونی یا منزل و حتی ادارات، مدت زمان بازسازی بسیار اهمیت دارد. اما حساسیت و اهمیت مدت بازسازی یک مغازه یا فروشگاه و یا هر فضای تجاری دیگری، چندین برابر فضاهای مسکونی اداری است. دلیل آنهم این است که هر روز، تعطیل بودن یک فروشگاه، به معنای از دست رفتن درآمد روزانه مالک یا مستأجر آن فروشگاه و از آن بدتر، از دست دادن مشتریهای دائم و وفادار آن کسب و کار است.

بازسازی فروشگاه در تهران

یک مثال از اهمیت مدت زمان بازسازی فضاهای تجاری:

بعنوان یک مثال و تجربه واقعی، ما در شرکت بازسازی آیریا، بازسازی فروشگاهی 85 متر مربعی در میدان ونک تهران را انجام داده ایم که در سال 94، با ماهیانه 100 میلیون تومان توسط مستأجر آن اجاره شده بود.
در این پروژه، ضرر و زیانی که برای هر روز دیرکرد در بازسازی این فروشگاه در قرار داد ما تعیین شده بود، روزانه 5 میلیون تومان بوده است. خوشبختانه این پروژه بدون حتی یک روز دیرکرد، تکمیل شده و دراختیار کارفرمای آن قرار گرفت. این مثال نشان دهنده حساسیت تشخیص درست مدت زمان بازسازی است.

برنامه ریزی و برآورد مدت زمان بازسازی فضای مغازه و فروشگاه شما بدست افراد متخصص:

به همین دلایلی که ذکر شد، معمولاً پروژه های بازسازی مغازه یا فروشگاه، بصورت فشرده و در زمان کوتاه انجام می شود. این موضوع باعث می شود نیروهای کار در چند شیفت مشغول به کار باشند. تعداد نیروهای کار نیز از تعداد استاندارد آن بیشتر خواهد بود.
این فشردگی در کار، اگر بصورت درستی مدیریت و کنترل نشود باعث خواهد شد کیفیت بازسازی تا حد بسیار زیادی کاهش پیدا کند. بنابراین برآورد مدت زمان بازسازی یک فضای تجاری باید قطعاً توسط افراد متخصص و باتجربه ای که سابقه مدیریت و برنامه ریزی پروژه های بازسازی تجاری، فروشگاهی و مغازه ها را داشته اند انجام شود.
کارشناسان بازسازی شرکت آیریا، با علم به این حساسیت بالا در مورد مدت زمان بازسازی پروژه های تجاری، برنامه ریزی بسیار دقیقی برای بازسازی فروشگاه شما آماده کرده و به شما ارائه خواهند داد. در این برنامه ریزی مدت زمان اجرای هر بخش و زمان اجرای کل پروژه تعیین میشود. همچنین تا حد امکان اتفاقات و موانع احتمالی را در روند اجرای بازسازی در پروژه شما مشخص نموده و در نظر می گیرند.
در نهایت می توانید با اطلاع از مدت زمان مورد نیاز برای بازسازی محل کسب و کار خود، برنامه ریزی حساب شده ای برای بیزینس خود انجام دهید.

اگر بازسازی مغازه شما نیاز به طراحی داشته باشد، طراحی مغازه شما رایگان خواهد بود:

ما در شرکت آیریا، زمانی که مشتریان و مراجعین ما، اجرای طرح هایی را که تیم طراحی ما انجام داده باشد را نیز به تیم اجرایی مجموعه ما بسپارند، هیچ هزینه ای بابت طراحی از آنها دریافت نمی کنیم. نتیجه این سیستم کاری این است که در تمام پروژه های اجرایی که به مجموعه ما سپرده می شود، طراحی های مورد نیاز آن پروژه بصورت کاملاً رایگان انجام می شود.
درمورد پروژه بازسازی تجاری شما نیز، این شرایط وجود دارد. یعنی درصورتی که پروژه شما نیاز به طراحی معماری، طراحی داخلی مغازه یا فروشگاه، طراحی نما، آماده سازی نقشه های اجرایی و هر نوع طراحی دیگری که در حوزه فعالیت شرکت آیریا است، داشته باشد، این طراحی ها بطور کاملاً رایگان آماده شده و در اختیار شما قرار داده می شود.

علت طراحی رایگان برای پروژه فروشگاهی شما:

علت تصمیم ما برای طراحی رایگان پروژه های اجرایی دو موضوع است:
– دلیل اول این است که بتوانیم کارفرما و مالک پروژه را نسبت به هزینه هایی که قرار است پرداخت نماید، راحت تر قانع کرده و اجرای پروژه و سود حاصل از آن را بدست بیاوریم. انجام بازسازی تجاری شما برای مجموعه ما سود مالی خوبی خواهد داشت.
– اما دلیل بسیار مهم دیگر، این است که بارها شاهد بوده ایم که طرح های بسیار باکیفیتی که توسط تیم طراحی مجموعه ما در اختیار کارفرما قرار میگرید، توسط پیمانکاران بی تجربه و غیر متخصص، بصورت بی کیفیت و نامناسبی اجرا می شود. این موضوع از نظر حرفه ای برای هر شخصی در تخصص خودش غیر قابل قبول است. اینکه نتیجه تخصص و تلاش خود را بصورت یک اجرای بی کیفیت مشاهده نماید.
بنابراین با این تصمیم، تلاشمان این است تا بتوانیم طراحی های باکیفیت و حرفه ای که توسط همکاران ما طراحی می شود را خودمان با همان کیفت طراح ها، بصورت حرفه ای و آنطور که انتظار آن می رود، اجرا نماییم. برای کارفرمایانی که این امکان را به مجموعه ما بدهند تا طرح های خودمان را خودمان اجرا نماییم، طراحی های مورد نیاز پروژه های آنها کاملاً رایگان انجام خواهیم داد.

بازسازی فروشگاه در تهران
[ بازسازی مغازه ]

چند نکته مهم در رابطه با بازسازی مغازه ها و فروشگاه ها

در این بخش چند نکته مهم که در زمان بازسازی فضاهای تجاری، براساس تجربه ما نیاز به توجه دارد را بصورت خلاصه بیان می کنیم:
– حتماً با داشتن مجوز بازسازی، فروشگاه یا مغازه خود را بازسازی نمایید. دردسر تعطیل شدن و تأخیر در بازسازی مغازه شما، قطعاً بیشتر از دردسر و هزینه ای است که برای اخذ مجوز بازسازی تجاری میپردازید و صرف می کنید.
– همانطور که اشاره شد، معمولاً بازسازی پروژه های تجاری مانند مغازه یا فروشگاه، بصورت فشرده و در چند شیفت انجام می شود. برای اینکه در زمان کار در شیفت شب، از طرف نیروهای شهرداریها ممانعتی برای انجام کار بازسازی شما پیش نیاید، حتماً یکسر به شهرداری ناحیه ای که فروشگاه شما قرار دارد بزنید و هماهنگی لازم را برای کار در شیفت شب انجام دهید.
– حتماً پیش از انتخاب مصالح و شیوه بازسازی و تغییر دکوراسیون فروشگاه خود، با صنف یا سازمانی که برروی کسب و کار شما نظارت دارد، هماهنگی لازم را انجام دهید.
– اگر فروشگاه یا مغازه شما داخل پاساژ یا یک مجتمع تجاری قرار دارد، معمولاً قوانین و محدودیتهایی در این مجموعه های تجاری برای بازسازی واحدهای تجاریشان تعیین شده است. در مورد این محدودیتها، پیش از بازسازی هماهنگیهای لازم را انجام دهی.
– در مورد فضاهای تجاری که نیاز به نصب یا جانمایی تجهیزات یا دستگاه های خاصی دارند، مانند آشپزخانه رستورانها یا فست فودها، استخرها، سالن های ورزشی، چاپخانه ها و … ، باید حتماً مشخصات و شرایط نصب و جانمایی این دستگاه ها بصورت دقیق کنترل شود.
– در زمان تصمیم گیری برای بازسازی فروشگاه، به کارکنان و فروشندگان نیز همانقدر که به مشتری توجه می شود باید توجه کنیم.
و … .

از مشاوره رایگان کارشناسان مجموعه ما در مورد بازسازی مورد نظر خود استفاده نمایید

اگر قصد بازسازی هر نوع فضای تجاری اعم از فروشگاه، مغازه، رستوران، کافه، سالن ورزشی یا پروژه های مسکونی مانند بازسازی خانه یا بازسازی ویلا و مشابه این موارد را دارید، پیشنهاد می کنیم از مشاوره رایگان با کارشناسان ما استفاده نمایید. تمام اطلاعات و تجربه ای که می تواند به شما کمک کند تا تصمیمات درست تری را برای پروژه بازسازی مورد نظرتان اتخاذ نمایید را تا حد ممکن در اختیار شما قرار می دهیم.
تجربه همکاران ما در چندین مورد پروژه بازسازی تجاری، می تواند اطلاعات و راهنماییهایی را در اختیار شما قرار دهد که جلوی بروز مشکلات بسیاری را برای پروژه شما بگیرد.
برای دریافت این مشاروه رایگان بازسازی، می توانید با مجموعه ما تماس گرفته تا همکاران ما شما را برای چگونگی دریافت مشاوره موردنظرتان راهنمایی نمایند.

اگر محتوای این صفحه برای شما مفید بوده است، لطفاً آنرا در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.