بازسازی و خدمات مربوط به آن در شرکت آیریا
پیش از هر تصمیم گیری از مشاوره رایگان کارشناسان بازسازی شرکت آیریا استفاده نمایید.
ازطریق یکی از روشهایی که در بخش “تماس با شرکت آیریا” مشخص شده است، با همکاران ما تماس بگیرید تا شما را در مورد نحوه دریافت مشاوره رایگان راهنمایی نمایند.

خدمات بازسازی که شرکت آیریا به شما ارائه می نماید:

خلاصه خدمات شرکت آیریا برای پروژه مورد نظر شما را در این بخش بیان کرده ایم.

بازدید رایگان از محلی که قصد بازسازی آنرا دارید:
بازدید محل پروژه های اجرایی یک ضرورت است. بنابراین درصورت موافقت شما با این بازدید حضوری، کارشناسان ما در محل پروژه شما حاضر خواهند شد تا بررسی های تخصصی توسط ایشان انجام شود.
این بازدیدها در استان تهران، کرج و شهرهای اطراف آنها بطور کامل رایگان خواهد بود. در مورد سایر مناطق نیز ممکن است براساس شرایط پروژه این بازدیدها رایگان انجام شود. بعنوان یک نمونه، برای یک پروژه کامل و بزرگ بازسازی ویلا و محوطه آن، حجم کار به میزانی است که بازدید این پروژه در شهرهای مختلف کشور نیز رایگان خواهد بود.
برای مشخص شدن اینکه بررسی حضوری همکاران ما در محل پروژه شما هزینه خواهد داشت یا خیر، می توانید بوسیله یکی از راههای ارتباطی با مجموعه آیریا تماس بگیرید تا همکاران ما پس از بررسی شرایط پروژه شما، رایگان بودن یا هزینه بازدید کارشناسان ما از محل پروژه شما را محاسبه نموده و به شما اعلام نمایند.

برداشت دقیق مشخصات مکانی که قصد نوسازی آنرا دارید:
برای بدست آوردن اطلاعات دقیق در رابطه با اکثر پروژه های اجرایی ساختمانی، نیاز است تا نقشه دقیق وضع موجود محل پروژه برداشت و تهیه شود.
به این ترتیب همکاران ما یا در روز بازدید و یا پس از آن، اقدام به برداشت، اندازه گیری و ثبت مشخصات محل پروژه شما خواهند نمود. نتیجه این برداشتها، بصورت نقشه های وضع موجود به شما ارائه خواهد شد.

ارائه مشاوره رایگان به شما:
پس از بازدید و بررسی دقیق شرایط ساختمان یا فضای مورد نظر شما برای نوسازی، طی جلسات مشاوره رایگانی که به شما ارائه می شود، تمام اطلاعات، محدودیتها و پیشنهادهایی که می توانیم در مورد پروژه شما مشخص نماییم را برای شما شرح خواهیم داد.

با استفاده از این اطلاعات می توانید تصمیمات درست تری در رابطه با پروژه مورد نظرتان اتخاذ نمایید و در بسیاری از بخشها، مانع بروز مشکل و ضرر مالی خود شوید.

بررسی اینکه تصمیم به بازسازی پروژه شما، انتخاب درستی است یا خیر:
گاهی اوقات، شرایط ساختمان یا انتظار شما از پروژه مورد نظرتان، بگونه ای است که انجام نوسازی یا بازسازی، یک انتخاب اشتباه است. کارشناسان ما چنانچه براساس تجربه و تخصص خود، به این نتیجه برسند که تصمیم شما برای تعمیرات اشتباه است، قطعاً با ارائه دلایل کافی، این موضوع را به شما اعلام خواهند نمود.

تعیین بخشهایی از فضا یا ساختمان مورد نظر شما که نیاز به تعمیرات یا تعویض دارد:
موضوع مهم پیش از آغاز عملیات اجرایی پروژه شما، این است که بدرستی تشخیص دهیم که چه بخشهایی نیاز به تعمیر یا تعویض دارد و باید برای آنها هزینه شود و چه بخشهایی وضع مناسبی دارند و نیاز به تعمیر ندارند. چهارچوب پروژه شما در این مرحله تعیین می شود. بطور مثال در بازسازی دفتر اداری باید تعیین شود که آیا اتاق کارکنان نیز مانند اتاق مدیریت و اتاق جلسات نیاز به بازسازی دارد یا خیر.

طراحی رایگان، درصورتی که پروژه شما نیاز به طرح و نقشه داشته باشد:
درمورد تمام پروژه ای اجرایی شرکت آیریا، طراحی و آماده سازی نقشه ها بصورت کاملاً رایگان انجام شده و در اختیار کارفرمای این پروژه ها قرار داده می شود.

به این ترتیب پروژه شما در شرایطی که نیاز داشته باشد تا طراحی معماری یا طراحی داخلی یا هر نوع نقشه و طرح دیگری برای آن آماده شود، این طرح ها و نقشه ها بدون دریافت هیچ هزینه ای توسط تیم طراحی شرکت ما تهیه شده و به شما ارائه می شود.

برآورد مدت زمان و هزینه بازسازی:
پیش از اتخاذ تصمیم نهایی خود در رابطه با پروژه مورد نظرتان، میبایست یک برآورد دقیق از هزینه و مدت زمانی که انجام پروژه در برخواهد داشت، بدست بیاورید.

همکاران ما در شرکت آیریا، پس از آنکه چهاچوب و شرایط پروژه شما بطور کامل مشخص شد، براساس تجربه و تخصصی که با مدیریت و اجرای پروژه های مشابه پروژه شما بدست آورده اند، مدت زمان اجرا و مبلغ آنرا برای شما پیش بینی کرده و به شما ارائه خواهند داد.

با استفاده از این ارقام، می توانید تصمیمات درست تری در رابطه با پروژه خود اتخاذ نمایید.

اجرای پروژه شما با کیفیت بسیار عالی:
در تمام پروژه های اجرایی شرکت آیریا، از جمله پروژه ها ساخت یا تعمیرات و نوسازی حتماً یک مهندس ناظر مقیم بصورت دائمی در محل پروژه حاضر خواهد بود. می توانید اطمینان داشته باشید که تمام مراحل اجرای پروژه شما بصورت دائمی توسط یک فرد متخصص و باتجربه در پروژه های بازسازی و ساختمانی، کنترل و مدیریت می شود.
در چنین شرایطی، به شما تعهد می دهیم که نتیجه نهایی پروژه شما، با کیفیت و مطابق نظر و پسند شما خواهد بود.

تعهد به پیگیری شرایط پروژه پس از تحویل:
براساس تجربه ما در چندین سال فعالیت در پروژه های ساختمانی، همواره پس از تحویل پروژه، نیاز است تا بازهم برای اصلاح و یا تعمیر بخشی از کار، به محل پروژه بازگردیم.

معمولاً علت این موضوع یا نظرات و خواسته های جدید کارفرما است و یا ایراداتی که در نحوه اجرای عملیات ساختمانی بوده است. هردو این موارد اجتناب ناپذیر است و باید آمادگی آنرا داشته باشیم.

به این ترتیب همواره به تمام مشتریان و کارفرمایان پروژه هایی که اجرا می کنیم، این اطمینان را می دهیم که پس از تحویل پروژه به ایشان، بازهم برای اصلاح یا تعمیرات مواردی که به ما اعلام شود، در اولین فرصت اقدام خواهیم کرد.

در مورد پروژه شما نیز متعهد هستیم تا برای مدت کافی پس از تحویل پروژه به شما، برای اصلاح و تعمیر بخشهای مختلف پروژه شما، همواره با شما در ارتباط باشیم.

نکات مهم در مورد پروژه های بازسازی:

هزینه بازسازی و تعمیرات چقدر است؟

در مورد پروژه های ساختمانی، پیش از آغاز عملیات اجرایی، در دو مرحله نیاز است تا هزینه پروژه برآورد شود. یک بار در همان ابتدای تصمیم گیری در مورد اجرای پروژه بعنوان برآورد اولیه و یکبار هم پیش از عقد قرارداد و شروع عملیات اجرایی بعنوان برآورد دقیق.
– برآورد اولیه هزینه ها کمک می کند تا شرایط کلی کارفرما با هزینه پروژه مقایسه شود. به این ترتیب اگر موجودی مالی کارفرما اصلاً برای انجام عملیات ساختمانی مورد نظر کافی نباشد، دیگری زمان و انرژی برای بررسی جزئیات و شرایط دیگر پروژه صرف نمی شود.
– برآورد دقیق نهایی نیز برای تعیین شرایط همکاری کارفرما و پیمانکار در قرارداد و شروع کار نیاز است. از طرف دیگر، در صورتی که چند پیمانکار برای انجام پروژه مورد نظر کارفرما باشد، مقایسه هزینه اعلامی این افراد، برای انتخاب گزینه نهایی کارفرما بعنوان پیمانکار پروژه، تعیین کننده خواهد بود.
به این ترتیب، در صورتی که قصد بازسازی ساختمان، خانه، فروشگاه یا هر مکان دیگری را داشته باشید، با استفاده از مشاوره رایگانی که همکاران ما در اختیار شما قرار خواهند داد، این هزینه ها و مبالغ برای شما محاسبه شده و به شما اعلام می شود.
چنانچه نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه محاسبه حدودی هزینه پروژه خود یا روش محاسبه دقیق آن داشته باشید، پیشنهاد می کنیم در بخش “مقالات” در منو سایت ما، مطالب و روشهایی که بوسیله همکاران ما آماده و منتشر شده است را جستجو کرده و مطالعه بفرمایید.

تعیین قرارداد مناسب پروژه شما:
انجام هر نوع پروژه ساختمانی، نیاز به قرارداد دارد. قرارداد مانع بروز سوء استفاده های احتمالی و یا سوء تفاهمهای بین کارفرما و پیمانکار می شود.
به شما توصیه اکید می کنیم تا هیچ پروژه ای را بدون بستن یک قرارداد کامل و استاندارد آغاز نکنید. چرا که در پروژه هایی که بوسیله همکاران ما بدون قرارداد انجام شده است، بارها شاهد بروز مشکلات و ضرر و زیان های شدید مالی به هر دو طرف قرارداد یعنی کارفرما و پیمانکار بوده ایم.
بسیاری از این ضرر وزیانها و مشکلات تنها ناشی از سوءتفاهمی مابین کارفرما و پیمانکار بوده است آنهم بخاطر ثبت نکردن دقیق خواسته ها و وظایف طرفین در یک قرارداد مناسب.
در شرکت آیریا، برای پروژه های اجرایی شامل نوسازی و ساخت، چهار نوع قرارداد مختلف بسته می شود. اینکه کدام قرارداد برای چه پروژه ای مناسب است، نیازمند مشخص شدن شرایط و جزئیات دقیق پروژه شما است. بطور مثال بازسازی خانه با بازسازی یک فروشگاه متفاوت است. پس قرارداد مناسب آنها نیز می تواند متفاوت باشد.
این چهار نوع قرارداد اجرایی عبارتند از:

قرارداد پیمانکاری با مصالح
قرارداد پیمانکاری بدون مصالح
قرارداد مدیریت پیمان درصدی
قرارداد مدیریت پیمان دستمزدی

چنانچه بخواهید خصوصیات و شرایط هر یک از این نوع قراردادها را بررسی نمایید، پیشنهاد می کنیم در بخش “مقالات” سایت آیریا، نام قرارداد مورد نظر خود را جستجو نمایید. تا مطالب مربوط به مشخصات، نکات و نمونه قرارداد خام آن، در نتایج جستجو به شما نمایش داده شود. این مطالب جهت ارائه اطلاعات مفید و کاربردی به مراجعین شرکت آیریا، توسط کارشناسان ما آماده شده و در سایت آیریا منتشر شده است.

ارائه مشاوره رایگان به شما در رابطه با پروژه موردنظرتان:
همواره یک توصیه مهم به تمام مراجعین و مشتریان خود می کنیم. اینکه با بیش از یک فرد یا شرکت متخصص درمورد پروژه ساختمانی یا نوسازی مورد نظرشان مشورت نمایند. نتیجه این مشاوره برای شما این است که خواهید توانست اطلاعاتی که به شما ارائه می شود را باهم مقایسه کرده و از درست بودن آنها مطمئن شوید.
از طرف دیگر هزینه ای که به شما برای اجرای پروژه اعلام می شود را بررسی می نمایید و منطقی ترین هزینه ای که اعلام شده است را بعنوان الگویی برای تصمیم گیری خود انتخاب می نمایید.
در نهایت هم زمانی که قصد انتخاب پیمانکار بازسازی پروژه خود را دارید، از بین چندین گزینه ای که با آنها مشورت کرده اید و از نزدیک تخصص و تجربه آنها را بررسی کرده اید، می توانید بهترین گزینه را انتخاب نمایید.
پیشنهاد می کنیم یکی از شرکتهای متخصصی که با آنها در رابطه با پروژه خود مشاوره می کنید، شرکت بازسازی ساختمان آیریا باشد. این مشاوره کاملاً رایگان است و شما هزینه ای برای آن نخواهید پرداخت.
برای این منظور، از طریق یکی از روشهای ارتباط با ما که در بخش “تماس با شرکت آیریا” در منو سایت مشخص شده است، یا شماره تلفن ۸۸۸۵۱۶۴۳-۰۲۱ و شماره واتس اپ و تلگرام ۰۹۳۵۲۴۴۱۱۳۷، با همکاران ما تماس گرفته و درخواست مشاوره خود را ثبت نمایید. همکاران ما شما را بطور کامل در رابطه با نحوه دریافت مشاوره مورد نظرتان راهنمایی خواهند کرد.

مقالات و مطالب مرتبط با بازسازی:
در ادامه مطالب این صفحه، مقالات و مطالبی که توسط کارشناسان شرکت آیریا در رابطه با موضوعات مهم پروژه های بازسازی، تهیه و منتشر شده است را مشاهده می فرمایید. چنانچه قصد انجام بازسازی داشته باشید، مطالعه و بررسی این مطالب و مقالات مرتبط میتواند کمک بسیار زیادی برای تصمیمگیری بهتر به شما باشد.

تعمیر و بازسازی آشپزخانه
تفاوت بازسازی و دکوراسیون داخلی
چطور رنگ کابینت انتخاب کنیم؟
انواع کابینت آشپزخانه
تصویر شروع و پایان ساخت آلاچیق فرشته
انجام بازسازی یا فروش خانه قدیمی ؟
بین بازسازی ساختمان و تخریب و نوسازی آن کدام بهتر است؟
بازسازی با قیمت مناسب
تغییر نقشه در بازسازی
جدول قیمت آیتمهای بازسازی