تماس با شرکت دکوراسیون داخلی آیریا

جهت تماس با شرکت آیریا، می توانید یکی از روشهای زیر را انتخاب نمایید:

 • تماس تلفنی:

  برای تماس با شرکت آیریا و یا دریافت مشاوره بازسازی، طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی، می توانید با شماره تلفن ۸۸۸۵۱۶۴۳-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

 • تلگرام و واتس اپ:

  با شماره ۰۹۳۵۲۴۴۱۱۳۷ امکان برقراری تماس از طریق اپلیکیشنهای تلگرام و واتس اپ با شرکت بازسازی و دکوراسیون داخلی آیریا وجود دارد. همکاران ما در اولین فرصت ممکن، پاسخگوی پیامهای شما در این اپلیکیشنها خواهند بود.

 • سؤالات متداول:

  اولین پیشنهاد ما برای دریافت پاسخ سؤالاتتان، قبل از تماس با شرکت دکوراسیون داخلی آیریا، مراجعه به بخش سؤالات متداول می باشد. در این بخش پرتکرارترین سؤالاتی که همواره از جانب مراجعین و مشتریان ما مطرح می شود را بیان نموده و به آنها پاسخ کاملی داده ایم. مطالعه این بخش را به شما توصیه می نماییم زیرا علاوه بر اینکه ممکن است پاسخ سؤال خود را در این بخش بیابید، احتمالاً با موضوعات و سؤالات دیگری روبرو می شوید که بعدها برای خود شما نیز ممکن است مطرح شود و به این ترتیب پاسخ آنها را نیز دریافت خواهید نمود.

 • فرم تماس با شرکت دکوراسیون داخلی آیریا:

  با تکمیل و ثبت فرم تماس، در همین صفحه، می توانید موضوع مورد نظر خود را همراه با فایلهای مرتبط، برای بخش روابط عمومی شرکت آیریا ارسال نمایید تا براساس موضوع و محتوای ارسال شده، در اختیار بخش مربوطه در شرکت آیریا قرار گیرند.

 • فرم مشاوره رایگان:

  درصورتی که هدف شما از تماس با شرکت آیریا، دریافت مشاوره رایگان در مورد پروژه های بازسازی، طراحی داخلی و اجرای دکوراسیون داخلی میباشد، می توانید با مراجعه به صفحه فرم مشاوره رایگان، با تکمیل و ارسال این فرم، از مشاوره رایگان کارشناسان شرکت آیریا در خصوص پروژه مورد نظرتان استفاده نمایید.

 • پست الکترونیکی (Email):

  درصورت نیاز میتوانید از آدرس ایمیل [email protected]، برای تماس با شرکت دکوراسیون داخلی آیریا و اعلام درخواست خود به بخش روابط عمومی استفاده نمایید. پس از آن، براساس موضوع ایمیل ارسال شده از سوی شما، اطلاعات آن در اختیار بخش مربوطه، در شرکت آیریا قرار داده شود.