فرم مشاوره رایگان بازسازی و دکوراسیون داخلی

برای دریافت خدمات مشاوره بازسازی و دکوراسیون داخلی درست و کاملاً کاربردی که جوابگوی نیاز و سؤالات شما باشد ، کارشناسان ما میبایست اطلاعات کافی از پروژه مورد نظر شما داشته باشند . به این ترتیب این فرم مشاوره رایگان بازسازی و دکوراسیون داخلی را بمنظور دستیابی به اطلاعات اولیه مورد نیاز برای بررسی دقیقتر هر پروژه ای ، تنظیم نموده ایم .

با انتخاب و تکمیل نمودن هر یک از سؤالات این فرم ، کارشناسان ما دقیقتر در جریان خصوصیات پروژه شما قرار می گیرند . در ادامه بحث مشاوره ، اگر نیاز به اطلاعات بیشتری باشد ، همکاران ما از طریق راه ارتباطی که شما در این فرم انتخاب نموده اید (تماس تلفنی یا ایمیل) با شما تماس گرفته و پاسخ سؤالات تکمیلی را برای ارزیابی بهتر ، ثبت مینمایند .

چنانچه در شرایط ویژه برخی پروژه ها ، نیاز باشد تا کارشناسان ما حضوری محل پروژه را بازدید نمایند ، پس از هماهنگی با شما ، بازهم بطور کاملاً رایگان ، با بررسی حضوری محل پروژه شما ، اطلاعات نهایی جمع آوری می شود .

در انتها ، براساس راه ارتباطی که شما در این فرم انتخاب نموده اید ، نتیجه مشاوره و کارشناسی همکاران ما ، به شما اطلاع رسانی خواهد شد .

در ادامه برای دریافت مشاوره ، فرم زیر را تکمیل و ارسال نمایید :

اگر محتوای این صفحه برای شما مفید بوده است، لطفاً آنرا در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید:

2 پاسخ
 1. زهره
  زهره گفته:

  سلام روز بخیر ،
  فرمتون ناقص هست، در مورد سلیقه مشتری چیز زیادی نپرسیدین.
  موفق باشین

  پاسخ
  • آقای مهندس سادات
   آقای مهندس سادات گفته:

   سلام ممنون، روز شما هم بخیر
   این فرم فقط برای ثبت درخواست مشاورس
   برای دریافت اطلاعات مربوط به سلیقه طراحی کارفرما، فرم دیگه ای به مراجعینمون ارائه میدیم. اون فرم برای مرحله بعد از مشاوره هستش.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.