طراحی دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون داخلی

اگر قصد طراحی دکوراسیون داخلی یا تغییر دکوراسیون و اجرای دکوراسیون داخلی جدید دارید، پیشنهاد می کنیم قبل از تصمیم گیری نهایی خود با کارشناسان مجموعه ما مشورت نمایید.
شرکت آریا با توجه به تجربه طراحی، مدیریت و اجرای پروژه های دکوراسیون داخلی طی چندین سال فعالیت خود در این حوزه، می تواند پروژه مورد نظر شما را با بهترین کیفیت و قیمت مناسب برای شما طراحی و اجرا نماید.

[ طراحی دکوراسیون داخلی ]

خدمات طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی در تهران و سایر شهرها توسط شرکت آیریا

خدماتی که شما می توانید برای دکوراسیون داخلی مورد نظرتان دریافت نمایید، شامل دو بخش است. بخش طراحی دکوراسیون داخلی و بخش بازسازی، ساخت و اجرای دکوراسیون داخلی. براساس نوع پروژه دکوراتیو مورد نظرتان این پروژه ها میتواند مسکونی، اداری، تجاری، فروشگاه، مغازه یا ساختمان باشد، برای هر دو بخش این خدمات میبایست با افراد یا شرکتهای متخصص مشورت نموده و کار طراحی و اجرای پروژه را به آنها بسپارید.
در این صفحه مطالب مهمی که در رابطه با پروژه شما میتواند مفید و کاربردی باشد را بیان کرده ایم. درصورتی که به اطلاعات و راهنمایی بیشتری نیاز داشته باشید، پیشنهاد می کنیم از طریق شماره تلفن ۸۸۸۵۱۶۴۳-۰۲۱ یا شماره واتس اپ و تلگرام ۰۹۳۵۲۴۴۱۱۳۷ با مجموعه آیریا تماس گرفته، پاسخ سؤالات و راهنمایی مورد نظرتان را از همکاران ما دریافت نمایید.

[ طراحی دکوراسیون داخلی ]

بخش اول از خدمات ما – طراحی دکوراسیون داخلی

بخش اول خدمات شرکت آیریا مربوط به طراحی دکوراسیون داخلی در شهر تهران و تمامی شهرهای کشور می باشد.

بخش اول از خدمات دکوراسیون داخلی، خدمات طراحی است. دراین بخش، پس از بازیدی محل پروژه و برداشت ابعاد و اندازه های وضع موجود، طراحی دکوراسیون داخلی فضای مورد نظر براساس سلیقه و هدف کارفرما و در چهارچوب استاندارد طراحی، انجام می شود.

این طراحی ها می تواند شامل طراحی معماری داخلی و طراحی دکوراسیون باشد. پس از پایان طراحی اولیه فضا، طرح ها به کارفرما ارائه می شود تا تغییرات مورد نظر کارفرما در طرح اولیه مشخص شود. پس از مشخص شدن تغییرات نهایی، این تغییرات بر روی طرح اولیه اعمال می شود.

در نهایت روند طراحی و اعمال تغییرات مورد نظر کارفرما تا رسیدن به طرح نهایی مورد پسند و سلیقه کارفرما ادامه خواهد داشت.
برای مشاهده نمونه کارهای طراحی دکوراسیون داخلی توسط شرکت آیریا، می توانید به بخش “نمونه کارها ما” در منو سایت مراجعه فرمایید.
چنانچه در رابطه با خدمات طراحی دکوراسیون در تهران یا سایر شهرهای کشور نیاز به دریافت راهنمایی داشته باشید، می توانید با همکاران ما در شرکت آیریا تماس گرفته و پاسخ کامل سؤالات خود را دریافت نمایید.

تفاوت طراحی دکوراسیون داخلی و طراحی داخلی چیست؟

در برداشت عمومی، بین طراحی داخلی، طراحی معماری داخلی و طراحی دکوراسیون داخلی تفاوتی وجود ندارد و هر سه نوع طراحی به یک معنی و مفهوم هستند. اما در بحثهای تخصصی تر معماری، بین این سه نوع طراحی تفاوتهایی وجود دارد و هر یک مربوط به یک بخش خاصی از طراحی و اجرای پروژه های ساختمانی هستند.
براساس برداشت تخصصی معماری، می توان به این شکل در نظر گرفت که طراحی دکور در اصل زیر مجموعه ای از طراحی داخلی است که به چیدمان لوازم و طراحی پوشش نهایی فضاها مربوط می شود میباشد.
علت توجه به این موضوع این است که ممکن است در تعریف هر یک از این اصطلاحات بین کارفرما و طراح یا پیمانکار پروژه سوء تفاهمهای بسیار زیادی پیش بیاورد.

بطور مثال، “طراحی دکوراسیون داخلی” و “طراحی داخلی ساختمان” ، می توانند دو منظور و مفهوم کاملاً متفاوت از یکدیگر داشته باشند. ممکن است کارفرما با هدف طراحی دیزاین داخلی بسراغ طراح و پیمانکار برود و از او قیمت یا شرایط همکاری را دریافت نماید در حالی که پیمانکار با برداشت تخصصی خود، منظور درخواست کارفرما را طراحی معماری داخلی فضا یعنی طراحی پلان معماری برداشت نماید. چنین شرایطی میتواند باعث بروز سوء تفاهم و حتی سوء استفاده شود.

به این ترتیب باید حتماً در زمان تعریف پروژه و انجام هماهنگی ها بین کارفرما و طراح، دقیقاً منظور طرفین از این اصطلاحات مشخص شود. در غیر اینصورت ممکن است در نهایت مابین طرفین چنین پروژه ای سوء تفاهمهایی پیش بیاید که باعث به نتیجه نرسیدن پروژه شوند.

طراحی دکوراسیون داخلی منزل
هزینه اجزای دکوراسیون داخلی منزل

طراحی دکوراسیون داخلی رایگان!!!

اگر اجرای طرح های دکوراسیون داخلی خود را به مجموعه ما بسپارید، از شما هیچ هزینه ای بابت طراحی آنها دریافت نخواهیم کرد.

براساس روند کاری شرکت آیریا، تمام طراحی های مورد نیاز پروژه هایی که اجرا و ساخت آنها نیز به مجموعه ما سپرده شود، بصورت کاملاً رایگان انجام می شود.

به این ترتیب در شرایطی که شما پس از بررسی تجربه و تخصص همکاران ما در شرکت آیریا، به این نتیجه رسیدید که اجرای پروژه مورد نظرتان را به تیم اجرایی ما بسپارید، طراحی دکوراسیون داخلی پروژه شما بصورت کاملاً رایگان و بدون دریافت هیچ هزینه ای، برای شما انجام شده و به شما ارائه خواهد شد.

در چنین پروژه هایی، بدلیل آنکه پیش از مشخص شدن طرح پروژه، قرارداد اجرای طرح ها مابین شما و شرکت آیریا بسته می شود، نوع قرارداد، مدیریت پیمان درصدی خواهد بود.

به این ترتیب یک درصد مشخص از کل هزینه ساخت و اجرای پروژه شما که معمولاً بین ۷ تا ۲۸ درصد می باشد، بعنوان دستمزد طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی برای پیمانکار پروژه مثلاً شرکت آیریا تعیین می شود.

پس از بستن این قرارداد اجرایی و پیمانکاری، روند طراحی پروژه شما آغاز می شود. در هر مرحله طرح ها به شما ارائه شده و پس از بررسی شما، تغییرات و اصلاحات مورد نظر شما بر روی طرح ها اعمال می شود. این روند طراحی و اصلاح طرح ها و نقشه تا زمان رسیدن به طرح مورد نظر و پسند شما ادامه خواهد یافت.

پس از مشخص و تأیید شدن طرح های نهایی، براساس قرارداد اجرایی بسته شده مابین شما و مجموعه ما، اجرای پروژه شما مطابق طرح های تأیید شده و در چهارچوب قرارداد پروژه، انجام خواهد شد.

دستمزد اجرای طرح ها نیز مطابق درصدی که در قرارداد مشخص شده است، براساس هزینه اجرای کل پروژه محاسبه و به مجموعه آیریا پرداخت می شود.

هزینه طراحی دکوراسیون داخلی در شرایطی که طراحی بصورت رایگان انجام نشود

در بخش قبلی شرایط لازم برای طراحی رایگان پروژه شما را بطور کامل بیان کرده ایم. در این قسمت، در رابطه با هزینه طراحی پروژه هایی توضیح می دهیم که طراحی آنها بصورت رایگان توسط تیم طراحی شرکت آیریا انجام نشود.

لازم به ذکر است که برای محاسبه هزینه طراحی داخلی، نیاز است تا دقیقاً چهارچوب پروژه طراحی مشخص شود.
یعنی تعیین شود که:
– چه بخشهایی از فضای مورد نظر ما قرار است طراحی شود. بطور مثال در طراحی دکوراسیون خانه، ممکن است فضاهایی که طراحی می شوند شامل آشپزخانه، سالن پذیرایی، اتاق خواب مستر، سرویسهای بهداشتی و … باشد.

– چه نوع طراحی هایی برای هر بخش لازم است. بطور مثال طراحی پلان معماری، طراحی داخلی، طراحی دکوراسیون داخلی، طراحی نقشه های تأسیساتی، طراحی نقشه های اجرایی و … .
– طراح ها و نقشه ها تا چند مرتبه می تواند توسط کارفرما اصلاح شود.
– محدوده و چهارچوبی که کارفرما می تواند طراح های ارائه شده را تغییر دهد و اصلاح نماید به چه صورت است.
– نتیجه طراحی به چه صورت قرار است به کارفرما و مالک طرح ارائه شود. بصورت چاپی، آلبوم، ارائه خروجی ها همراه با فایلهای نرم افزاری، خروجی طرح های معماری همراه با اطلاعات و مدارک مربوط به محدودیتها و محاسبات طرح ها و … .
تغییر در هر یک از مشخصات فوق میتواند هزینه طراحی را تغییر دهد. تمام مواردی که به آنها اشاره شد، مشخص کننده این است که چند نیروی طراح متخصص و طی چند روز، طراحی این پروژه را انجام خواهند داد. براساس این اطلاعات، هزینه طراحی هر پروژه را تعیین می نماییم.

هزینه اجزای دکوراسیون داخلی منزل
[ طراحی دکوراسیون داخلی ]

بخش دوم از خدمات ما – اجرای دکوراسیون داخلی در تهران و شهرهای اطراف

بخش دوم خدمات شرکت آیریا مربوط به اجرای طراح های دکوراسیون داخلی در شهر تهران و شهرهای اطراف آن می باشد.

اجزای دکوراسیون داخلی منزل

اجرا و ساخت طرح های دکوراسیون، برای هر نوع پروژه ای چه مربوط به منزل مسکونی باشد، چه تغییر دکور یا بازسازی مغازه و یا مربوط به فضای مشاعات ساختمان، درهر صورت یک حوزه کاری کاملاً تخصصی است. اجرای اینگونه طرحها از تیم های اجرایی و ساختمانی که کار ساخت ساختمانها را انجام می دهند بر نمی آید.
براساس تجربه ای که ما در شرکت آیریا از اجرا و مدیریت پروژه های ساختمانی و پروژه های دکوراسیون در طول سالهای فعالیت خود بدست آورده ایم، تخصص و تجربه ای که نیروهای کار در پروژه های دیزاین داخلی بدست می آورند بطور کامل متفاوت از سایر پروژه های ساختمانی است.
علی رقم اینکه ظاهر انواع پروژه های ساختمانی بازسازی، دکوراسیون و ساختمانسازی، بسیار شبیه به یکدیگر هستند، این پروژه ها از نظر طراحی و اجرایی بسیار با یکدیگر تفاوت دارند. به همین دلیل، نیروهای کار متخصص و باتجربه ای که در هر یک از این نوع پروژه ها بکار گرفته می شوند، توانایی کار در نوع دیگر پروژه ها را ندارند.
بنابراین توصیه اکید ما به شما این است که اجرای طرح های داخلی خود را فقط و فقط به تیمهای متخصص پروژه های دکوراسیون بسپارید. نیروهایی که تجربه کار در پروژه های دکوراتیو داخلی را نداشته باشند امکان اجرای با کیفیت و با جزئیات کامل پروژه شما را نخواهند داشت. ظرافت و حساسیت اجرای این نوع پروژه ها بسیار بیشتر از پروژه های ساختمانی متعارف می باشد.

هزینه اجرای طرح های دکوراسیون داخلی:

موضوعی که همواره از سوی مراجعین و مشتریان ما مطرح می شود این است که یک برآورد کلی از پروژه مورد نظر آنها محاسبه کرده و به آنها ارائه نماییم. منظور از هزینه کلی، هزینه طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی بصورت مشترک و باهم می باشد.
اما پاسخ ما همواره به این درخواست این است که هزینه اجرای یک طرح دکوراتیو بدلیل پیچیدگیهای ساخت و متریالهای استفاده شده در آنها، تا پیش از مشخص شدن طرح نهایی دکوراسیون مورد نظر، امکانپذیر نیست. به این ترتیب مراحل کار در مورد پروژه شما و برآورد هزینه آن به این صورت خواهد بود:
– ابتدا یک مشاوره کاملاً رایگان به شما ارائه خواهیم داد تا با دریافت اطلاعات کافی چهارچوب و اهداف پروژه مورد نظر مشخص شود.
– پس از مشخص شدن چهاچوب پروژه طراحی شما، هزینه طراحی محاسبه و تعیین می شود.
– زمانی که با انجام طراحی ها و اصلاح آنها مطابق نظر شما در نهایت به طرح نهایی مورد نظر دست پیدا کردیم، می توانیم هزینه اجرای طرح را محاسبه نماییم.
– در این مرحله با بررسی تمام جزئیات و بخشهای مختلف طرح های نهایی، شیوه اجرا و متریال مصرفی برای هر بخش از طرح تعیین می شود. با توجه به این اطلاعات، میتوانیم هزینه ساخت و اجرای طرح را بطور کامل محاسبه نماییم.
همانطور که براساس توضیحات بالا مشخص است، تا زمانی که متریالهای مصرفی و شیوه ساخت طرح ها تعیین نشود، هیج هزینه نزدیک به واقعیتی برای اجرای دکور مورد نظر قابل محاسبه نخواهد بود.

طراحی دگکوراسیون داخلی کافی شاپ

شرکت آیریا میتواند طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی مورد نظر شما را با بهترین کیفیت انجام دهد

توصیه ای که همواره به تمام مراجعین مجموعه آیریا می کنیم، این است که پیش از تصمیم گیری نهایی در مورد پروژه طراحی دکوراسیون داخلی یا اجرای دکوراسیون مورد نظرشان، با بیش از یک فرد یا مجموعه متخصص مشورت نمایند. این مشاوره ها معمولاً بصورت رایگان به شما ارائه می شود.
از نتیجه این جلسات مشاوره می توانید اطلاعات، شرایط و نهایتاً محدودیتهای پروژه خود را بدست بیاورید. همچنین هزینه ها و شرایطی برای طراحی و اجرای دکوراسیون شما از سوی هر یک از افراد یا مجموعه هایی که از آنها مشورت دریافت مینمایید، بدست خواهید آورد.
دریافت مشاوره از چندین فرد یا شرکت متفاوت، به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید تمام اطلاعات و شرایطی که به شما اعلام می شود را با یکدیگر مقایسه نموده و تصمیم بگیرید که کدامیک دقیقتر و قابل اعتمادتر است.
در نهایت هم زمانی که قصد انتخاب طراح یا مجری پروژه دکوراسیون مورد نظرتان را داشته باشید، براساس بررسی که از چندین گزینه مختلف در جلسات مشاوره، انجام داده اید و مقایسه تخصص، تجربه و شرایط کاری هر یک، می توانید بهترین گزینه را انتخاب نمایید.
پیشنهاد میکنیم شرکت دکوراسیون داخلی آیریا را بعنوان یکی از گزینه های دریافت مشاوره خود انتخاب نمایید. کلیه مشاوره هایی که در مجموعه ما به شما ارائه می شود کاملاً رایگان خواهد بود. در نهایت پس از دریافت مشاوره و بررسی تخصص و تجربه مجموعه آیریا، میتوانید تصمیم بگیرید که آیا توانایی تیمهای طراحی و اجرایی ما برای انجام پروژه شما کافی است یا خیر.
برای دریافت این مشاوره های رایگان، میتوانید از طریق یکی از راه های ارتباطی ما در بخش “تماس با شرکت آیریا” و یا از طریق شماره تلفن ۸۸۸۵۱۶۴۳-۰۲۱ یا شماره واتس اپ و تلگرام ۰۹۳۵۲۴۴۱۱۳۷، با همکاران ما تماس گرفته و درخواست مشاوره خود را ثبت نمایید. همکاران ما تمام راهنماییهای مورد نظر شما برای بازدید حضوری و ارائه مشاوره رایگان را در اختیار شما قرار خواهند داد.

اگر محتوای این صفحه برای شما مفید بوده است، لطفاً آنرا در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید: