شرکت بازسازی ساختمان

شرکت بازسازی ساختمان

حوزه فعالیت شرکت آیریا شامل کلیه بخشهای پروژه های ساختمانی متعارف میباشد. پروژه های بازسازی، طراحی و دکوراسیون داخلی از جمعه این موارد میباشد. با ورود به بخش “نمونه کارهای ما” در منو سایت میتوانید نمونه پروژه های طراحی، ساخت و اجرای شرکت بازسازی ساختمان آیریا را مشاهده فرمایید.
به این ترتیب اگر پروژه طراحی دکوراسیون داخلی، بازسازی یا هر پروژه مشابه دیگری را در پیش دارید می توانید با تماس با مجموعه آیریا از خدماتی که همکاران ما در شرکت آیریا در اختیار شما قرار می دهند استفاده نمایید. برخی از این خدمات را در ادامه بصورت خلاصه بیان می کنیم.

[ بازسازی ساختمان ]

خلاصه خدمات شرکت بازسازی ساختمان آیریا

شرکت آیریا در دو بخش می تواند پروژه دکوراسیون مورد نظر شما را طراحی و اجرا نماید.

در استانهای تهران و البرز و شهرهای اطراف آنها، بازدید کارشناسان ما از محل پروژه شما رایگان خواهد بود. در مورد سایر شهرها نیز پس از تماس شما با ما و بررسی شرایط پروژه شما توسط همکاران ما، اینکه بازدید مورد نظر رایگان خواهد بود یا خیر مشخص می شود.

برای تمام مراجعین شرکت بازسازی ساختمان آیریا، خدمات مشاوره کاملاً رایگان می باشد. به این ترتیب اطلاعات و راهنمایی هایی که برای تصمیم گیری بهتر مورد نیاز شما خواهد بود را در این جلسات مشاوره در اختیار شما خواهیم گزاشت.

بسته به نوع پروژه شما ممکن است انواع طرح ها و نقشه های معماری، طراحی دکوراسیون داخلی، سازه، تأسیسات، نما، محوطه و … برای اجرای پروژه شما مورد نیاز باشد. تیم طراحی شرکت آیریا با تخصص و تجربه چندین سال کار حرفه ای در حوزه طراحی پروژه های ساختمانی، تمامی نقشه ها و طراحی های پروژه شما را با بهترین کیفیت آماده نموده و در اختیار شما قرار خواهد داد.

کلیه طراحی های مربوط به پروژه های اجرایی در شرکت آیریا، بصورت کاملاً رایگان انجام می شود.

پس از آنکه چهارچوب و جزئیات کامل پروژه شما مشخص شود، همکاران ما براساس شرایط پروژه شما، یک برآورد تاحد ممکن دقیق از هزینه های پروژه شما ارائه خواهند نمود.

به این ترتیب با اطلاع از مبلغی که برای بازسازی یا ساخت پروژه مورد نظرتان قرار است پرداخت نمایید می نتوانید تصمیمات دقیقتری در مورد قرارداد و نحوه اجرای پروژه خود بگیرید.

می توانید با بررسی نمونه کارها و پروژه های اجرایی شرکت بازسازی ساختمان آیریا، متوجه تجربه و تخصص بالای تیم بازسازی مجموعه ما شوید. به این ترتیب می توانید با اطمینان خاطر، پروژه مورد نظر خود را به همکاران ما بسپارید و در نهایت با بهترین کیفیت و مطابق نظر و سلیقه خود آن را از شرکت آیریا تحویل بگیرید.

یک واقعیت انکار نشدنی در رابطه با تمام پروژه های ساختمانی وجود دارد که پس از چندین سال فعالیت در این حوزه همواره بر روی آن تأکید می کنیم. اینکه قطعاً در اکثر پروژه های ساخت یا بازسازی و نوسازی، پس از تحویل پروژه به مالک، نیاز است تا ارائه خدمات خود را در پروژه، تا مدت مشخصی ادامه دهیم.

این خدمات پس از تحویل، معمولاً دو دسته است. گاهی اوقات شامل ایرادات و نواقصی است که در زمان اجرای پروژه و تحویل آن قابل تشخیص نبوده است. گاهی اوقات هم پس از تحویل پروژه، میبایست یکسری تغییرات و اصلاحات جدید با نظر کارفرما در محل پروژه انجام شود.

همکاران ما همواره متعهد هستند تا پس از تحویل پروژه به شما، هر زمان نیاز باشد، به محل پروژه مراجعه نموده و تغییرات و اصلاحات مورد نیاز را مطابق نظر و خواست شما اعمال نمایند.

[ بازسازی ساختمان ]

پروژه بازسازی با پروژه ساختمان سازی تفاوت بسیار زیادی دارد

نکته بسیار مهم این است که بدانیم بین پروژه های بازسازی و پروژه های ساختمانسازی تفاوتهای بسیار زیادی وجود دارد. برنامه ریزی، شیوه اجرا، نیروهای کار و بطور کل حوزه تخصصی آنها کاملاً با یکدیگر متفاوت است.

اهمیت دانستن این موضوع در این است که توقع نداشته باشیم با تجربه ساختمانسازی بتوانیم یک پروژه بازسازی را نیز به همان کیفیت اجرا نماییم. حتی نیروهای کار کارگری در پروژه های بازسازی و دکوراسیون داخلی، کاملاً متفاوت از نیروهای کار کارگری در یک پروژه ساختمانسازی هستند. دقت و تجربه ای که پرسنلی که در محیط یک پروژه بازسازی به آن می رسند، در یک پروژه ساختمانی قابل دستیابی نیست.

در نتیجه اگر پروژه نوسازی یا بازسازی پیش روی شما است، پیشنهاد می کنیم حتماً از یک فرد یا شرکت بازسازی ساختمان متخصص و با تجربه در این حوزه کمک و مشورت دریافت نمایید.

آیا خود شما می توانید بازسازی مورد نظرتان را انجام دهید؟

اگر یک پروژه بازسازی پیش روی شما باشد، یکی از موضوعاتی که باید در مورد آن تصمیم گیری نمایید این است که آیا خود شما می توانید بازسازی مورد نظر را انجام داده یا مدیریت نمایید یا حتماً لازم است تا آنرا به افراد دیگری بسپارید.

جواب این سؤال مهم است چرا که شما برای اجرای یا مدیریت پروژه خود توسط فرد یا تیم بازسازی دیگری، میبایست هزینه بیشتری بعنوان دستمزد پیمانکاری به ایشان بپردازید. بنابراین اگر امکان آن وجود داشته باشد تا خود شما بتوانید این بازسازی را مدیریت نمایید، به این ترتیب دیگر نیازی به پرداخت هزینه به افراد دیگر نخواهید داشت.

برای جواب دادن به این سؤال باید به سه موضوع زیر توجه داشته باشیم

آیا شما تجربه کافی در رابطه با مدیریت و اجرای پروژه های بازسازی دارید یا نه؟

اینکه قبلاً با پروژه بازسازی دیگری از نزدیک برخورد داشته اید یا نه مهم است. مهمتر اینکه تا چه حد درگیر آن بوده اید. آیا برروی تمام بخشهای آن نظارت و کنترل داشته اید. موضوع مهمتر اینکه پروژه بازسازی که قبلاً با آن برخورد داشته اید، آیا شبیه به پروژه ای که هم اکنون قصد انجام آن را دارید بوده است یا نه.
علت اهمیت این موضوع تفاوت انواع پروژه بازسازی با یکدیگر است. بطور مثال، باید بدانیم که پروژه بازسازی ویلا شما با بازسازی فروشگاه یا حتی بازسازی خانه که بسیار می تواند شبیه به ویلا باشد، متفاوت است.

توصیه ما به شما این است که فقط در صورتی که قبلاً از نزدیک در پروژه بازسازی مشابه پروژه ای که قصد انجام آنرا دارید، نقش داشته اید، خودتان این پروژه را مدیریت و اجرا نمایید. در غیر اینصورت بهتر است تا این کار را به افراد با تجربه بسپارید.

شرکت بازسازی ساختمان
شرکت بازسازی ساختمان

آیا همانند یک شرکت بازسازی، اکیپ بازسازی متخصص و قابل اعتماد سراغ دارید؟

اگر قصد داشته باشید تا بجای یک پیمانکار یا شرکت بازسازی ساختمان، مدیریت و اجرای پروژه مورد نظرتان را برعهده بگیرید، باید نیروهای کار متخصص برای انجام آنرا نیز بشناسید. یعنی بنا، کاشیکار، سنگ کار، آهنگر، نقاش، تکنسین تأسیسات برقی و مکانیکی و … .

نکته مهم در اینجا، قابل اعتماد بودن این افراد و نیروهای کار از نظر شما است. در هر صورت با نظارت تمام وقت بر روی مراحل اجرای کار، بازهم نخواهید توانست همه جزئیات کار را کنترل نمایید. به این ترتیب زمانی اقدام به انجام بازسازی با مدیریت خود نمایید که این نیروهای کار را در اختیار داشته باشید.

پروژه شما بزرگ است یا کوچک؟

در مورد پروژه های کوچک و حتی متوسط، اینکه خود شما آنرا مدیریت و اجرا نمایید چندان مشکلساز نخواهد بود اگر سایر شرایط را تا حدودی داشته باشید. چراکه هزینه این پروژه ها به مقداری است که اگر در بخشی هم اشتباهی رخ دهد، هزینه جبران آن چندان گران نخواهد بود.

اما در مورد پروژه های بازسازی بزرگ و پرهزینه، به شما توصیه می کنیم حتی اگر تجربه و تخصص این کار را داشته باشید و نیروی کار متخصص و مورد اعتماد هم در اختیار داشته باشید، فقط در صورتی مدیریت و اجرای آنرا خود شما برعهده بگیرید که بصورت تیمی بر روی پروژه نظارت و کنترل داشته باشید.

انجام پروژه های بازسازی بزرگ، مانند پروژه های ساختمانسازی نیست که با نظارت نچندان دائمی اجرای آنها بخوبی پیش برود. در پروژه ها بازسازی نظارت باید بصورت دائمی و بسیار دقیق باشد. چرا که کار در فضایی انجام می شود که بخشی از آن باید دست نخورده باقی بماند و بخش دیگر در چهارچوب مشخصی تغییر کند.

چنین نظارت و کنترل دقیق و دائمی در پروژه های بزرگ بازسازی، فقط از یک مجموعه بازسازی ساختمان با تجربه و متخصص بر می آید نه از یک فرد هرچند متخصص. بنابراین در چنین شرایطی توصیه ما به شما این است که مدیریت و اجرای پروژه مورد نظرتان را به یک شرکت بازسازی متخصص بسپارید.

زمان و انرژی کافی برای کنترل و مدیریت پروژه دارید یا نه؟

داشتن تخصص و تجربه در پروژه های مشابه پروژه ای که قصد انجام آنرا دارید، کافی نیست اگر زمان کافی برای کنترل و نظارت بر روند کار نداشته باشید. به این ترتیب باید حجم پروژه، مدت زمانی که بطول خواهد انجامید را پیش بینی نمایید و تنها زمانی خودتان اقدام به مدیریت و اجرای آن نمایید که مططمئناً زمان کافی برای سپری کردن در محل پروژه را داشته باشید.

در غیر اینصورت انتخاب و تصمیم درست، سپردن پروژه به افراد و مجموعه های متخصص است.

چطور شرکت بازسازی ساختمان مناسب را تشخیص دهیم؟

اگر به هر دلیلی قصد داشته باشید پروژه بازسازی خود را به یک مجموعه متخصص بسپارید، ابتدا باید چند مجموعه مناسب را در نظر داشته باشید. پس از آن با مقایسه شرایط و تخصص هر کدام، بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

برای پیدا کردن پیمانکاران یا شرکتهای بازسازی، میتوانید در شبکه های اجتماعی یا موتورهای جستجو مانند گوگل بدنبال گزینه های مناسب بگردید. از تجربه اطرافیان یا دوستانی که قبلاً پروژه های بازسازی مشابهی را با شرکتها یا مجموعه های بازسازی انجام داده اند نیز می توانید استفاده نمایید.

در نهایت زمانی که چندین گزینه مناسب را برای انجام بازسازی تعیین نمودید، می بایست شرایط، تخصص و تجربه هریک را جداگانه بررسی نموده و در آخر همه آنها را باهم مقایسه کرده و گزینه نهایی را انتخاب نمایید.

شرکت بازسازی ساختمان

دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان چند شرکت متخصص بازسازی:

معمولاً پیمانکاران و شرکتهایی که خدمات ساختمانی و بازسازی ارائه می نمایند، مشاوره های کاملاً رایگان در رابطه با پروژه شما در اختیارتان قرار می دهند. همکاران کارشناس ما نیز در شرکت بازسازی ساختمان آیریا، این مشاوره های رایگان را به تمام مراجعین و مشتریان مجموعه ما ارائه می نمایند.

این جلسات مشاوره بهترین روش برای بررسی تخصص، تجربه و شیوه کاری یک شرکت دکوراسیون داخلی و بازسازی است. بدون برگزاری این جلسات و برخورد و صحبت رو در رو با کارشناسان این مجموعه ها، امکان قضاوت درست درمورد توانایی این مجموعه ها وجود ندارد.

بررسی تجربه این مجموعه ها با توجه به نمونه کارهای آنها:

تصاویر پیش از اجرا، در حین اجرا و پایان پروژه هایی که این مجموعه ها بازسازی آنرا برعهده داشته اند را بررسی نمایید. معمولاً هر مجموعه بازسازی ساختمان حرفه ای، نمونه کارهای خود را در سایت یا شبکه های اجتماعیشان منتشر می نمایند. تا همه مراجعین بتوانند براحتی تجربه کاری آنها را مشاهده نموده و بررسی نمایند.

نکته مهم این است که مطمئن شوید نمونه کارهایی که تصاویرشان به شما ارائه می شود متعلق به خود آن مجموعه باشد. متأسفانه گاهی اوقات شاهد این موضوع هستیم که افراد سودجو برای اینکه خود را یک مجموعه متخصص معرفی نمایند، تصاویر نمونه کارهای مجموعه های دیگر را از سایتهای اینترنتی برداشته و بعنوان نمونه کارهای خود به مراجعین معرفی مینمایند.

تصاویر نمونه کارهای بازسازی که به شما ارائه می شود، باید حتماً شامل مراحل اجرای آنها باشد. البته ناگفته نماند که بسیاری از همکاران متخصص و با تجربه ای که در این حوزه فعالیت می نمایند هم وجود دارند که نسبت به عکاسی و ثبت روند نمونه کارهای خود اقدامات لازم را انجام نداده اند اما این موضوع به معنی بی تجربه بودن و نامناسب بودن آنها برای اجرای پروژه شما نیست.

به این ترتیب با توجه به نکاتی که در بالا به آنها اشاره شد، اینکه تجربه و نمونه کارهایی که افراد یا شرکتهای بازسازی ساختمان مختلف به شما ارائه می نمایند قابل اعتماد است یا نه، در نهایت تنها به قضاوت شما برمی گردد.

در مورد نمونه کارهای شرکت آیریا، نیز می توانید هم در صفحه اینستاگرام ما با نام airia.ir و هم در بخش “نمونه کارهای ما” در منو سایت شرکت آیریا، کلیه نمونه کارهای بازسازی و اجرایی ما را همراه با تصاویر کامل مراحل اجرای آنها مشاهده فرمایید.

شرایط کاری هر شرکت بازسازی ساختمان را جداگانه بررسی نمایید:

در زمان بررسی و انتخاب مجموعه بازسازی ساختمان مناسب، باید شرایط کاری هر یک از گزینه ها را مشخص نمایید. به این ترتیب که مشخص شود با چه نوع قراردادی پروژه شما را اجرا خواهند نمود. شرایط پرداخت آنها چیست. چه ضمانتهایی برای اجرای مناسب پروژه به شما پیشنهاد می نمایند. و در نهایت چه تعهداتی در اجرای پروژه های خود به کارفرما ارائه می نمایند.

تخصص شرکت متخصص بازسازی ساختمان مورد نظر را بسنجید:

برای بررسی تخصص مجموعه های مختلف، یک راه حل ساده وجود دارد. نتیجه اطلاعاتی که در جلسات مشاوره یا به هر نحو دیگری از افراد مختلف دریافت می نمایید را بصورت سؤال از مجموعه های دیگری که با آنها مشورت می نمایید بپرسید.

در نهایت تمام اطلاعات و پاسخهایی که از چندین اکیپ بازسازی ساختمان و متخصصین مجموعه های مختلف دریافت نموده اید را با یکدیگر مقایسه نمایید. با مقایسه این اطلاعات و پاسخها و براساس قضاوت خود از آنها، می توانید تا حدود بسیار زیادی، درستی و نادرستی اطلاعات و پاسخهایی که از مجموعه های مختلف دریافت نموده اید را مشخص نمایید.

مشاوره بازسازی ساختمان ایریا

از مشاوره رایگان کارشناسان شرکت بازسازی ساختمان آیریا استفاده نمایید:

همانطور که در بخشهای قبلی به آن اشاره شد، اگر قصد بازسازی خانه، معازه، ویلا ، ساختمان یا هر فضای دیگری را دارید، پیشنهاد می کنیم پیش از هر تصمیم گیری با بیش از یک فرد یا شرکت بازسازی ساختمان متخصص در این مورد مشورت نمایید.

از آنجایی که ارائه مشاوره بازسازی به شما در مجموعه ما کاملاً رایگان است، پیشنهاد می کنیم یکی از گزینه هایی که برای دریافت مشاوره انتخاب می نمایید شرکت آیریا باشد.

برای دریافت این مشاوره رایگان می توانید از طریق یکی از روشهای تماس با مجموعه ما که در بخش “تماس با شرکت آیریا” مشخص شده است یا شماره تلفن 88851643-021 یا شماره واتس اپ و تلگرام 09352441137، با مجموعه ما تماس حاصل نمایید. همکاران ما تمام راهنماییهای مورد نیاز شما برای دریافت مشاوره ها را به شما ارائه خواهند داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.