مشاوره بازسازی رایگان

ارائه مشاوره بازسازی کاملاً رایگان یکی از خدمات شرکت آیریا برای پروژه شما میباشد

در پروژه های بازسازی، یکی از مشکلات اصلی و متداول، هدر رفتن مقدار زیادی پول و زمان مالک پروژه بدلیل تصمیم گیریهای اشتباه است. برای جلوگیری از چنین اتفاقاتی کارفرما یا مالک پروژه باید پیش از هر تصمیم گیری، مشاوره بازسازی کاملی از افراد و مجموعه های متخصص دریافت نماید.

چنین مشاوره هایی علاوه بر اینکه مانع تصمیمات اشتباه کارفرما می شود، کمک میکند تا طرفین پروژه یعنی کارفرمای پروژه و پیمانکار بازسازی یکدیگر را ارزیابی کرده و بیشتر بشناسند.

دریافت مشاوره در حدی زیاد است که با مطالعه مطالبی که در ادامه بیان کرده ایم، حتماً با ما هم نظر خواهید شد که انجام بازسازی بدون دریافت مشاوره مناسب قبل از آن، کاملاً غلط و غیر منطقی است.

در ادامه روشهای تماس با مجموعه آیریا و درخواست مشاوره رایگان بازسازی را بیان خواهیم کرد. همچنین راه های دریافت مشاوره را نام میبریم تا بسته به نیاز خودتان مناسبترین روش دریافت مشاوره را انتخاب نمایید. پس از آن در مورد اهمیت دریافت مشاوره از چند مجموعه یا فرد متخصص صحبت میکنیم. در نهایت نیز اصول، نکات و اطلاعاتی که در زمان مشاوره بعنوان کارفرما باید بدنبال دریافت آنها باشید را بیان خواهیم کرد.

مشاوره بازسازی

چطور مشاوره بازسازی از شرکت آیریا دریافت کنیم؟

روشهای تماس با مجموعه آیریا و ثبت درخواست مشاوره بازسازی مورد نظرتان:

برای دریافت مشاوره میبایست ابتدا درخواست و مشخصات پروژه خود را به همکاران ما در شرکت آیریا اعلام نمایید. برای تماس با مجموعه آیریا و ثبت یا اعلام درخواست مشاوره مورد نیازتان میتوانید از یکی از روش های زیر استفاده نماید:

  • تماس با شماره تلفن مجموعه آیریا ۸۸۸۵۱۶۴۳-۰۲۱ .
  • درخواست مشاوره و ارسال اطلاعات از طریق اپلیکیشنهای واتس اپ یا تلگرام به شماره ۰۹۳۵۲۴۴۱۱۳۷ .
  • تماس با پشتیبانی فنی مجموعه آیریا از طریق چت آنلاین موجود در سایت آیریا.
  • ارسال ایمیل به نشانی [email protected].
  • تکمیل و ثبت فرم درخواست مشاوره بازسازی رایگان در سایت آیریا.

از چه طریقی میخواهید مشاوره رایگان بازسازی دریافت نمایید؟

شرکت آیریا می تواند مشاوره مورد نظرتان را با استفاده از یکی از روشهای زیر به شما ارائه نماید:

مشاوره تلفنی:

مشاوره تلفنی از طریق تماس کارشناسان ما با شماره همراه یا ثابت شما انجام خواهد شد.

مشاوره آنلاین:

مشاوره آنلاین بازسازی از دو روش زیر ممکن است:

  • چت آنلاین داخل سایت آیریا که آیکون آن در قسمت پایین سمت راست صفحه قابل مشاهده می باشد.
  • از طریق اپلیکیشنهای واتس اپ یا تلگرام با شماره ۰۹۳۵۲۴۴۱۱۳۷ .

مشاوره حضوری:

درصورتی که مشاوره های تلفنی یا آنلاین مشخص نماید که امکان همکاری مجموعه آیریا در پروژه شما وجود دارد، مشاوره های تکمیلی بصورت حضوری انجام خواهد شد. این مشاوره های حضوری نیز همچنان بصورت رایگان ارائه می شود.

بازدید حضوری کارشناسان شرکت آیریا از محل پروژه پیش از مشاوره بازسازی:

مشاوره بازسازی که تنها براساس توضیحات شفاهی کارفرما از شرایط محل پروژه یا بررسی عکسها و ویدئوهای گرفته شده از محل پروژه باشد، نمی تواند نتیجه کامل و اطلاعات قابل اعتمادی به شما ارائه نماید که بتوانید براساس آن، تصمیم گیری درستی در مورد پروژه مورد نظرتان داشته باشید.

بر همین اساس، یکی از اصول مهم دریافت یک مشاوره کامل و دقیق بازسازی، بازدید حضوری کارشناس مربوطه از فضای پروژه مورد نظر است. در بازدیدهای حضوری بسیاری از موانع، شرایط خاص و حتی راه حل ها و پیشنهادات مفید برای پروژه بازسازی شما مشخص خواهد شد.

اطلاعاتی که یک کارشناس بازسازی میتواند در بازدید محل پروژه بدست بیاورد با اطلاعات بدست آمده از عکس، ویدئو یا توضیحات شفاهی قابل مقایسه نیست.

به این ترتیب پیشنهاد می کنیم پیش از دریافت مشاوره کامل مورد نظرتان، هماهنگیهای لازم برای بازدید حضوری کارشناسان شرکت آیریا از محل پروژه مورد نظرتان را انجام دهید. این بازدیدهای حضوری توسط کارشناسان مجموعه ما در شهر تهران و شهرهای اطراف آن بصورت کاملاً رایگان انجام می شود.

چرا خدمات مشاوره بازسازی مجموعه آیریا برای همه رایگان است؟

هدف شرکت آیریا از ارائه مشاوره کاملاً رایگان، در وهله اول آگاهی مراجعین و مشتریان ما از شرایط پروژه مورد نظرشان است. براساس تجربه ما، هر مقدار کارفرمایان و مالکین پروژه ها، اطلاعات فنی بیشتری از پروژه خود داشته باشند، کار ما ساده تر و نتیجه آن با کیفیت تر خواهد بود.

مزیت دیگر ارائه خدمات مشاوره رایگان بازسازی این است که مراجعین ما، با سیستم، شرایط و کیفیت کار ما آشنا میشوند.

ما همواره به مراجعین مجموعه توصیه می کنیم حتماً با بیش از یک فرد یا تیم متخصص مشورت نمایند. نتیجه این مشاوره های تخصصی بازسازی، کسب اطلاعات بیشتر درمورد پروژه مورد نظرشان و آشنایی با کیفیت تیمهای مختلف است. در آخر، با مقاسیه این تیمها و یا شرکتهای متخصص، گزینه مناسب تر را انتخاب خواهند نمود.

ممکن است ما گزینه مناسبی برای همکاری در پروژه شما نباشیم. پس از چندین سال کسب تجربه در پروژه های مختلف ساختمانی و بازسازی به این نتیجه رسیده ایم که در برخی از پروژه هایی که به ما پیشنهاد می شود، صلاح ما و کارفرمای آن پروژه ها، در این است که ادامه همکاری آنها در پروژه مورد نظر با شرکت دیگری باشد.

براساس تجربه ما، همواره بهترین اتفاق این نیست که پس از مشاوره اولیه، اجرای پروژه به ما محول شود. گاهی اوقات در همان مرحله مشاوره اولیه بازسازی، به مراجعین خود اعلام میکنیم که با توجه به هدف، نیاز و شرایط ویژه پروژه آنها، بهترین انتخاب برای ایشان و شرکت ما این است که شرکت یا تیم دیگری را برای اجرای پروژه مورد نظرشان انتخاب نمایند.

متأسفانه گاهاً شرکتها یا افراد حتی متخصص این حوزه نیز بلافاصله پس از آشنایی با مراجعین خود، تلاش می کنند نتیجه مشاوره ها و مذاکراتشان، فوراً به عقد قرار داد و شروع همکاری بیانجامد. در بسیاری از موارد، نتیجه اینگونه همکاریها نارضایتی طرفین بوده است. عقد قرارداد و شروع به کار عجولانه به منظور رسیدن به سود مالی بیشتر، گاهی اوقات برای طرفین قرارداد مشکل و ضرر مالی به همراه دارد.

حتماً با بیش از یک فرد یا شرکت متخصص مشورت کنیم

باید یک موضوع مهم که همیشه بر روی آن تأکید می کنیم را در اینجا دوباره یاد آوری کنیم. حتماً پیش از تصمیم گیری نهایی، با بیش از یک فرد یا شرکت متخصص بازسازی مشورت نماییم. نظر کارشناسی یک نفر حتی فرد بسیار قابل اعتماد ما، نمی تواند کافی باشد. ممکن است موضوعی را که افراد حتی مورد اعتماد ما در مورد پروژه بازسازی مورد نظرمان متوجه نشده اند، یک فرد یا کارشناسان یک شرکت دیگر متوجه شوند.

از همه مهمتر اینکه، باید در مورد درستی یا نادرستی نظر کارشناس یا متخصص در زمان مشاوره بازسازی تصمیم بگیریم. وقتی ما خودمان تخصص کافی در بازسازی را نداریم، تنها راه ما مقایسه نظر چندین متخصص مختلف است. به این ترتیب با بررسی نظرات مختلف میتوانیم نظر دقیقتر و قابل اعتمادتر را انتخاب کنیم.

از آن گذشته، متأسفانه گاهی اوقات برخی افراد سودجو، از عدم آگاهی فنی مالکان یا کارفرمایان پروژه های بازسازی، سوء استفاده می کنند. آنها را ترغیب به انجام کارهایی در مورد بازسازی مورد نظرشان می کنند که به نفعشان نیست. و تنها سود مالی بیشتری برای این افراد سودجو خواهد داشت. بطور مثال ممکن است در بخشهایی که نیازی به بازسازی نیست، مالک یا کارفرما را ترغیب به بازسازی و پرداخت هزینه نمایند.

یا حتی ممکن است ابتدا مبلغ بازسازی را بسیار کم اعلام کنند. با عنوان بازسازی ارزان. تا مالک برای انجام بازسازی رضایت دهد. سپس در میانه بازسازی، همراه با دلایل متفاوتی، اعلام کنند که هزینه، بیشتر از مبلغ اولیه است و مالک باید آنرا پرداخت کند. تا پروژه بازسازی او کامل شود. در چنین شرایطی کارفرما و مالک، کاری بجز پرداخت مبلغ بیشتر نمی توانند انجام دهند. درغیر اینصورت بازسازی خانه، ساختمان یا هر مکان دیگری که در اختیار آنها است، کامل نخواهد شد.

از چه کسانی مشاوره بازسازی دریافت کنیم؟

برای دریافت مشاوره، باید سراغ افرادی برویم که حداقل ظاهر مناسب یک فرد یا شرکت بازسازی قابل اعتماد را داشته باشند. ممکن است آشنایان یا دوستان ما این افراد را به ما معرفی کنند. ممکن است یکی از همان دوستان و آشنایان ما متخصص بازسازی باشد. دریافت مشاوره از تمام این افراد انتخاب درستی است. چراکه در هر صورت، میدانیم که این افراد تجربه و تخصص بازسازی دارند.

راه حل بسیار کاربردی دیگر، جستجو در سایت گوگل است. خود سایت گوگل، قبل از شما برای مدت طولانی، سایت این افراد یا شرکتها را بررسی کرده است. به این ترتیب وقتی آنها را به شما پیشنهاد می دهد که بداند جوابگوی نیاز شما هستند.

اما درمورد هر دو راه حل بالا، ممکن است این افراد یا شرکتها تنها ظاهر مناسبی داشته باشند. به این ترتیب اولین کار قبل از انتخاب گزینه های مناسب برای دریافت مشاوره، بررسی سایت، شبکه های اجتماعی و صحبت تلفنی با آنها است.

در نهایت، از طریق موارد فوق، چند فرد یا شرکت متخصص را بعنوان گزینه های مناسب دریافت مشاوره انتخاب می کنیم. پس از آن، با آنها قراری برای دریافت مشاوره میگذاریم. بهترین مکان برای دریافت مشاوره، محل پروژه بازسازی است. در محل پروژه میتوانید اطلاعات و تسلط این افراد را بخوبی بسنجیم.

در اینجا پیشنهاد میکنیم، در بخش “نمونه کارهای ما” در منو سایت، پروژه های بازسازی و طراحی شده مجموعه آیریا را نیز بررسی بفرمایید. تا چنانچه پس از بررسی، به این نتیجه رسیدید که مجموعه ما تخصص کافی برای بازسازی پروژه شما را دارد، برای دریافت مشاوره رایگان بازسازی با همکاران ما تماس بگیرید. مطمئن باشید، از اینکه مجموعه آیریا را بعنوان یکی از گزینه های دریافت مشاوره انتخاب نموده اید، راضی خواهید بود.

در مشاوره بازسازی برای پروژه خود بدنبال چه اطلاعاتی باشیم؟

در زمان دریافت مشاوره، میبایست بهترین استفاده را از این خدمات داشته باشیم. بهترین استفاده در مشاوره یعنی دریافت اطلاعات مفید، کاربردی و درست از کارشناسی که با او مشورت میکنیم.

در این بخش تعدادی از اطلاعات مفیدی که در زمان دریافت مشاوره باید آنها را بدست بیاوریم را بیان میکنیم:

بررسی اولیه حضوری و کارشناسی محل پروژه بازسازی ما

بهتر است از شرکت یا افرادی که مشاوره بازسازی می گیریم درخواست کنیم تا به محل پروژه ما بیایند و پس از بازدید و بررسی حضوری، اطلاعات، شرایط، موانع و پیشنهاداتی که به نظرشان میرسد را دریافت  کنیم.

همچنین در زمان بازدید حضوری میتوانیم طرح هایی که برای بازسازی در نظرمان است را مطرح کرده و نظر کارشناس را در مورد اجرایی بودن و مناسب بودن این طرح ها بپرسیم.

اصلاً تصمیم به بازسازی فضای مورد نظر ما انتخاب درستی است؟

یکی از موضوعاتی که پس از بازدید محل پروژه ما باید در مورد آن نظر کارشناسی دریافت کنیم، این است که آیا تصمیم به بازسازی برای پروژه ما انتخاب درستی است یا خیر. این موضوع باید از چند جنبه، از لحاظ فنی و تجربی بررسی شده و پاسخ داده شود.

اول اینکه نتیجه ای که مالک یا کارفرمای پروژه انتظار دارند، در نهایت از بازسازی که قرار است انجام شود، بدست می آید یا نه. یعنی اینکه، آیا بعد از انجام بازسازی، کارفرما از نتیجه نهایی بازسازی راضی خواهد بود؟

ما موارد زیادی را شاهد بوده ایم که در نهایت مشخص شده است که انجام بازسازی تصمیم اشتباهی بوده است. چرا که شرایط محل پروژه باعث می شده است تا نتیجه بازسازی برای مالک راضی کننده نباشد. برای اینکه بتوانیم منظورمان را از این موضوع بطور کامل برای شما بیان کنیم، پیشنهاد میکنیم، مقاله “یک مثال واقعی از خانه ای که نباید بازسازی میشد” را مطالعه بفرمایید. در این مقاله یک پروژه واقعی که اصلاً از ابتدا تصمیم به بازسازی آن اشتباه بوده است را توضیح داده و بررسی کرده ایم.

یک کارشناس و مشاور متعهد و منصف، ممکن است برخلاف منفعت مالی خود، به ما بگوید که اگر تصمیم دیگری بجز بازسازی بگیریم، برای ما بهتر است. مثلاً اگر خانه یا ساختمان یا فروشگاه خود را اجاره بدهیم، بفروشیم یا بطور کامل تخریب و نوسازی کنیم، از نظر اقتصادی و نتیجه نهایی کار، راضیتر خواهیم بود. اگر شخص متخصصی چنین مشاوره بازسازی به ما داد، حتماً باید بخوبی به دلایل او توجه کنیم. چرا که نفع ما را بر منفعت اقتصادی و سودی که از انجام پروژه ما قرار است بدست بیاورد، مهمتر دانسته است.

پیشبینی اولیه ما از زمان و هزینه بازسازی درست بوده است؟

همانطور که در مقاله “مراحل بازسازی” توضیح داده ایم، قبل از صرف زمان و مراجعه به متخصصین برای دریافت مشاوره، باید خودمان یکسری پیش بینی های ساده را انجام دهیم. مهمترین آنها پیشبینی حدودی هزینه و مدت زمان بازسازی مورد نظر ما است. به این ترتیب بعد از آنکه براساس این پیشبینیهای حدودی، به این نتیجه رسیدیم که میخواهیم بازسازی را انجام دهیم، برای دریافت مشاوره رایگان بازسازی اقدام میکنیم.

به این ترتیب، در این مرحله که درحال دریافت مشاوره بازسازی اولیه از متخصصین هستیم، باید نظر آنها در مورد حدود مبلغ و زمانی که پیش بینی کرده ایم را بپرسیم.

اگر اختلاف بین پیشبینی ما و پیشبینی حدودی این افراد متخصص زیاد باشد، باید دلیل این اختلاف را نیز سؤال کنیم. زمانی که از چند متخصص، این پیشبینیها را دریافت کرده باشیم می توانیم آنها را باهم مقایسه کنیم. در نتیجه، با مقایسه آنها با یکدیگر، متوجه خواهیم شد که کدام مبلغ و زمان حدودی، پیشبینی دقیقتری است.

در نهایت حتی ممکن است با دریافت حدود قیمت و زمان بازسازی از چند مجموعه و فرد کارشناس، متوجه شویم که باید از انجام بازسازی منصرف شویم. بنابراین به این شکل از انجام یک بازسازی اشتباه و هدر دادن مقدار زیادی پول و زمان خودمان، جلوگیری کرده ایم.

توضیح کاملی از روند و مراحل کار آن شرکت یا مجموعه بگیریم:

در زمان مشاوره بازسازی، باید بفهمیم که برنامه کاری فرد یا مجموعه ای که به ما مشاوره می دهد و میخواهد بازسازی پروژه ما را انجام دهد چیست. باید بدانیم مراحل بازسازی و کارهایی که بعد و قبل از آن قرار است توسط این فرد یا شرکت انجام شود چیست.

زمانی که از افرادی که خود را متخصص بازسازی معرفی می نمایند، در مورد روند و مراحل کارشان سؤال کنیم، متوجه خواهیم شد که تا چه حد، اصولی و درست در پروژه های بازسازی عمل می کنند.

درضمن از آنجایی که با چندین فرد یا شرکت مشورت کرده ایم، میتوانیم روند و مراحل کاری آنها را باهم مقایسه کنیم. این موضوع یکی از ویژگیهای هر فرد یا مجموعه ای است که به ما کمک می کند پیمانکار و متخصص مناسبی را برای پروژه بازسازی خودمان انتخاب نماییم.

چه تعهدات و اطلاعاتی قرار است به ما ارائه دهند؟

باید از این افراد و متخصصین بپرسیم که اگر آنها را بعنوان پیمانکار بازسازی پروژه مورد نظرمان انتخاب کنیم، چه اطلاعاتی را در شروع کار و به چه شکلی در اختیار ما قرار خواهند داد.

به زبان ساده تر، آیا در زمان شروع پروژه، برنامه زمانبندی، هزینه های هر بخش و کل آیتمهای بازسازی پروژه ما را در اختیار ما قرار میدهند؟ این اطلاعات کاملاً تفکیک شده در اختیار ما قرار می گیرد یا یکجا؟ پیش بینی دقیق هزینه بازسازی و پیش بینی دقیق مدت زمان بازسازی را محاسبه و در اختیار ما قرار میدهند؟

البته اینکه اصولاً کدام یک از این موارد را پیمانکار باید به کارفرما ارائه دهد و کدام یک را نباید ارائه دهد، کاملاً بستگی به نوع قرارداد دارد.

بطور مثال، در قرار داد مدیریت پیمان دستمزدی، پیمانکار فقط باید یک مبلغ کلی مشخص را بعنوان هزینه دستمزدهای پروژه مشخص کند. اما در مورد هزینه مصالح و لوازم مصرفی که رقم آن مشخص نیست، پیمانکار متخصص و مناسب برای بازسازی، یک پیش بینی دقیق و کاملاً تفکیک شده از مصالح و لوازم مصرفی پروژه، به کارفرما یا مالک ارائه میدهد. ارائه چنین اطلاعاتی به کارفرما، نشانه تخصص، تسلط، تجربه و اعتماد بنفس آن فرد یا شرکت است.

تجربه، تخصص و تواناییهای آن فرد یا شرکت را بررسی می نماییم

در زمان دریافت مشاوره بازسازی، باید سعی کنیم تا تمام اطلاعات لازم را برای شناخت توانایی های آن فرد یا مجموعه بدست بیاوریم. یعنی باید بفهمیم، چقدر تجربه، سابقه اجرای پروژه های بازسازی، تخصص و دانش فنی در مورد بازسازی و چقدر صداقت و شفافیت در رفتار حرفه ای خود دارند.

قرار است از بین تمام اشخاص و شرکتهایی که با آنها مشورت می کنیم، یکی را بعنوان مناسب ترین گزینه برای اجرای بازسازی مورد نظرمان، انتخاب نماییم. بنابراین در کنار اطلاعاتی که در رابطه با پروژه خودمان از ایشان دریافت می کنیم، باید در مورد خود این افراد یا شرکتها نیز اطلاعات کافی بدست بیاوریم.

بهترین راه حل برای شناخت یک فرد یا شرکت بازسازی مناسب، بررسی نمونه کارهای آنها، پرسیدن سؤالات مهم از چندین نفر یا شرکت و مقایسه پاسخها باهم و در نهایت بررسی ظاهر رفتار حرفه ای این افراد و تصمیم گیری درباره میزان قابل اعتماد بودن آنها میباشد.

جمع بندی مطالب این صفحه در مورد مشاوره بازسازی

در مطالبی که در این صفحه بیان شد، راه های تماس با شرکت آیریا و ثبت درخواست مشاوره همراه با روشهای دریافت مشاوره رایگان بازسازی را بررسی کردیم. اهمیت مشاوره با بیش از یک فرد یا مجموعه متخصص را بیان کردیم. در آخر نیز نکات و اصولی که باید در زمان دریافت اطلاعات کاربردی در جلسات مشاوره به آنها توجه کنیم را توضیح دادیم.

در نهایت بعد از مطالعه این مطلب، میدانیم که هدف ما از مشاوره ای که برای بازسازی میگیریم چیست. به اهمیت بالای آن نیز پی برده ایم. میدانیم که باید بدنبال چه اطلاعاتی در زمان مشاوره باشیم.

اکنون اگر براساس مطالب این مقاله مشاوره های بازسازی کاملی بگیریم، قطعاً تصمیمات بسیار درستی را برای بازسازی مورد نظرمان خواهیم گرفت. با آمادگی کامل به سراغ پروژه بازسازیمان می رویم. و براساس تجربه ما، حتماً نتیجه بسیار بهتری از انجام بازسازی خواهیم گرفت.

از همه این موارد مهمتر، احتمال اینکه به اشتباه چندین میلیون تومان هزینه و چندین هفته زمان خود را برای انجام بازسازی اشتباه هدر بدهیم بسیار کمتر خواهد شد.

لطفاً نظرات یا سؤالات خود را درباره محتوای این صفحه در بخش دیدگاه ها، ثبت نمایید:

ممنون از اینکه این مقاله را مطالعه فرمودید. خواهش می کنیم اگر نظر یا تجربه ای در رابطه با دریافت مشاوره دارید، آنرا در بخش دیدگاه ها ثبت نمایید. همچنین در صورتی که سؤالی در این رابطه داشته باشید، یا با تماس با همکاران ما و یا با ثبت سؤال خود در بخش دیدگاهها، کارشناسان ما در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهند بود.

در نهایت درصورتی که نیاز به اخذ مشاوره در مورد پروژه بازسازی خود دارید، میتوانید از طریق شماره تلفن ۸۸۸۵۱۶۴۳-۰۲۱ یا شماره واتس اپ و تلگرام ۰۹۳۵۲۴۴۱۱۳۷ با همکاران ما تماس گرفته و مشخصات پروژه خودتان را اعلام بفرمایید. کارشناسان ما در اولین فرصت ممکن مشاوره رایگان مورد نظرتان را در اختیار شما قرار خواهند داد.

اگر محتوای این صفحه برای شما مفید بوده است، لطفاً آنرا در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .