طراحی داخلی اتاق خواب دخترانه بهمراه ۱۰ نکته در مورد دکوراسیون آن

مقدمه:

دختر خانمها معمولاً زمان زیادی را در اتاق خواب شخصی خود میگذرانند. به همین دلیل تأثیری که طراحی داخلی اتاق خواب دخترانه آنها بر روی رفتار و روحیاتشان می گذارد بسیار قوی است.

از طرفی هم میدانیم که دختر خانمها، خصوصیات و روحیات خاصی دارند. به همین دلیل طرحی که میخواهیم برای اتاق آنها آماده کنیم نیز باید دارای نکات خاص و کارشناسی شده مربوط به این خصوصیات و روحیات دخترانه خاص باشد.

در این مقاله چندین نکته مهم که در زمان طراحی دکوراسیون اتاق خواب برای یک دختر خانم باید به آن توجه کنیم را بیان کرده ایم. مواردی مانند:

 • تشخیص درست ویژگیها و خواسته های دختر خانم صاحب اتاق.
 • رنگ مناسب اتاق خواب یک دختر خانم.
 • سبک مناسب برای طراحی اتاق خواب دخترانه.
 • استفاده از آیتمهای کاربردی و مهم در طرح اتاق دخترانه. مواردی مانند، آینه، اتاق لباس (walk-in closet)، سرویس بهداشتی اختصاصی، میز آرایش، فضای مطالعه و … .
 • نکات مهم مربوط به طراحی اتاقهای کوچک برای دختر خانمها.

همچنین یکسری مقالات تکمیلی را نیز در متن این مطلب معرفی کرده ایم. درصورتی که نیاز داشته باشید در مورد هر بخشی اطلاعات کاملتر و بیشتری بدست بیاورید، میتوانید به هرکدام از این مقالات تکمیلی مراجعه نموده و آنها را مطالعه فرمایید.

هدف از مطالعه این مقاله:

اگر تصمیم به طراحی داخلی اتاق خواب اختصاصی یک دختر خانم را داریم، مطالعه این مقاله برای ما مفید خواهد بود. با مطالعه این مقاله، چندین نکته و اصل مهمی که برای طراحی اتاقهای دخترانه باید به آن دقت شود را متوجه می شویم.

این مطالب و توصیه ها براساس اصول طراحی و معماری داخلی و همراه با تجربیات کارشناسان شرکت دکوراسیون داخلی آیریا جمع آوری شده و در این مقاله آورده شده است.

رعایت اصولی که در این مقاله به آن پرداخته شده است، ارزش طرحی که برای اتاق دخترانه مورد نظرمان آماده می کنیم را چندین برابر خواهد کرد.

تشخیص درست ویژگیهای شخصی و خواسته های دختر خانم در طراحی داخلی اتاق خواب دخترانه:

درنهایت، باید طوری طراحی اتاق را انجام دهیم که دختر خانم صاحب اتاق، حس کند کل طراحی اتاق دقیقاً مطابق نظر او انجام شده است. به این ترتیب به طور کامل از اتاق خود راضی خواهد بود. از طرف دیگر ما بعنوان یک متخصص، باید تمام اصول معماری و طراحی داخلی را در طراحی اتاق یک دختر خانم رعایت کنیم. رسیدن به چنین طرحی نیاز به تخصص و تجربه کافی در طراحی داخلی فضاهای دخترانه دارد.

به این ترتیب، ابتدا باید ویژگیهای دختر خانم صاحب اتاق را همراه با خواسته های او تشخیص دهیم. سپس براساس این دو موضوع، در چهارچوب اصول معماری و طراحی داخلی، طراحی اتاق خواب دختر خانم را انجام دهیم. به زبان ساده، سلیقه شخصی و خواسته های کارفرما درکنار اصول معماری داخلی، یک طرح مناسب را میسازد.

ویژگیهای شخصی و رفتاری دختر خانم صاحب اتاق:

به این ترتیب در زمان طراحی داخلی اتاق خواب دخترانه نیز، باید ویژگیهای روحی و روانشناسی دختر خانم صاحب اتاق خواب را در نظر بگیریم. این ویژگیهای تأثیر گذار میتواند شامل موارد زیر باشد:

 • سن دختر خانم: طراحی داخلی اتاق خواب کودک، نوجوان و جوان مشخصاً با یکدیگر متفاوت است.
 • توانایی های شخصی: نوازندگی، نقاشی، ورزش و یا سایر توانایی ها مشخص می کند که چقدر فضا برای این ویژگیها نیاز است.
 • فعالیتهایی که به آنها حس مثبتی دارند.
 • مدت زمانی که ترجیح میدهند در اتاق خواب خود بگذرانند و ساعاتی از روز که در اتاق خوابشان وقت می گذرانند.
 • روابط صمیمی و دوستانه آنها که مشخص می کند آیا اتاق آنها باید آماده پذیرایی از دوستانشان باشد یا نه.
 • تفریحاتی که در اتاق خوابشان دوست دارند انجام دهند. مانند مطالعه، گوش دادن به موسیقی و … .
 • و … .

درخواستها و نظرات شخصی دختر خانم در طراحی داخلی اتاق خواب دخترانه:

 • ترکیب رنگ مورد علاقه و میزان استفاده از هر کدام.
 • نمونه طرح های مورد علاقه و پسند دختر خانم از طرحهای اتاق خواب های دیگر.
 • تعداد و شکل لوازم شخصی دختر خانم مانند کتابها، لوازم دکوراتیو شخصی، قاب عکسها، یادگاریها و … که حتماً باید در طراحی و چیدمان جدید اتاق نیز وجود داشته باشند و نباید آنها را تغییر داد یا حذف نمود.
 • شیوه چیدمان اتاق و ترتیب و دسترسی بخشهای مختلف اتاق به یکدیگر. بطور مثال میزان نزدیکی میز کار به تخت خواب یا … .
 • مقدار فضای مورد نیاز برای هر یک از بخشهای اتاق، مثل اتاق لباس، میز آرایش، میز کار، فضای فعالیتهای شخصی مثل بازی، ورزش و … .
تشخیص درست ویژگیهای شخصی در طراحی داخلی اتاق خواب دخترانه

رنگ مناسب طراحی داخلی اتاق خواب دخترانه!

در هر  دوره سنی رنگهای مورد علاقه دختر خانمها برای اتاق خواب میتواند تغییر نماید. در هر دوره سنی، دختر خانمها یکسری روحیات خاص و منحصر بفرد بدست می آورند که مشخص می کند چه رنگی برای اتاق خواب آنها مناسب است. همچنین استفاده از هر رنگی در اتاق خواب، یکسری تأثیرات بر روی فضای اتاق و روحیات صاحب آن اتاق دارد.

به این تریتب، وظیفه ما برای طراحی داخلی اتاق خواب دخترانه، این است که ترکیب رنگ مناسب اتاق خواب دخترانه را تشخیص دهیم.

اولین کار ما این است که نظر خود صاحب اتاق را بپرسیم. میتوانیم تصاویر اتاق خوابهای با رنگهای متنوع را به او نشان دهیم تا بفهمیم چه رنگبندی برای او جذاب است.

در گام بعدی، براساس ویژگیهای کارشناسی و تأثیر هر رنگ و سبک طراحی که برای اتاق خواب دخترانه تعیین نموده ایم، یکسری ترکیب رنگ مناسب را مشخص می نماییم.

در نهایت با جمعبندی سلیقه شخصی دختر خانم و ترکیب رنگهای کارشناسی شده مناسب، ترکیب رنگ نهایی طراحی اتاق خواب این دختر خانم را تعیین می نماییم.

خصوصیات منفی و مثبت استفاده از هر رنگی در یک اتاق دخترانه:

توضیحات مربوط به رنگهای مختلف در طراحی اتاقهای دخترانه، بسیار بحث مفصل و طولانی است. به این ترتیب برای اینکه این مقاله بیش از اندازه طولانی و خسته کننده نباشد، توضیحات کامل مربوط به رنگها در طراحی اتاق خواب دخترانه را در مقاله اختصاصی آن قرار داده ایم.

به این ترتیب پیشنهاد می کنیم برای درک بهتر ویژگیهای رنگهای مختلف در طراحی دکوراسیون اتاق خواب دخترانه، مقاله کاملتر “ترکیب رنگ مناسب اتاق خواب دخترانه” را مطالعه فرمایید. این مقاله را بطور اختصاصی در مورد موضوع رنگ در طراحی داخلی اتاقهای دخترانه آماده کرده ایم. خصوصیات، مشخصات و نکات مربوط به استفاده از هر رنگ را در اتاق دخترانه، در این مقاله توضیح داده ایم.

استفاده از آینه در طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب دخترانه:

براساس تجربه ما در طراحی فضاهای متعلق به خانمها، استفاده از آینه بسیار انتخاب درستی است. طراحی آینه در اتاق خواب دختر خانمها، علاوه بر اینکه شرایط معماری اتاق را بهبود می بخشد (با عمق دادن به اتاق و روشن تر کردن فضا)، تأثیرات مثبتی در شیوه زندگی و رفتار دختر خانم صاحب اتاق خواهد داشت.

وجود آینه در اتاق خواب یک دختر خانم، قطعاً باعث خواهد شد تا زمان بیشتری را صرف ظاهر شخصی خود نماید. این موضوع بمرور باعث افزایش اعتماد به نفس و قدرت روحی او می شود. بدرستی می توانیم با کمک طراحی داخلی اتاق خواب دخترانه کارشناسی شده، بر روی خصوصیات رفتاری دختر خانمها مانند، خجالتی بودن و عدم اعتماد بنفس، تأثیر بسیار خوبی بگذاریم.

انتخاب طرح و ابعاد مناسب آینه بسیار مهم است. همخوانی و هماهنگی طرح آینه با طرح کلی اتاق بسیار بر روی حس مثبت یا منفی که وجود آینه در اتاق، به دختر خانم صاحب اتاق میدهد، تأثیر گذار است.

بدون فکر و بررسی کارشناسی، قرار دادن آینه در یک بخش از اتاق، کار اشتباهی است. بطور مثال، قرار دادن آینه در جهتی که تخت خواب یا میز مطالعه و کار دختر خانم قرار دارد، معمولاً انتخاب درستی نیست. اما از سوی دیگر قرار دادن آینه در جایی از اتاق که محل میز آرایش و تعویض لباس، یا فضای فعالیتهای شخصی دختر خانم مانند ورزش، بازی، نوازندگی و … قرار دارد، بسیار انتخاب مناسبی است. دلیل درستی این انتخابها این است که، دختر خانم باید در شرایطی خود را در آینه ببیند که نسبت به موقعیت و فعالیتی که انجام می دهد، حس مثبتی داشته باشد. به این ترتیب حس مثبت فعالیتی که انجام می دهد، با مشاهده انعکاس تصویر خود در آینه، در ذهنش باقی می ماند.

استفاده از آینه در طراحی داخلی اتاق خواب دخترانه

اتاق لباس یا walk-in closet، رؤیای دختران برای اتاقشان:

اگر فضای کافی برای طراحی اتاق لباس در اتاق دخترانه باشد، شاید یکی از مهمترین بخشهای اتاق دختر خانمها را بتوانیم طراحی کنیم. اینکه یک اتاق دخترانه، چنین فضای جدایی مختص لباسهای دختر داشته باشد، یک ویژگی بسیار خاص در اتاق است.

شاید کمتر دختر خانمی را بتوانیم پیدا کنیم که بین داشتن اتاق لباس و داشتن فضای باز بزرگتر در اتاقش، اتاق لباس را انتخاب نکند. اما در هر صورت این گزینه باید همیشه برای طراحی داخلی اتاق خواب دخترانه مدنظر ما باشد.

اگر فضای کافی برای طراحی اتاق لباس فراهم باشد، باید کمی هم اصول طراحی داخلی مغازه لباس فروشی یا بوتیک زنانه را هم در آن لحاظ کرد. البته نکته بسیار مهم این است که فضای اتاق خواب، به ما چنین اجازه ای را بدهد.

یکسری نکات را در مورد اتاق لباس یا walk-in closet باید بدانیم:

 • اگر اتاق دارای سرویس مجزا است، درب سرویس و ورودی اتاق لباس باید تا حد ممکن نزدیک و قابل دسترس باشد.
 • تهویه اتاق لباس بسیار مهم است. زیرا معمولاً فضای اتاق لباس بگونه ای در پلان معماری خانه جانمایی می شود که دسترسی به فضای باز و نورگیر و پنجره بیرونی ندارد. به این ترتیب برای گردش هوای کافی در فضای بسته اتاق لباس باید برنامه ریزی داشته باشیم. این تهویه هوا هم برای نگهداری بهتر لباسها مناسب است . و هم باعث می شود زمانی را که دختر خانم در این اتاق صرف می نماید، احساس شادابی و راحتی داشته باشد.
 • آینه یکی از مهمترین آیتمهای اتاق لباس است. اگر فضای داخلی اتاق لباس به حدی نیست که بتوان آینه در آن تعبیه کرد، آینه ای داخل اتاق باید بطور کامل به سمت ورودی اتاق لباس تنظیم شود.
 • نور مناسب اتاق لباس کمک می کند تا دختر خانم بتواند با احساس راحتی از فضای اتاق استفاده کند و انتخابهای خود را انجام دهد.

سرویس بهداشتی اختصاصی در طراحی دکوراسیون اتاق خواب دخترانه:

موضوع خصوصی بودن امکانات در اتاق خواب یک دختر خانم نوجوان یا جوان بسیار مهم است. به این ترتیب اگر امکان آن وجود داشته باشد تا حمام و سرویس بهداشتی بصورت اختصاصی در اتاق خواب دخترانه جانمایی و اجرا شود، ارزش طراحی داخلی اتاق خواب دخترانه را چندین برابر می کند.

درصورتی که ابعاد اتاق خواب چندان بزرگ نباشد هم می توان با حداقل ابعاد ممکن، یک حمام اختصاصی برای اتاق دختر درنظر گرفت. حداقل ابعاد نهایی داخل حمام نباید از حدود یک متر در یک متر و بیست سانتیمتر کمتر باشد. با اینکه این فضا بسیار کوچک است، اما خصوصی بودن آن می تواند دلیلی باشد که دختر خانم صاحب اتاق آنرا به حمام مشترک خانه ترجیح دهد.

اگر امکان طراحی سرویس در اتاق خواب دختر فراهم نباشد، باید بنحوی نقشه معماری اتاقها و ورودی ها را درنظر بگیریم که دسترسی از سرویسها به اتاق خواب دخترانه، بسیار کوتاه و در فضایی بسته باشد. این موضوع برای تأمین حریم خصوصی دختران در منزل بسیار اهمیت دارد و درنظر گرفتن آن در طراحی معماری داخلی خانه، یک امتیاز بسیار مهم و مثبت بشمار می آید.

سرویس بهداشتی اختصاصی اتاق خواب دخترانه

طراحی میز آرایش در طراحی داخلی اتاق خواب دخترانه:

بطور کلی، یک طراحی داخلی اتاق خواب دخترانه شیک، بدون توجه به طراحی درست میز آرایش اتاق امکانپذیر نیست. برخی نکات مهمی که در طراحی و جانمایی میز آرایش باید به آنها توجه نماییم را در ادامه بیان میکنیم:

طراحی میز هماهنگ با کل دکوراسیون اتاق خواب دخترانه:

طراحی میز آرایش باید براساس طراحی داخلی اتاق خواب انجام شود. باید تناسب بین طراحی میز ارایش و اتاق، بگونه ای باشد که، گویا میز آرایش بخش جدا نشدنی از طرح اتاق است. استفاده از رنگ، خطوط و پترنهای تکرار شده در اتاق، به این موضوع کمک می کند.

محل مناسب میز آرایش را در طراحی داخلی اتاق خواب دخترانه پیدا کنیم:

جانمایی میز آرایش باید در محلی باشد که فضای خصوصی مورد نیاز دختر خانم را تأمین نماید. به این ترتیب در نزدیکی پنجره یا درب ورودی اتاق خواب و در راستای دید ورودی اتاق خواب، معمولاً حس مناسبی را برای قرار گرفتن میز آرایش، به دختر خانمها نمی دهد.

نزدیکی به اتاق لباس و سرویس اختصاصی اتاق:

اگر اتاق لباس و سرویس بهداشتی اختصاصی در اتاق درنظر گرفته شده است، بهتر است میز آرایش نیز در همان محدوده از اتاق قرار بگیرد.

مرور زمان و افزایش سن دختر خانم صاحب آن، در نظر گرفته شود:

میز آرایشی که طراحی می شود، باید براساس سن حال حاضر دختر طراحی شود اما به گونه ای باشد که امکان تغییر طرح آن بمرور زمان و با بزرگتر شدن دختر خانم باشد. می توان از المانهای دکوراتیو قابل تغییر و جدا شدنی بر روی میز آرایش استفاده نمود. یاحتی میز آرایش را به گونه ای طراحی و جانمایی نمود که در آینده، براحتی امکان جابجا نمودن آن با میز بزرگتری در آینده باشد. در نظر گرفتن شرایط آینده به این گونه، بسیار ارزش فنی یک طرح و رضایت صاحب طرح را بالا میبرد.

فضای کافی در میز آرایش وجود داشته باشد:

فضای کافی برای تمام وسایل یک دختر خانم که آنها را در میز آرایش خود نیاز دارد، باید درنظر گرفته شود. تعداد کافی کشو و طبقه می تواند این مشکل را حل کند.ن

نور با مقدار و زاویه مناسب در زمان استفاده از میز آرایش بسیار مهم است:

نور مناسب و کافی برای میز آرایش بسیار اهمیت دارد. جهت سایه نورها زمانی که دختر خانم در پشت میز می نشیند، باید کنترل شود. به هیچ عنوان نباید نورها در زاویه ای قرار داده شوند که، سایه خود دختر خانمی که در پشت میز نشسته است، بر روی صورت او بیفتد.

طراحی میز آرایش در طراحی داخلی اتاق خواب دخترانه

فضای مطالعه در طراحی داخلی اتاق خواب دخترانه:

معمولاً دختر خانمها علاقه زیادی به مطالعه دارند. این علاقه آنها باعث می شود که نیاز باشد در اتاق اختصاصیشان، یک فضای مخصوص مطالعه داشته باشند. نکات زیر را در طراحی فضای مطالعه در اتاق خواب دخترانه باید در نظر بگیریم:

 • موقعیت آن اگر در نزدیکی پنجره باشد مناسب تر است. نور، اکسیژن، هوای تازه و حس بازتر بودن فضا در کنار پنجره اتاق معمولاً بیشتر از سایر بخشهای اتاق است. این مشخصات فضای ایده آل برای مطالعه را مشخص می نماید.
 • بطور کلی طرح این بخش از فضا نیز باید مانند سایر قسمتهای اتاق، متناسب با طرح کلی اتاق خواب دخترانه باشد.
 • رنگ انتخابی برای این فضا، باید متناسب با رنگ سایر بخشهای اتاق باشد. از طرف دیگر نباید از رنگهای تند مانند قرمز، زرد و نارنجی پر رنگ در آن استفاده شود. بلکه بهتر است رنگهایی که آرامش فکری و روحی ایجاد می نمایند برای طراحی این بخش از اتاق انتخاب شود. رنگهای آبی، سبز روشن، صورتی، سفید و … .
 • محل نشستن و تکیه دادن باید به نحوی طراحی و تعبیه شود که راحتی دختر خانم را در زمان مطالعه بهمراه داشته باشد. از سوی دیگر اصول طراحی محل مطالعه بگونه ای رعایت شود که نشستن طولانی مدت، آسیبهای ستون فقرات و گردن را که ناشی از نشستن های طولانی در زمان مطالعه یا کار است بدنبال نداشته باشد.
 • نور کافی و با زاویه مناسب در محل مطالعه، کمک می کند تا در زمان مطالعه سردرد و مشکلات بینایی متعارف پیش نیاید.

این موضوع نیز یکی دیگر از ابزارهای طراحی داخلی اتاق خواب دخترانه است که می توان به کمک آن، تأثیرات مثبتی بر روی رفتار و روحیات دختر خانم صاحب اتاق گذاشت. وجود فضایی برای مطالعه در اتاق اختصاصی هر فردی، انگیزه مطالعه بیشتر را در شخصیت آن فرد افزایش می دهد. بخصوص اگر این فضای مطالعه بگونه ای طراحی شده باشد که صاحب اتاق، از وقت گذراندن در آن، نهایت لذت و آرامش را ببرد.

طراحی داخلی اتاق خواب دخترانه کوچک:

برای طراحی اتاق خوابهای کوچک دختر خانمها، اصول خاصی را باید در نظر داشته باشیم. در اینجا به اختصار، چند مورد آنها را نام میبریم:

 • ابتدا باید تمام امکاناتی را که در فضای اتاق خواب یک دختر خانم نیاز است را لیست می کنیم.
 • سپس براساس نظر دختر خانم صاحب اتاق و اصول طراحی، اولویت و درجه اهمیت هرکدام را مشخص می کنیم.
 • بطور مثال:
  • تخت خواب اولویت اول اتاق خواب دخترانه است. در حالی که داشتن میز آرایش و میز کار مجزا شاید چندان اهمیت زیادی نداشته باشد.
 • پس از آن، امکاناتی را که می توان مشترکاً در یک فضا برای دختر خانم صاحب اتاق تعبیه نمود را مشخص می نماییم. بطور مثال:
  • یک میز را نیز می توان بعنوان میز آرایش و میز کار دختر خانم صاحب اتاق، بصورت مشترک برای هر دو منظور طراحی نمود.
 • آیا سقف اتاق بلند است؟ می توانیم بعضی از امکانات اتاق را قسمت بالا طراحی کنیم تا بتوانیم از فضای زیر آنها برای امکانات دیگر استفاده کنیم.
 • سبک مناسب طراحی اتاق خواب کوچک دخترانه را نیز انتخاب می کنیم. براساس مشخصات سبکهای مناسب اتاق خواب دخترانه، سبک ساده تری را باید انتخاب کنیم.
 • ترکیب رنگ مناسب اتاق دختر خانم را براساس اینکه فضای اتاق کوچک است انتخاب می کنیم. بطور مشخص مجبوریم از رنگهای روشنتر در بیشتر فضای اتاق استفاده نماییم. تا فضای کوچک اتاق تا حد ممکن بزرگتر بنظر برسد.
 • اگر برای یک دختر بچه کم سن و سال طراحی داخلی اتاق خواب دخترانه کوچک را انجام می دهیم، باید بیشتر به ابعاد طراحیمان توجه کنیم. باید درنظر داشته باشیم که بزودی دختر خانم صاحب اتاق بزرگتر شده و ابعاد لوازم مانند تخت خواب، تغییر کند و ویژگیهای جدیدی به امکانات اتاق اضافه شود.
طراحی داخلی اتاق خواب دخترانه کوچک

آماده تغییر در طراحی داخلی اتاق خواب دخترانه باشیم!

زمانی که بررسی های اولیه را انجام می دهیم، نظر اولیه صاحب طرح مشخص می شود. سپس براساس نظرات و اصول معماری، طراحی داخلی اتاق خواب دخترانه را شروع می کنیم. بعد از اینکه طراحی اتاق شروع شد، باید منتظر نظرات جدید دختر خانم صاحب اتاق خواب باشیم.

مدت زمانی که از صحبت اولیه و شروع طراحی تا زمانی که تغییر نظر اعلام می شود، زمانی است برای دختر خانم صاحب طرح اتاق که بتواند طرح های دیگر را بررسی کند، با دوستانش مشورت کند، باز دیگر به نظرات و انتخابهای خود فکر کند.

نظرات جدید و تغییر نظر در زمان طراحی باعث می شود زمان طراحی بیشتر شود و شاید کمی کار طراحی پیچیده تر شود. اما اتفاق بسیار مهم و مثبتی است. زمانی که این اطمینان را به یک دختر بچه، دختر نوجوان یا جوان، بدهیم که طرح اتاق او دقیقاً همان چیزی خواهد بود که او بخواهد، با اینکه ممکن است چندین بار نظرات خود را تغییر دهد، اما در نهایت رضایت تمام و کمالی از طرحی خواهد داشت که برای اتاق او آماده شده است.

پس بهتر است این آزادی عمل و امکان تغییر نظر را در طول طراحی به دختر خانمها بدهیم. به این ترتیب، تأثیر طراحی اتاق و اعتماد به طرح ما برای آنها چند برابر خواهد شد.

جمع بندی این مقاله:

در این مطلب در مورد برخی از نکاتی که در طراحی اتاق خواب دختر خانمها باید به آن توجه شود، صحبت کردیم. درمورد سبک، رنگ، شرایط ویژه و خواسته های دختر خانمها در طراحی اتاق خوابشان نکات مهمی را بیان کردیم.

اکنون با اطلاع از این نکات و توجه به آنها، طرحی که برای اتاق خواب یک دختر خانم آماده می کنیم، ارزش معماری و روانشناسی بسیار بالاتری خواهد داشت. از همه مهمتر، رضایت دختر خانم صاحب این اتاق، بطور کامل جلب می شود.

در هر صورت اگر در مورد طراحی داخلی خانه خود یا طراحی داخلی اتاق خواب دخترانه مورد نظرتان، نیاز به مشاوره با افراد یا مجموعه های متخصص دارید، پیشنهاد میکنیم، با همکاران ما در شرکت دکوراسیون داخلی و بازسازی آیریا تماس بگیرید و از مشاوره رایگان طراحی داخلی منزل با کارشناسان متخصص و با تجربه ما استفاده نمایید.

لطفاً نظر خود و یا ایرادات موجود درباره محتوای این مقاله و نکات گفته شده در رابطه با طراحی داخلی اتاق دخترانه را در بخش دیدگاه ها، ثبت نمایید:

ممنون از اینکه این مقاله را مطالعه فرمودید. لطفاً نظر خود را در مورد شیوه بیان مطالب و و نکات گفته شده در رابطه با طراحی داخلی اتاق دخترانه، براساس تجربه یا دانش فنی خود، در بخش دیدگاه­ها ثبت نمایید. به این ترتیب بر اساس نظر شما می توانیم اصلاحات لازم را در مقاله لحاظ نماییم تا یک مقاله کاربردی و مفید برای افرادی که می­توانند از آن بهره ببرند فراهم نماییم.

اگر سؤال و نکته ای درمورد هر قسمت از این مقاله دارید، می توانید آن را در بخش دیدگاه ها ثبت نمایید تا همه کسانی که این مقاله را بررسی نموده اند امکان ابراز نظر و یا پاسخگویی به آنرا داشته باشند و کارشناسان شرکت آیریا نیز در اولین فرصت نظر خود را در مورد دیدگاه شما بیان خواهند نمود.

اگر محتوای این صفحه برای شما مفید بوده است، لطفاً آنرا در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .