بازسازی و اجرا دکوراسیون داخلی دفتر کار اداری در پارکوی تهران

توضیحات کامل این پروژه در انتهای صفحه قابل مشاهده می باشد

مشخصات پروژه:

مدیر طرح پروژه بازسازی ساختمان و بازسازی و اجرا دکوراسیون داخلی دفتر کار اداری در پارکوی تهران: مهندس سادات – شرکت بازسازی و دکوراسیون داخلی آیریا

طرح پروژه: طرح بطور کامل از طرف خود کارفرما تعیین شده است

سبک طراحی:

رنگ غالب طراحی: سبز، کرم، قهوه ای، زرد لیمویی

متراژ فضا: ۱۷۵ متر مربع

موقعیت قرار گیری: طبقه همکف

کف: لمینیت

دیوارها: بنایی، کناف

سقف: کناف، گچ

متریال های مورد استفاده: رنگ روغن، لمینیت، گچ، کناف، ام دی اف

خصوصیات و ویژگی های پروژه بازسازی و اجرا دکوراسیون داخلی دفتر کار اداری در پارکوی تهران:

در این پروژه بازسازی و اجرا دکوراسیون داخلی دفتر کار اداری در پارکوی تهران، دو بخش داخل واحد اداری و محوطه واحد میبایست بازسازی و براساس نظر خود کارفرما دکوراسیون داخلی آن اجرا می شد. در این پروژه، شرکت آیریا، بعنوان یک شرکت بازسازی ساختمان و طراح و مجری دکوراسیون داخلی، تنها طرح و ایده های مورد نظر کارفرما را دقیقاً با جزئیات آن اجرا نموده است.

بازسازی و اجرای طرح محوطه دفتر کار:

در محوطه این واحد اداری، ابتدا تأسیسات استخر تعمیر و اصلاح شد. پس از آن مشکل نشت آب استخر بوسیله عایقهای خمیری و چسبی برطرف شد. در نهایت هم کل فضای استخر بار دیگر نقاشی و آماده استفاده شد.

در بخش فضای سبز محوطه، یکسری مسیرهای عبور و مرور بوسیله سنگهای لاشه، با طرح مورد نظر مالک اجرا شد. همچنین سیستم آبیاری قطره ای نیز در تمام فضای سبز محوطه این واحد اداری نصب و اجرا شد.

در نهایت هم کفپوش سکوها و بخشهایی از محوطه که فضای سبز نداشته است، بطور کامل تعویض شده و موزاییک صنعتی (مصنوعی) بجای کفپوش قبلی اجرا شد.

بخش اجرایی پروژه بازسازی و اجرا دکوراسیون داخلی دفتر کار اداری در پارکوی تهران:

به این ترتیب بازسازی واحد اداری با تخریب سالن ورودی واحد شروع شد. پس از آن، پوشش روی دیوارها نیز که شامل دیوار کوب و در بخشهایی کاشی بود تخریب شد. آشپزخانه کاملاً جمع آوری شد تا بطور کامل بازسازی شود.

دو سرویس بهداشتی داخل واحد نیز بطور کامل تخریب شده و از ابتدا اجرا شد. ورودی اتاق مدیریت تغییر کرد. سرویس بهداشتی اتاق مدیریت اجرا شد. کلیه تأسیسات واحد بدلیل قدیمی بودن جمع آوری و حذف شد. این تأسیسات بار دیگر بطور کامل از ابتدا اجرا شد.

طرح سقف کناف و طرح ستونهای دکوراتیو سالن بوسیله کناف براساس نظر و طرح کارفرما اجرا شد. کابینتها و طرح آشپزخانه نیز بطور کامل پیاده سازی شد.

تمامی پنجره ها و دربهای محوطه واحد اداری، با درب و پنجره دو جداره یو پی وی سی تعویض شد. نقاشی کل واحد نیز براساس ترکیب رنگ انتخابی کارفرما و مالک واحد اداری تعیین شده و اجرا شد.

در نهایت هم کف پوش نهایی انتخابی کارفرما برای کف واحد، لمینیت بوده است که آنهم بطور کامل نصب و اجرا شد.

نوع قرارداد اجرایی پروژه بازسازی و اجرا دکوراسیون داخلی دفتر کار اداری در پارکوی تهران:

در این پروژه، با توجه به اینکه، طرح مورد نظر کارفرما برای اجرا در شروع کار بطور کامل مشخص نبوده است، امکان استفاده از قراردادهای پیمانکاری وجود نداشت. چرا که در قراردادهای پیمانکاری، نیاز است تا تمام جزئیات و چهارچوب اجرای پروژه مشخص باشد.

روند انتخاب مصالح و شیوه اجرای طرح های مورد نظر کارفرما در طول اجرای پروژه تعیین و انتخاب شده است. بنابراین تنها گزینه مناسب برای این پروژه، قرارداد مدیریت پیمان درصدی بوده است.

پیشنهاد میکنیم مقاله “هزینه بازسازی ساختمان در منطقه پارکوی تهران” که در آن به بررسی هزینه های کامل این پروژه در تمام بخشهای بازسازی ساختمان پرداخته شده، را مطالعه بفرمایید. در این مقاله تکمیلی هزینه هر بخش از پروژه بصورت مجزا بیان شده است.

نمونه کارهای مشابه این پروژه طراحی داخلی:

شما می توانید با بررسی بخش “نمونه کارهای ما” در سایت آیریا، سایر نمونه کارهای طراحی و اجرای دکوراسیون مشابه این واحد اداری را که توسط تیم بازسازی و دکوراسیون شرکت آیریا اجرا شده است مشاهده فرمایید. برخی از این نمونه کارها عبارتند از:

_ بازسازی و دکوراسیون داخلی سالن انتظار دفتر کار اداری در تهران – الهیه

_ طراحی داخلی و دکوراسیون اداری سالن انتظار و پذیرش دفتر کار اداری شرکت فرادانش

_ بازسازی و اجرای دکوراسیون داخلی اتاق جلسات دفتر کار اداری در تهران – الهیه

_ طراحی دکوراسیون داخلی سالن واحد کارکنان دفتر کار شرکت فرادانش در تهران

_ طراحی و اجرای کناف سقف اتاق مدیریت دفتر کار اداری در تهران – الهیه

از مشاوره رایگان کارشناسان ما استفاده نمایید:

چنانچه همانند این پروژه، طرح خاصی را برای دفتر کار، خانه، ویلا و یا هر مکان دیگری در نظر دارید و یا پروژه شما مربوط به طراحی داخلی ساختمان مورد نظرتان است، تیم اجرایی و بازسازی شرکت آیریا، میتواند به شما برای طراحی و پیاده سازی طرح هایتان کمک کند.

پیشنهاد می کنیم اول از همه، از مشاوره کاملاً رایگان کارشناسان بازسازی و دکوراسیون شرکت آیریا استفاده نمایید. برای اینکار می توانید بوسیله هریک از روشهای مورد نظرتان در بخش “تماس با ما”، درخواست خود را به همکاران ما اعلام نمایید.

اگر محتوای این صفحه برای شما مفید بوده است، لطفاً آنرا در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .