سؤالات متداول

در این بخش ، تعدادی از سؤالات مهم که دائماً از سوی مراجعین و مشتریان ما ، مورد توجه قرار گرفته و پرسیده می شوند ، جمع آوری شده است . می توانید با کلیک بر روی هر یک از این سؤالها ، پاسخی که کارشناسان ما در جواب آنها شرح داده اند را مطالعه نمایید .

برای پاسخ به این سؤال دو راه حل در اختیار شما قرار می دهیم :

۱- اگر میخواهید خودتان این هزینه را برآورد نمایید ، توصیه می کنیم مقاله “چطور هزینه بازسازی را برآورد کنیم؟” و سایر مقالات مرتبط با آن ، که کارشناسان ما تنظیم نموده اند را مطالعه فرمایید .

۲- اگر خودتان تجربه و یا زمان کافی برای این کار را ندارید ، میتوانید از خدمات مشاوره رایگان شرکت آیریا استفاده نمایید . همکاران ما ، هزینه اولیه پروژه شما را برآورد نموده و بصورت کاملاً رایگان در اختیار شما قرار می دهند . برای استفاده از این خدمات می توانید با تکمیل و ثبت “فرم مشاوره رایگان” و یا از طریق سایر راههای تماسی که در صفحه “تماس با ما” ارائه شده است ، با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید .

پس از تماس شما با کارشناسان ما ، اطلاععات مورد نیاز در مورد پروژه شما ، یا از طریق سؤال و جواب شفاهی و یا از طریق فرم مشاوره ، دریافت می شود . سپس کارشناسان ما در اولین فرصت ، این اطلاعات و خواسته شما از پروژه را بررسی نموده و اطلاعات درخواستی شما را پس از رسیدن به نتایج کارشناسی ، در اختیارتان قرار می دهند . این اطلاعات می تواند شامل :

۱- بررسی درست بودن یا نبودن بازسازی پروژه شما .

۲- برآورد اولیه هزینه پروژه شما .

۳- برآورد اولیه مدت زمان اجرای پروژه شما .

۴- طراحی داخلی اولیه .

۵- و سایر اطلاعات اولیه ای مورد نیاز شما برای اتخاذ تصمیم نهایی درست ، در مورد پروژه مورد نظرتان .

برای فهمیدن این موضوع باید سه مورد بررسی شود :

۱- منظور شما از بازسازی چیست ؟

گاهی اوقات منظور شما از بازسازی ، تنها نقاشی ، تعویض شیرآلات و نهایتاً تعویض کابینتهای آشپرخانه است . این نوع بازسازی ، از عهده فردی که کمی آشنایی به مسائل فنی ساختمان داشته باشد و پیمانکار و نیروی انسانی منصف و خوبی هم در اختیار داشته باشد ، قابل اجرا می باشد . اما برای بازسازی با حجم بیشتر و یا تخصصی تر ، پیشنهاد می کنیم ، این پروژه ها را به افراد با تجربه تر و متخصص تر بسپارید تا در انتهای کار ، از هزینه و زمانی که صرف نموده اید ، راضی باشید و نه پشیمان .

۲- توانایی فردی و تجربه شما در مورد مسائل فنی ساختمان چقدر است ؟

اگر هیچ تجربه یا تخصصی در مورد مسائل فنی ساختمانی نظیر بنایی ، تأسیسات ، سنگ کاری ، برقکشی و … ندارید ، تنها شانس شما این خواهد بود که در زمان اجرای تمام این موارد ، یک پیمانکار یا نیروی انسانی متخصص و با انصاف را برای انجام این کارها به محل پروژه خود آورده باشید. از سوی دیگر نیز باید کمی تجربه مدیریت پروژه های بازسازی داشته باشید تا این افراد و پیمانکاران مختلف را بتوانید با هم هماهگ نمایید تا در زمان اجرای کارشان مزاحمت و محدودیتی برای یکدیگر ایجاد ننمایند .

۳- افرادی که برای اجرای هر بخش از پروژه بازسازی خود قرار است استخدام نمایید ، چقدر متخصص و توانمند و منصف هستند ؟

اگر خودتان قرار باشد بازسازی خانه یا فروشگاه یا ساختمان ، خود را انجام دهید ، افرادی که قرار است هر بخش را اجرا نمایند ، باید به نجوی انتخاب شوند که با وجود اینکه شما تخصص و تجربه ای درمورد اجرای همه بخشها ندارید ، در هیچ بخشی کم کاری ننمایند .

۴- آیا زمان و حوصله نظارت بر اجرای کارها را دارید ؟

مهمترین بخش پروژه های بازسازی و دکوراسیون داخلی ،پس از شروع کار ، نظارت بر روند کار در تمام مراحل و بخشها است ، تا در نتیجه سوء تفاهم ، کم کاری و یا سایر اشتباهات فردی ، برای شما دردسر مالی ، تأخیر در پایان پروژه و یا سایر مسائل پیش بینی نشده را به بار نیاورد .

اگر قرار است خودتان کار بازسازی را انجام دهید باید حتماً بطور مستمر بر روند کار حضوراً نظارت داشته باشید . اگر زمان یا حوصله کافی برای این کار را ندارید ، توصیه می کنیم این کار را به افراد متخصص بسپارید .

کارشناسان تبم طراحی شرکت ما با شما تماس گرفته و یا با استفاده از اطلاعاتی که از فرم اطلاعات طراحی و عکسهای ارسالی شما ، بدست می آورند . اقدام به طراحی داخلی اولیه از پروژه شما می نمایند .

در نتیجه این طراحی اولیه بسته به بزرگی پروژه و ویژگیهای اولیه ، تعدادی عکس از زوایای مختلف پروژه طراحی شده شما آماده شده و در اختیار شما قرار داده می شود تا نسبت به آن اعلام نظر نمایید . همچنین در بخش راحی اولیه رایگان ، یک مرحله می توانید پس از طراحی اولیه اقدام به اعلام نظر خود و تغییر طرح ارائه شده کارشناسان ما نمایید . به این ترتیب طرح اولیه با نظر شما اصلح شده و بار دیگر برای شما ارسال می شود .

طراحی های بیشتر و پیشرفته تر ، خارج از محدوده خدمات مشاوره رایگان شرکت آیریا است و درصورت تمایل شما برای طراحی با سطح بالاتر و کاملتر ، نیاز است تا قرارداد طراحی ما بین شما و شرکت ما انعقاد گردد . چنانچه چنین قصدی داشته باشید می توانید این موضوع را از طریق راه های تماس با شرکت ما در بخش “تماس با ما” به کارشناسان ما اعلام نمایید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .