بازسازی و دکور دیوار تلویزیون اتاق مدیریت دفتر کار در الهیه تهران، بخشی از پروژه اصلی بازسازی، طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی دفترکار اداری در شمال تهران در منطقه الهیه میباشد.

برای مشاهده بخشهای دیگر این پروژه، می توانید وارد بخش “نمونه کارهای ما” شده و این نمونه کارها را بطور کامل مشاهده و بررسی نمایید. بخشهای دیگر این پروژه عبارتند از:

_ طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی ورودی اتاق مدیریت دفتر کار اداری در الهیه تهران

_ طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی سالن انتظار دفتر کار اداری در الهیه تهران

_ طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی اتاق مدیریت دفتر کار اداری در الهیه تهران

_ طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی اتاق جلسات دفتر کار اداری در الهیه تهران

_ طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی اتاق حسابداری دفتر کار اداری در الهیه تهران

_ طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی سقف کناف اتاق مدیریت دفتر کار اداری در الهیه تهران

_ طراحی و اجرا دکوراسیون دیوار دکوراتیو اتاق مدیریت دفتر کار اداری در الهیه تهران

_ طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی سرویس مشترک دفتر کار اداری در الهیه تهران

مشخصات پروژه:

طراح و سرپرست پروژه بازسازی و دکور دیوار تلویزیون اتاق مدیریت دفتر کار در الهیه تهران: جناب مهندس گلپایگانی – شرکت دکوراسیون داخلی دارکوب

اجرا: جناب مهندس سادات – شرکت دکوراسیون داخلی آیریا

سبک طراحی: معاصر – contemporary

متراژ اتاق: ۴۲ مترمربع

کف: سرامیک ۹۰*۹۰ با اجرای لوزی

سقف: سقف کناف

دیوارها: کناف ، گچ

پوشش دیوارها: رنگ اکریلیک ، کاغذ دیواری ، تونیک، سنگ مصنوعی

نکاتی در طراحی دیوار تلویزیون (TV Wall):

اجرا دکوراسیون دیوار تلویزیون در هر فضایی میبایست متناسب با طراحی مابقی فضای مورد نظر باشد. اجرای آن نیز میبایست با توجه به متریال و مشخصات اجرایی بخشهای مجاور آن انجام شود.

معمولاً استفاده از اشکال بسیار پیچیده و متنوع، انتخاب مناسبی نخواهد بود. در مواردی که هدف از طراحی و اجرا دیوار تلویزیون، مشاهده طولانی نمایشگر نصب شده بر روی آن باشد، باید سعی شود فضایی که در محدوده دید بیننده قراردارد، چندان پیچیده و شلوغ نباشد.

به این ترتیب ذهن بیننده در زمان تماشای تلویزیون درگیر پیچیدگیهای طرح دیوار تلویزیون نخواهد بود.

درمورد دیوار تلویزیون اتاق مدیریت، عموماً هدف تمرکز بیننده و ایجاد اعتماد و هیجان به ایشان در ارتباط با موضوعاتی است که قرار است در نمایشگر مورد نظر نمایش داده شود. بطور کلی می توان گفت در طراحی دفتر کار و طراحی داخلی یک اتاق مدیریت، باید دیوار تلویزیون به نحوی طراحی شود که مکمل موضوعاتی باشد که قراراست در صفحه نمایش تلویزیون به بیننده نمایش داده شود. در محدوده ای که باعث شلوغی و درگیری ذهن بیننده نشود و کمک کند تا تماشا کننده تلویزیون بر روی موضوع نمایش داده شده تمرکز داشته باشد.

طراحی دیوار تلویزیون برای زمان استفاده از تلویزیون و زمان خاموش بودن آن:

از طرف دیگر طراحی و اجرا دیوار تلویزیون اتاق مدیریت، میبایست با درنظر گرفتن زمانی که استفاده ای از تلویزیون نمی شود نیز طراحی شود. به این ترتیب که در زمان خاموش بودن سیستم نمایش، این دیوار در نقش یک المان دکوراتیو در محیط، یکی از عناصر بصری اصلی طراحی دکوراسیون داخلی دفتر کار و اتاق مدیریت خواهد بود.

حفظ تعادل بین دو حالت درحال استفاده از تلویزیون و خاموش بودن آن، هنر و تخصص طراح دکوراسیون داخلی را میطلبد. رعایت این موضوع در بازسازی و دکور دیوار تلویزیون اتاق مدیریت دفتر کار در الهیه تهران نیز رعایت شده است.

اهمیت نور محیط در طراحی دکوراسیون دیوار تلویزیون:

توجه به تابش نور طبیعی و نور مصنوعی موجود در فضا، بر روی صفحه نمایشگر نیز یکی دیگر از مهمترین نکاتی است که با تسلط به شناخت نورها، قابل پیش بینی و تنظیم، در طراحی و اجرا دکوراسیون دیوار تلویزیون اتاق مدیریت است.

نکات اجرایی بازسازی و دکور دیوار تلویزیون اتاق مدیریت دفتر کار در الهیه تهران:

در بازسازی و دکور دیوار تلویزیون اتاق مدیریت دفتر کار در الهیه تهران برای پوشش پس زمینه تلویزیون، از سنگ مصنوعی با مقاومت و طرح نچندان پیچیده و شلوغ استفاده شده است.

از آنجایی که سیستم هوشمند پیچیده ای در این پروژه دفتر کار اداری الهیه اجرا شده است، سیمکشی بسیار دقیق و کاملاً پنهان، بصورت زیرکار، اجرا شده است. به این ترتیب تعداد بسیار زیادی از سیمهای شبکه و انتقال اطلاعات و تصاویر و سیستمهای مرتبط با هوشمندسازی دفتر کار، از زیر کار و بدون اینکه از طرف کاربران و بیننده ها قابل رویت باشد، اجرا شده است.

نور پردازی اتاق مدیریت نیز با استفاده از سیستم هوشمند و تلویزیونی که به این سیستم متصل شده است، براساس نیاز بیننده بصورت خودکار در زمان استفاده از نمایشگر، تنظیم میشود.

نمونه پروژه های مشابه این پروژه:

پیشنهاد می کنیم برای مشاهده سایر نمونه کارهای طراحی، بازسازی و دکوراسیون داخلی شرکت بازسازی ساختمان و دکوراسیون داخلی آیریا، به بخش “نمونه کارهای ما” مراجعه نمایید.

از مشاوره رایگان کارشناسان ما استفاده نمایید:

اگر تصمیم به طراحی داخلی دفتر کار اداری، اجرای دکوراسیون داخلی دفتر کار و یا بازسازی دفتر شرکت خود دارید، پیشنهاد می کنیم از بخش مشاوره رایگان طراحی داخلی، اجرای دکوراسیون داخلی و بازسازی شرکت آیریا، با کارشناسان ما تماس گرفته و از مشاوره رایگانی که در اختیار شما قرارداده می شود استفاده نمایید.

اگر محتوای این صفحه برای شما مفید بوده است، لطفاً آنرا در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .