بازسازی و اجرای دکوراسیون داخلی طبقه دوم خانه در منظریه تهران

توضیحات کامل این پروژه در انتهای صفحه قابل مشاهده می باشد

بازسازی و اجرای دکوراسیون داخلی طبقه دوم خانه در منظریه تهران، بخشی از پروژه بازسازی، طراحی داخلی و اجرای دکوراسیون داخلی خانه تریبلکس در منظریه تهران میباشد.

برای مشاهده بخش های دیگر این پروژه، که در زیر معرفی شده است میتوانید به بخش “نمونه کارهای ما” در منوی سایت مراجعه فرمایید:

_ طراحی و اجرای دیوار دکوراتیو سالن پذیرایی خانه تریبلکس در منظریه تهران

_ بازسازی و اجرای دکوراسیون داخلی سالن پذیرایی خانه تریبلکس در منظریه تهران

مشخصات این پروژه:

طراح و سرپرست پروژه بازسازی و اجرای دکوراسیون داخلی طبقه دوم خانه در منظریه تهران: جناب مهندس گلپایگانی – شرکت دکوراسیون داخلی دارکوب

اجرای پروژه: جناب مهندس سادات – شرکت دکوراسیون داخلی آیریا

سبک طراحی: معاصر – contemporary

متراژ سالن: ۶۰ مترمربع

موقعیت: طبقه دوم خانه تریبلکس

کف: سرامیک لمینیت

سقف: کناف ، گچ ، چوب و ام دی اف

دیوارها: کناف ، گچ ، چوب و ام دی اف

پوشش دیوارها: رنگ اکریلیک و دیوارکوب چوبی

آیتمهای ویژه فضا: راه پله چوبی به طبقه بالا و پایین ، دیوار و ستون پوشانده شده با دیوارکوب های چوبی – سقف های دایره ای از جنس ام دی اف ، قابهای دیواری از جنس ام دی اف و کاغذ دیواری بخش داخلی آنها .

خصوصیات و ویژگی های پروژه بازسازی و اجرای دکوراسیون داخلی طبقه دوم خانه تریبلکس در منظریه تهران:

این نمونه کار بازسازی خانه، مربوط به بازسازی و اجرای دکوراسیون داخلی طبقه دوم خانه در منظریه تهران میباشد. در طبقه دوم این خانه نیز همانند طبقه اول براساس طرح تأیید شده آن، میباست کل نقشه معماری تغییر می کرد. بنابراین تمام دیوارهای جداکننده میانی در این طبقه تخریب شد.

در مرحله بعد، دیوارچینی ها براساس پلان معماری جدید این طبقه انجام شد. به این ترتیب، این طبقه به یک اتاق خواب مستر، سه اتاق خواب، دو سرویس بهداشتی، یک مطبخ (آشپزخانه کثیف)، و نهایتاً سالن نشیمن تقسیم شد. در این بخش تنها به بررسی تصاویر، مراحل اجرا و مشخصات سالن نشیمن و راهرو منتهی به اتاق خوابها میپردازیم.

تغییر سیستم سرمایش و گرمایش خانه در زمان بازسازی:

براساس طرح و برنامه ریزی تأیید شده برای بازسازی ساختمان این خانه تریبلکس، میبایست سیستمهای سرمایش و گرمایش آن نیز تغییر میکرد. به این ترتیب سیستم سرمایش کولر آبی قدیمی حذف و سیستم سرمایش اسپلیت بجای آن میبایست اجرا می شد. همچنین بجای شوفاژ میبایست سیستم فن کوئل برای گرمایش این ساختمان اجرا می شد.

به این ترتیب پس از مرحله اجرای پلان معماری این طبقه، لوله کشی و اجرای تجهیزات مورد نیاز این دو سیستم اجرا شدند.

مشکل جابجایی سرویسها در بازسازی و اجرای دکوراسیون داخلی طبقه دوم خانه تریبلکس در منظریه تهران:

همانطور که گفته شد، براساس طرح معماری جدید طبقه دوم این خانه، میبایست دو سرویس جدید به این طبقه اضافه شده و همچنین محل آنها جابجا می شد. باتوجه به محل خروجی لوله فاضلاب اصلی ساختمان و باتوجه به دور بودن دو سرویس بهداشتی سمت اتاق خوابها از این لوله اصلی، مشکل شیب لوله های فاضلاب بر سر راه اجرای این طرح بود.

از آنجایی که لوله های فاضلاب حتماً باید در مسیر افقی حرکت خود حداقل شیب استاندارد را رعایت نمایند، زمانی که طول این لوله ها بصورت افقی زیاد باشد، به این معنی خواهد بود که اختلاف ارتفاع ابتدا و انتهای این لوله ها بسیار زیاد خواهد شد.

از آنجایی که مالک و طراح پروژه تأکید زیادی بر اجرای پلان معماری این طبقه دقیقاً به همان شکل طرح های تأیید شده داشته اند، تنها راه حل، افزایش ارتفاع یک بخش از کف این طبقه از ساختمان بوده است.

به این ترتیب همانطور که مشاهده می شود، کف واحد از شروع راهرو سمت اتاق خوابها به اندازه دو پله کوتاه بالاتر اجرا شده است. به این ترتیب با بالا آوردن کف خانه در سمت اتاق خوابها و راهرو آنها، مشکل شیب استاندارد لوله های فاضلاب نیز برطرف شد.

مشخصات بخش اجرایی طرح دکوراسیون این پروژه:

پس از اجرای کامل بخش سفت کاری، تأسیسات و مراحل اولیه نازک کاری، نوبت به اجرای طراحی داخلی منزل می رسد. در این بخش مهمترین مشخصه این طبقه، دیوارها و ستون با پوشش، دیوارکوب چوبی بوده است. برای اجرای این بخش، ورقهای ام دی اف پخ خورده، با رویه روکش چوب و نهایتاً با رنگ پلی اورتان و رنگ سایه چوب، رنگ آمیزی شده اند.

هنچنین پس از نصب این دیوارکوبهای چوبی، لکه گیری درزها و بخشهای اتصال آنها نیز انجام شده است.

بخش دیگر دکوراسیون داخلی این طبقه از خانه، قابهای دیواری است که در قسمت میانی آنها، با کاغذ دیواری پوشانده شده است. جنس این قابهای دیواری نیز از جنس ام دی اف سی ان سی شده می باشد که سطح آن پرداخت شده و پس از آن بوسیله رنگ اکریلیک نقاشی شده است.

یکی دیگر از مهمترین آیتمهای دکوراتیو خانه در این پروژه، راه پله تمام چوب آن می باشد. در زمان بازسازی این خانه، نیاز بود تا توجه ویژه ای به این راه پله شود. به این ترتیب تمام قطعات آن با دقت از هم باز شده و برای پرداخت و بازسازی به کارگاه چوب ارسال شد.

بخشهای دیگر راه پله که امکان بازکردن و انتقال به کارگاه را نداشتند، در محل پروژه، با رعایت اصول فنی آن، توسط یک تیم متخصص و مجرب در زمینه نقاشی سطوح و لوازم چوبی، ترمیم و بازسازی شد.

سقف طبقه دوم این پروژه بازسازی و اجرای دکوراسیون داخلی:

همانطور که در تصاوری مشخص است، دو المان گرد بعنوان المانهای دکوراتیو سقف این طبقه در طرح ها مشخص شده و اجرا شده اند. در اجرای این طرح نیز از ام دی افهای سی ان سی شده استفاده شده است. نصب این ام دی اف ها در سه مرحله انجام شده است که هم از محکم بودن آن اطمینان حاصل شود و هم بتوان بدون دیده شده سیمکشی برق، بر روی آن نور مخفی اجرا شود.

این سی ان سی ها پس از پرداخت با رنگ اکریلیک نقاشی و لکه گیری شده اند.

نمونه کارهای دیگر بازسازی و اجرای دکوراسیون داخلی شرکت آیریا:

پیشنهاد می کنیم سایر نمونه کارهای شرکت آیریا را در بخش “نمونه کارهای ما” در منوی سایت مشاهده و بررسی بفرمایید. این نمونه کارها شامل پروژه های مشابه پروژه بازسازی و اجرای دکوراسیون داخلی طبقه دوم خانه تریبلکس در منظریه تهران و همچنین پروژه های بازسازی، طراحی داخلی و دکوراسیون اداری، مسکونی و تجاری نیز میباشند: تعدادی از این نمونه کارها را در این بخش نام برده ایم:

_ طراحی داخلی سالن نشیمن و آشپزخانه آپارتمان مسکونی در شهر آستارا

_ بازسازی و طراحی داخلی لابی مجتمع مسکونی در سعادت آباد تهران

_ بازسازی و دکوراسیون داخلی منزل مسکونی در خیابان ایرانشهر تهران

_ طراحی داخلی آشپزخانه واحد ایرانشهر تهران

_ بازسازی و اجرای دکوراسیون داخلی منزل مسکونی تریبلکس در منطقه منظریه تهران

_ طراحی داخلی و معماری ویلا محلی لواسان

_ طراحی داخلی کافی شاپ مرزداران

_طراحی داخلی و بازسازی فروشگاه طلا و جواهر سهیل

_ طراحی داخلی و بازسازی فروشگاه لباس میدان ونک تهران

_ و … .

برای دریافت مشاوره رایگان بازسازی یا طراحی داخلی منزل خود با همکاران ما تماس بگیرید:

درصورتی که پروژه بازسازی یا طراحی داخلی مشابه پروژه بازسازی و اجرای دکوراسیون داخلی طبقه دوم خانه در منظریه تهران یا سایر نمونه کارهای شرکت آیریا، پیش رو دارید، پیشنهاد می کنیم قبل از تصمیم گیری نهایی، از مشاوره کاملاً رایگانی که کارشناسان با تجربه و متخصص شرکت بازسازی ساختمان آیریا در اختیار شما قرار میدهند، استفاده نمایید.

این جلسات مشاوره کاملاً رایگان بصورت تلفنی، آنلاین و حتی حضوری در اختیار شما قرار داده می شود. در این جلسات مشاوره، نکات و تجربیات بسیار مهمی که تیم طراحی و اجرایی شرکت آیریا در پروژه های مشابه پروژه شما بدست آورده است را بطور کامل در اختیارتان قرار خواهند داد.

قطعاً نکات و اطلاعاتی که در این مشاوره ها بدست خواهید آورد، کمک میکند تا تصمیمات بسیار دقیقتری در مورد پروژه بازسازی و طراحی داخلی مورد نظرتان اتخاذ نمایید. نتیجه اخذ تصمیمات درست، بازسازی با کیفیت، با قیمت مناسب و در مدت زمان کافی می باشد.

برای دریافت این جلسات مشاوره رایگان، میتوانید از طریق شماره تلفن ۸۸۸۵۱۶۴۳-۰۲۱ و یا شماره واتس اپ و تلگرام ۰۹۳۵۲۴۴۱۱۳۷، با همکاران ما تماس گرفته و شرایط پروژه خود را اعلام نمایید. همکاران ما تمام راهنماییهای مورد نیاز شما را در اختیارتان قرار خواهند داد.

اگر محتوای این صفحه برای شما مفید بوده است، لطفاً آنرا در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *